Şimdi Ara

375. Dönem ( Mayıs 2019 Celbi) Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
760
Cevap
17
Favori
120.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yüksek ihtimal cikar. Ben bilgisayar muhendisligi 3.44 ortalama ile mezun oldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mursel1905 -- 4 Nisan 2019; 15:8:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mursel1905 M kullanıcısına yanıt
    Takım komutanları 3 ay eğitim alıyo dediler doğru mu

• bir arkadasım daha askere gidecek dün çarşıda ayak üstü konusma fırsatımız oldu yerlerin 9 nisanda açıklanacağını söyledi. resmi yazı da gösterdi cep telefonundan.
    asal mı ne varmış ordan bakmıs:) 9 nisanmı 19 nisan mı ben anlamadım simdi. ne kadar erken açıklanırsa bizim için o kadar iyi
  • ririii kullanıcısına yanıt
    Lisans mezunlarının sonucları 19 Nisan'da açıklanacak
  • Merhaba arkadaşlar asaldan yayınlanan metinde Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları için
    7. SEÇİM VE SINIFLANDIRMA SONUCUNDA;
    A. BİR VE İKİ BUÇUK AYLIK TEMEL EĞİTİME TABİ TUTULACAK YEDEK SUBAY
    ADAYLARI İLE KISA DÖNEM ERBAŞ/ER STATÜSÜNE AYRILANLARIN BİRİNCİ
    GRUBU 24-26 NİSAN 2019, İKİNCİ GRUBU İSE 12-13 HAZİRAN 2019 TARİHLERİ
    ARASINDA TERTİP EDİLDİKLERİ BİRLİKLERE SEVK EDİLECEKLERDİR.

Böyle bir madde var buna göre 24-26 Nisan arasında birliklere teslim olmamız mı gerekiyor ?

Duyuru Linki
  • Evet

• Farcaryy F kullanıcısına yanıt
    Evet yaklasık 3 ay eğitim aliyoruz

• arkadaşlar bende ağustos celbi için başvurucam.tecil bozdurmayı askerlik şubesinden mi yapıyoruz (e-devlet diyen var) ve oradan yapıyorsak diplomanın aslını götürmemiz şartmı?
  • ben dahil inşaat mühendisi çok var sanırım iş olmayınca askerliğe gelmiş herkes
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kadir4158

arkadaşlar bende ağustos celbi için başvurucam.tecil bozdurmayı askerlik şubesinden mi yapıyoruz (e-devlet diyen var) ve oradan yapıyorsak diplomanın aslını götürmemiz şartmı?
    Bende bunu merak ediyorum aynı şekilde.
    Yardımcı olacak varsa çok teşekkür ederiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kadir4158

arkadaşlar bende ağustos celbi için başvurucam.tecil bozdurmayı askerlik şubesinden mi yapıyoruz (e-devlet diyen var) ve oradan yapıyorsak diplomanın aslını götürmemiz şartmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: ALAYINA-GİDER

Alıntıları Göster
    Merhabalar benim okulum bitince ben direk e-devlet üzerinden işlemleri yapıp sağlık ocağına gidip sonrasında askerlik şubesine gitmiştim.Bu mantıkla tecil iptali için şubeye direk gitmenize gerek yoktur diyebiliriz.
  • korsankedi kullanıcısına yanıt
    İnşaat mühendisi mimar hukuk gıda mühendisi endüstri mühendisi bilgisayar mühendisi elektronik mühendisi işletme gemi mühediliği makina mühendisliği tarih türkçe fizik kimya ingilizce beden öğretmenlikleri matematik mühendisliği metaruluji sanat tarihi çevre mühendisliği kamu yönetimi ama bizim içimizde sağlıkçı yoktu onların eğitimi bursada oluyor

• Mahir Emrah kullanıcısına yanıt
    Bu yazdığım bölümler deniz sınıfı

• zafer5139 kullanıcısına yanıt
    Aynen usta
  • Beyler yeni sistem gelcek diye inşallah yedek subay kontenjanını az tutmazlar
    Edit
    Yalnız şöyle bişe var, bir önceki celp döneminde(Şubat celbinde) 7 Ocak tarihine kadar forumda 40 sayfa konuşmuşlar.
    Bizim celp döneminde ise şuana kadar(7 Nisan) 10 sayfa yazı var, demek ki daha az kişi tecil bozdurmuş, yedek subay olma ihtimalimiz iki
    celp döneminde de kontenjan aynı ise daha yüksek, inşaAllah herkesin gönlünce olur.
    Son bişe daha tecilini tekrar uzatmayı düşünen varsa bence yapmasın, çünkü bedelli miktarı 30bin lirayı geçmiş, artık iş ilanlarında daha
    çok askerliğini yapmış olma şartı görmeye başladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyaZSakaLL -- 7 Nisan 2019; 12:28:0 >
  • 369 kd olarak yapmıştım. acemi samsun usta birliği ktbk komutanlığı girne + sahra hizmet bölüğü magosa idi. oralara çıkacak olan arkadaşlara yardımcı olmak isterim. Bahtınız da yolunuz da açık olsun şimdiden.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.