Şimdi Ara

377. Dönem (Kasım 2019 Celbi) Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.903
Cevap
55
Favori
698.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar normal er olarak yapmak ıstıyorum son basvuru tarıh 31 temmuz mu kasım ıcın ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taııbuv -- 19 Temmuz 2019; 11:36:49 >
  • arkadaslar kasım dönemi normal er ıcın basvuru tarıhlerı 16 31 temmuz mu ? 22 temmuz da muayene olsam 31 temmuza kadar yetişir değil mi ?
  • Mezuniyetim E-Devlet'e düştü. Tecilimi bozdurmak için askerlik şubesine gitmeme gerek var mı yoksa E-Devlet üzerinden ASAL Yoklama Başvurusuna katılmak yeterli mi? Katıldıktan sonra hangi işlemleri yapmam gerekli?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Unforgiven

Mezuniyetim E-Devlet'e düştü. Tecilimi bozdurmak için askerlik şubesine gitmeme gerek var mı yoksa E-Devlet üzerinden ASAL Yoklama Başvurusuna katılmak yeterli mi? Katıldıktan sonra hangi işlemleri yapmam gerekli?
    Asal yoklama başvurusu yapın ilk. 1 günde sisteme düşer sonra aile hekiminize gidin o da 1 günde sisteme düşer. Sonra aaskerlik şubesine gidip erken sevk dilekçesi vermek istiyorum diyeceksiniz böylece kasımda askere gidersiniz.
  • Yetişir.
  • jedi39 kullanıcısına yanıt
    dostum asal yoklama yaptım celp seçemedim, fakat şu yazıyordu şubenin genel celp dönemi 2019 kasım. benim celp belirtmem gerekiyor mu? kasımda gitmek istiyorum. aile hekimine haftaya gidicem muayene için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba tecili bozdurup kasım celbinde yedek subay ve yedek astsubay öncelikli olmak üzere askere gitmek istiyorum ancak yoklama başvurusu kısmında hata veriyor.[Yükümlü olarak kaydınız bulunmadığı için askerlik yoklaması işlemlerini gerçekleştiremezsiniz. Bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız lütfen Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemine göre kayıtlı olduğunuz askerlik şubesine müracaat ediniz.]

Üniversiteden mezun olduğumda şubeye gidip yoklama yaptırmıştım tecil için acaba o yüzden mi hata veriyor direkt olarak yeni sistem üzerinden başvuru mu yapmam gerekiyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leviathan57 -- 19 Temmuz 2019; 15:52:20 >
  • tahabozkurt20 T kullanıcısına yanıt
    asal yoklama yaptım fakat ne celp ne 6 ay er seçimi yapamadım? onu nasıl halledicez. sadece şu yazdı şubenin genel celp dönemi 2019 kasım. askerlik tercih hizmetleri var ayrıca ona tıklayınca 2020 yılına ait er subay vs seçme hakkı yazıyor. yardımcı olur musun?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ordinaryus1

dostum asal yoklama yaptım celp seçemedim, fakat şu yazıyordu şubenin genel celp dönemi 2019 kasım. benim celp belirtmem gerekiyor mu? kasımda gitmek istiyorum. aile hekimine haftaya gidicem muayene için
    Aile hekimine gittikten 1 gün sonra sisteme celp dönemin düşer. Askerlik durum belgesi sorgulama kısmında "sınıf ve tertibat bekliyor" yazdığı zaman oradaki tarih senin celp dönemini gösterir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jedi39

Aile hekimine gittikten 1 gün sonra sisteme celp dönemin düşer. Askerlik durum belgesi sorgulama kısmında "sınıf ve tertibat bekliyor" yazdığı zaman oradaki tarih senin celp dönemini gösterir.

Alıntıları Göster
    askerlik tercih işlemleri kısmı e devlette beni ilgilendiriyor mu peki? 6 ay er ve celp seçmek için oraya girmem gerekmiyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: Ordinaryus1

askerlik tercih işlemleri kısmı e devlette beni ilgilendiriyor mu peki? 6 ay er ve celp seçmek için oraya girmem gerekmiyor mu

Alıntıları Göster
    Askerlik şubesi bile bilmiyor o kısmı.
  • jedi39 kullanıcısına yanıt
    komedi gibi ya :) kardeşim öğrenirsen buradan yazarsan süper olur. ptesi muayene gidicem çünkü

• quote:

Yetişir.
    hocam son basvuru tarıhı 16 31 temmuz arası denıyor kasım için 31 agustos degıl mıydı bu tarıh ? ben normal 6 ay er olarak yapacagım benım ıcın son basvuru tarıhı nedır kesın bılgınız var mı ? tesekkurler.
  • Yoklaman yok ise 31 Temmuz. Önceden var ise 31 Ağustos son tarih.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Yoklaman yok ise 31 Temmuz. Önceden var ise 31 Ağustos son tarih.
    hocam tam anlamadım biraz açar mısınz rica etsem nereden bakabilirim yoklamamın var veya olmadığına
  • Sizin 31 Temmuz son gün :)

• quote:

Sizin 31 Temmuz son gün :)
    hocam ben bir kaç ay önce tecil etmek için şubeye gitmiştim 1 yıl ettirmiştim bu mudur ?
  • Size yakın olan şubelerden birini arayın sorun yardımcı oluyorlar.

• Yedek astsubaylık için başvuru yapan oldu mu?

• beyler bugün başvuru yaptım. Celp döneminiz Ağustos-2020 diyor. ben aile hekimine de gidip sevk işlemlerini yaptım. durum ne olacak ? önümüzdeki Kasım gidemeyeceksiniz demeyin bana
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.