Şimdi Ara

378. Dönem (Şubat 2020 Celbi) Yedek Subay, Yedek Astsubay ve Er Adayları (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.467
Cevap
41
Favori
340.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • askerlik 2020 şubatta,maliye bölümü çıkışlıyım uzun dönem çıkma ihtimali sizce ?
  • usta toplamda kaç kişi vardı yedek astsubaylıkta tüm ülke genelinden bahsediyorum
  • Fenerli060605 F kullanıcısına yanıt
    Evet

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenerli060605

SİNİFLANDIRILAN YÜKÜMLÜLER TEKRAR SINIFLANDIRMAYA TABİ TUTULMAZ maddesi bulunmakta.
    Ağustos celbinde Sınıflandırmam yapılmıştı. Lisans mezunu olduğumdan hem acemi hemde usta birliğine sınıflandırmam olmuştu. Ama 3 gün kala askerliği erteletmistim. Şimdi ise Şubat Celbinde askere gideceğim.Acemi birlik yeri yine aynı yer gözüküyor. Usta birliği yerimde belli olduğu için yine aynı usta birliğine mi giderim ?
    Kardeşim kaç defa cevap verildi neden sürekli aynı soruyu soruyosun?
  • 00Efe00 0 kullanıcısına yanıt
    Tamamen şans, hizmet tercihi sırasında y.subaylığa evet demelisin, gerisi kısmetine kalmış... :)
  • Kaldı 18 gün.
    https://t.me/tsk378

• Arkadaşlar yerler 15 ocakta mı açıklanıyor yoksa 24 ocakta mı? askerlik şubesinde 15 ocak demişlerdi bana
  • Rv370 kullanıcısına yanıt
    ASAL 24 ocak’ta açıklanacağına dair duyuru paylaştı. Dolayısıyla 24 ocağı bekliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biz uzun çıkması durumunda nasıl 6 gün içinde hemen gideceğiz ya bu ne saçma iş böyle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler e devlette hizmet tercihi bölümü geçici olarak kapalı gözüküyor. Sizde de öyle mi

• Arkadaşlar iyi günler, Ben tecilimi ekim'de bozdum. Aile hekimi hastaneye sevk etti oradan muayanemi oldum kağıtları aldım askerlik şubeye teslim ettim. Ne zaman giderim diye sorduğumda. Sordu ne zaman gitmek istersin diye en yakın tarih'de dedim. Sevk kağıdı verdi 1 şubat yazıyor üstünde. Ben şimdi Şubatta gidermiyim. Yani 24 ocak'ta yerim bellimi olacak ? Teşekkür ederim.
  • MehmetTurgut1 kullanıcısına yanıt
    Çok büyük ihtimalle 24 Ocak'ta sınıflandırma yapılır. Ama 30 ocak, 26 şubat ve 19 mart şubat celbi diye geçiyor. Yani bu 3 farklı tarihten birinde asker olma ihtimalin yüksek. 1 şubat, şubat celbini ifade eden bir terim sadece. Kağıdında şubat yazması, o tarihte gideceğin anlamına gelmiyor. En kötüsü, 19 mart tarihi... Bekle anam bekle... :=))
  • sipahi16 S kullanıcısına yanıt
    Bizde de öyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: esen_kal_

Çok büyük ihtimalle 24 Ocak'ta sınıflandırma yapılır. Ama 30 ocak, 26 şubat ve 19 mart şubat celbi diye geçiyor. Yani bu 3 farklı tarihten birinde asker olma ihtimalin yüksek. 1 şubat, şubat celbini ifade eden bir terim sadece. Kağıdında şubat yazması, o tarihte gideceğin anlamına gelmiyor. En kötüsü, 19 mart tarihi... Bekle anam bekle... :=))
    Teşekkür ederim. Beklemekten başka çarem yok o zaman :))
  • MehmetTurgut1 kullanıcısına yanıt
    Aynen, Kasım'ın ilk haftası tecili bozdum, o gün bugündür sınıflandırma sonuçlarında gözüm... Herkes için hayırlı olsun şimdiden, güzel gider güzel geliriz inşaallah.
  • Brkgndz33 B kullanıcısına yanıt
    selam, y.subay veya yedek astsubaylık çıksın da, bir gün içerisinde bile varırım :=)) Hiç sorun değil.
  • Kardeşim öyle valla da ne gerek vardı 6 gün önce açıklamaya açıklasalardı 10 unda filan biz de yerimizi yurdumuzu bilseydik :) ben de yedek subaylık bekliyorum kimya muhendisiyim ama yazı tura gibi bisey şansımıza ne gelirse artık :))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • edevlet süreç takibi kısmı düzelmiş herhalde.
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.