Şimdi Ara

378. Dönem (Şubat 2020 Celbi) Yedek Subay, Yedek Astsubay ve Er Adayları (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.467
Cevap
41
Favori
340.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben askerlik şubesine hiç gitmedim aile hekiminden muaynemi oldum e devletten formumu doldurdum askerlik şubesine gitmem gerekiyor mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ir10 kullanıcısına yanıt
    O zaman tamam kardeşim :) allaha emanet ol bisey kalmamis zaten bitmiş say sen :))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emretpdmr50 E kullanıcısına yanıt
    Gerekmiyor kardeşim normalde ama için rahat etsin diye git sor bi benim muayene sisteme düştü mu diye baksınlar.

• Emretpdmr50 E kullanıcısına yanıt
    Hayır kardeşim, ben de işlemlerimin hemen hepsini e-devlet üzerinden yaptım. 24 ocak kararlarını bekliyoruz... Allah gönlüne göre versin, inşaallah, Şubat celbi ile en kısa zamanda gideriz. Ama için rahat değilse, ikamet bölgendeki askerlik işlerini yürüten şubeni ara, hangi celp döneminde olduğunu bir sor... veya doğrudan git, görüş... bir belge veriliyorlar, aldığın belgede şubat yazıyorsa, büyük ihtimal şubat celbi ile gidersin.
  • Arkadaşlar Şubat celbinde gitmek istiyordum ben de fakat aksilik çıktı işlemleri yetiştiremedim.
    Şu an açıktan okuyorum tecilli gözüküyor askeri durum belgesini sorguladığımda.
    e devletten hobi-fobi-bilgiler vs ( yoklama sanırım) bu işlemi gerçekleştirmiştim fakat muayene olamadım.
    Şimdi ben halen tecilli miyim yoksa beni birden alıp götürme ihtimalleri var mı?
  • ASAL Yoklama Başvurunu yapmışsın, sistemde sana aile hekimine gitmen gerektiği yazıyor mu? Eğer yazıyorsa askerlik yoklama işlemlerine başladığın için tecilin bozulmuş olabilir(ihtimal bu). Sistemde tecilli görünmesine bakma, mutlaka askerlik şubesine gidip durumunu öğren.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Timur 44 -- 15 Ocak 2020; 23:21:10 >
  • Şubede 15 ocakta belli olacak denmiş idi. Şube ile iletişime geçen veya sonucunu öğrenebilen var mı arkadaşlar?

• Komandooo33 K kullanıcısına yanıt
    Bir arkadaş bizzat gitmiş, cuma demişler... Ancak hangi cuma, bu cuma mı, haftaya cuma mı :=)) şubeye pek güvenmeyin. 24 ocak kararlarını bekletin :=)) Kaldı 8 gün...
  • Komandooo33 K kullanıcısına yanıt
    Yok Kardeşim şubelerin dedigi tahminiydi büyük ihtimal , msb 24 unde açıklanacak dedi daha önce açıklamazlar çok büyük ihtimalle

• esen_kal_ E kullanıcısına yanıt
    Sen de benim gibi saat saat sayıyorsun sanırım bro :D Bambaşka bi heyecan bu valla hiç böyle olacağını beklemiyordum ben :)

• Brkgndz33 B kullanıcısına yanıt
    sorma, :=)) şimdiden şafak saymaya başladık... bir mucize olsa da, bu cuma açıklansa... Ne iyi olur, :))
    Aynen kardeşim cok sevinirim ben de valla en azından yerimizi yurdumuzu bilelim kısa mi çıkacak uzun mu merak etmekten uyuyamıyorum valla ya :D

• Başvuru yaptığım da ikametgahım farklıydı şuan ikametgahım farklı başvuru formuna eski adresimi yazmıştım bir sıkıntı olurmu olursa nasıl düzelticem

• Ana grubumuzdan bilgi vermeye devam ediyoruz

https://t.me/joinchat/NqZop1Rylu3yCQUAq1X5nA

• Beyler bende kasım sonları gibi başvuru yapmıştım. Şubeden kağıdımı teslim alan kişi şubatta askersin dedi. Kesin şubat celp döneminde mi alırlar. Bide iş yerine ihbar süresi gibi bi durum yok değilmi. 15 gün öncesinden bildirmek gibi. Avukat bi tanıdık vardı ona sorduk ihbar süresi yok yerin açıklanır açıklanmaz iş yerine bildir dedi. Tazminat almada sorun olmaz umarım

• Brkgndz33 B kullanıcısına yanıt
    bana erlik yaraşır :) kendimi pek de hazırlamıyorum uzun döneme... sonuçlar merak konusu tabi, sınıflandırma sonuçlarını duyurusu için her gün her saat asala bakıyorum... sonuçlar açıklansın, forumda da paylaşırız.
  • dumluc4 kullanıcısına yanıt
    şubat celbinde gidersin kardeşim, rahat ol. 24 ocakta açıklanacak... 30 ocak, 26 şubat, bir de 19 mart olmak üzere 3 farklı sevk tarihi var... askerlikten dolayı iş çıkışlarında ihbar şartı düşüyor. avukat doğru söylemiş...
    Tamam kardeşim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: esen_kal_

şubat celbinde gidersin kardeşim, rahat ol. 24 ocakta açıklanacak... 30 ocak, 26 şubat, bir de 19 mart olmak üzere 3 farklı sevk tarihi var... askerlikten dolayı iş çıkışlarında ihbar şartı düşüyor. avukat doğru söylemiş...
    Eyvallah hocam bakalım nereye düşücez merak ediyorum :) Abilerim Kayseri (Bedelli) ve Ankara da yaptılar. Bizide doğuya verirler heralde.

• dumluc4 kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı :) benim de iki kardeşim doğuda yaptı... Beni de batıya verseler çok iyi olur aslında. Ama bu işlerin tamamen kısmet ile ilgili olduğu söyleniyor. Sistemin nasıl işlediğini pek bilen yok... :))
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.