Şimdi Ara

376. Dönem (Ağustos 2019 Celbi) Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.790
Cevap
27
Favori
267.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    tabi sizin dediğinizde olabilir hayırlısı olsun
  • dytemre D kullanıcısına yanıt
    Yerler belli olunca, bende de öyle yazıyor. İ

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mertismet kullanıcısına yanıt
    sağol bilgi verdiğin için. sizin dediğinizin olma ihtimali de yüksek tabi, tekrar bir sınıflandırma yapacaklarını sanmam, hayırlısı olsun her şeyden önemlisi bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nuvole -- 30 Mayıs 2019; 18:17:43 >
  • arkadaşlar yarın muayene olmaya gidicem de son gün olduğundan bir sorun olmaz değil mi yetişememe gibi ?
  • Bugün konuştum, 24 Temmuz a kadar tek seferlik erteletebilirsin dendi.
  • Ben de bugün tecili bozdurdum. Ağustos celbi için. Ancak sınıflandırma sonucu için 18 Temmuz dendi. 12 Temmuz okudum. Doğruluk payı nedir? Kaynak?
  • Arkadaşlar selamlar.

Yarın tecili bozduruyorum. Sabah okulla ilişiğim kesiliyor. Muayene, mezuniyet gibi durumların son dakikada olması probleme sebep olur mu bilgisi olan var mı?
  • TeemoMushroom kullanıcısına yanıt
    Muayene oldun mu daha önce oldu isen 10 dk içinde tecil bozulur Ağustos’a yetişirsin. Ama muayene olmadıysan Ağustos’a yetişemezsin. Kasım celp dönemine kalırsın

• quote:

Orijinalden alıntı: kültigin_

Muayene oldun mu daha önce oldu isen 10 dk içinde tecil bozulur Ağustos’a yetişirsin. Ama muayene olmadıysan Ağustos’a yetişemezsin. Kasım celp dönemine kalırsın
    ben de aynı sorunun cevabını merak ediyorm da hocam emin misiniz ben de ağustos celbi için yarın muayene olacaktım ?
  • Eminim çünkü bende son anda bozdum tecili “muayenen daha önce olmasa idi bozamazdık. Çünkü muayene sonuçları 3-4 günü sonra sisteme düşür dedi.” Memur aynen böyle söyledi. 24 Mayıs’ta bozdum tecilli.

• quote:

Orijinalden alıntı: kültigin_

Eminim çünkü bende son anda bozdum tecili “muayenen daha önce olmasa idi bozamazdık. Çünkü muayene sonuçları 3-4 günü sonra sisteme düşür dedi.” Memur aynen böyle söyledi. 24 Mayıs’ta bozdum tecilli.
    hocam muayene 10 dakikalık iş demişlerdi.
  • Bende şimdi 5 bilmem ne yazıodu sonra birden 9.ay yazdı asal zaten alaha emanet girilmio şubeyi arıosun açarlarsa tabi ya sıkıntı yok koy gitsin diolar resmen nasıl bi sistem çözemedim ama başka. Şubeye gitiğim de bana edevlete bakma sistem çöküo dedi 10 temuzda gene bakarsın dediler bekliyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ALAYINA-GİDER kullanıcısına yanıt
    Aynı durum bendede var aynısı ama şube bana edevlete bakma dedi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Evet muayene 10 dk sürüyor. Bilgilerin şube ekranına geçmesi gün alıyor diyorlar işlem yapabilmek için. Sen şubeye sor ben öyleye biliyorum.

• Ben 27sinde muayene oldum daha şubeye düşmedi bilgilerim aöf okuyorum mezun değilim şubeye bilgilerim düşseydi bile zaten her türlü kasım celbine kalmışım sormak istediğim şu burda ağustos celbi diyolar ama a grubunda temmuzda alacaklarmış kasım celbindede böyle birşey olur mu daha erken alınma durumu? bilgililer yazarsa sevinirm
  • M0rpheous kullanıcısına yanıt
    Bayram nedeniyle erkene alındı. Kasımda normal seyrine döner.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M0rpheous

Ben 27sinde muayene oldum daha şubeye düşmedi bilgilerim aöf okuyorum mezun değilim şubeye bilgilerim düşseydi bile zaten her türlü kasım celbine kalmışım sormak istediğim şu burda ağustos celbi diyolar ama a grubunda temmuzda alacaklarmış kasım celbindede böyle birşey olur mu daha erken alınma durumu? bilgililer yazarsa sevinirm
    Hocam nasıl düşmez ekrana ya ayağını bastığın yer teknoloji aynı durum başıma gelecek benim de.

Valla hocam durum bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: M0rpheous

Valla hocam durum bu
    Şubeyi aradığımda yetişmemesi gibi bir durum olmaz dediler. Oraya gidince de çok zor yetişmesi dediler. Mantık aramıyorum artık ne yapacağımı şaşırdım.

27sinden beri düşmesi bekleniyor sistem aynı sistem belki şansınız güler ne diyim :)
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.