Şimdi Ara

380. Dönem (Ağustos 2020 Celbi) Yedek Subay, Yedek Astsubay ve Er Adayları (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
887
Cevap
11
Favori
91.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ziyaaaa korkutma insanları ziyaaaa.!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Halo3697 H kullanıcısına yanıt
    Hocam durduk yere ortalığı karıştırmayın veya insanları umutlandırmayın. Tarih değişmesiyle kesin olan birşey yok. Önceki dönemlerde de böyleydi, şimdi de böyle.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • zafer3123 kullanıcısına yanıt
    Haklısınız hocam. Ayrıca bu sınıflandırmanın bu kadar kısa sürede belirlenmesi imkansız diye düşünüyorum. Ben 29 mayısta başvurumu yaptım. O günden bu güne 5 iş günü var. 5 iş gününde bu kadar kişinin sınıflandırılması yapılmışsa takdir ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: gktgemre

Haklısınız hocam. Ayrıca bu sınıflandırmanın bu kadar kısa sürede belirlenmesi imkansız diye düşünüyorum. Ben 29 mayısta başvurumu yaptım. O günden bu güne 5 iş günü var. 5 iş gününde bu kadar kişinin sınıflandırılması yapılmışsa takdir ederim
    Öyle her celb dönemi değişiklik gösterir. mayısda bile en son hafta tarihleri değişenler oldu.

• 01/08 olan var diye konuşuluyorda ortada hiçbir şey yok. yazan varsa ekran görüntüsü Atsında gözümüz nurlansın.(alındığı tarih güncel ve açık şekilde)

• 01.08 olan var baya yaa beyler ümdinizi kirmiyimm ama

• Şunu bloklamak sağlık açısından önemli bir konu oldu belli ki..

• Geçmiş olsunnnn 01.08 yazann arkadaslara hayırlı olsunn yapacakk birşey yokk nasippp işte napalımm

• Bunca yıllık donanım haber üyeliğimle ilk defa birini bloklayacağım.

• Neden kardeşim gerçekler çok muu acıtıyor ben boşuna hayal etmiyelim diye diyorum

• ARKADAŞLAR 01.08 yazan tıpçı hukukçu arkadaşlar var hala güncelll olan mühendiste var facedeki gruptan bakınnnnn adam gazi diş hekimi mezunu 01.08 yaziyorr ekran fotosu attıya bu kdr basit düşünmeyinnnn nasip degilmiş olmadı demek bu kdr mı zorrr ya

• Arkadaşlar, Herkes bir tez ortaya atıyor. Madem bu şekilde olduğunu iddaa ediyorsunuz, Kaynak gösterin. -mış, -miş'lar la insanların kafalarını bulandırmaktan başka bir şey yapmıyorsunuz. Kaynak bekliyorum.
  • Hukukcuyum 01.08 yaziyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Halikk Yılmaz

Hukukcuyum 01.08 yaziyor
    Fotoğraf yollayabilir misin?
  • ozrek09 O kullanıcısına yanıt
    Hocam halo adındaki arkadaş bu belli. Trollluyor aklı sıra
    İsmi bile çok benzer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gktgemre -- 7 Haziran 2020; 17:24:6 >
  • Ben öğretmenim. Yedek subaylık başvurum var. 01/08 yazıyordu bugün baktım 06/08 yazıyor. Ne anlama geliyor ki? Er mi oluyor yedek subay mı
  • Halikk Yılmaz H kullanıcısına yanıt
    Tebrikler! Blok listesine eklenmeyu hak ettiniz.

• gktgemre kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum. Ben mühendisim, 06/08 olarak değişti. Kaynak göstermeden hiçbir şeye inanmıyorum. İnternet zaten çöplük. Doğru bilgiye ulaşmak bu kadar zor olmamalı.
  • Daha önce yoklama yapanlarda "ASAL Gn.Md.lüğü kayıtlarındaki durumunuz e-Yoklama yapabilmek için uygun değildir.Lütfen en yakın Askerlik Şubesine müracat ediniz!" şeklinde uyarı yazıyor. Gidip tekrar yoklama yaptıracak mıyız ya da sağlık raporunu tekrar mı alacağız. Benim yoklama 2016'da olmuştu.
  • LaSexTa kullanıcısına yanıt
    380. Dönem (Ağustos 2020 Celbi) Yedek Subay, Yedek Astsubay ve Er Adayları

Hocam, Bende de öyle.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.