Şimdi Ara

375. Dönem ( Mayıs 2019 Celbi) Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
760
Cevap
17
Favori
120.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğitim Birliği
    59 UNCU HAV. VE TOP.EĞT.TUG.K.LIĞI / MERKEZ / ERZİNCAN
    Celp Grubu
    1
    Esas Birliği
    59 UNCU HAV. VE TOP.EĞT.TUG. 2 İNCİ HAV.EĞT.TB. Aİ VE İG EĞT.BL. / MERKEZ / ERZİNCAN
    Kuvvet
    KARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI
    Statü
    KISA_DÖNEM ER
    Sınıf
    PIYADE
    Evrak Alma Başlangıç
    25/04/2019
    Branşı
  • Eğitim Birliği
    ZH.BRL.OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI / ETİMESGUT / ANKARA
    Celp Grubu
    2
    Esas Birliği
    28 İNCİ MKNZ.P.TÜM.LOJ.DES.K.LIĞI BKM.TB. 1 İNCİ BKM.BL. / MAGOSA / MAGOSA
    Kuvvet
    Statü
    KISA_DÖNEM ER
    Sınıf
    BAKIM
    Evrak Alma Başlangıç
    12/06/2019

Yedek subaylığı çok istiyordum olmadı,devlet baba yine yüzümüze bakmadı.Sağlık olsun.
    Birde bilen arkadaşlar varsa, bu bakım sınıfı ne oluyor,yoksa formalite icabı yazılmış birşey midir ?

• Beyler herkes için hayırlı olsun. Aynı yerde olan arkadaşlar telefon numarası verelim birbirimize irtibatta olalım. Lol gibi online oyun oynayanda varsa beraber oynayabiliriz hem konuşmuş oluruz :D
    375. Dönem ( Mayıs 2019 Celbi) Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkstranger

Elektrik-Elektronik mühendisliği
    3 gano, yedek subaylık ve komandoluğa evet dedim.
    (ilerde bu dizeleri okuyacak arkadaşlar üniversitede disiplin suçunuz varsa asteğmenliğe etki etmiyor gönlünüzü rahat tutun.)

Eğitim Birliği
    Hava Er Eğitim Tugay Komutanlığı/Kütahya / Kütahya Merkez / KÜTAHYA
    Celp Grubu
    1
    Esas Birliği

Kuvvet
    HAVA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI
    Statü
    YEDEK SUBAY
    Sınıf
    TOPÇU

Her türlü bilgi paylaşımına açığım, hepimiz için hayırlı ve uğurlu olur umarım
    Geçmiş olsun

• Beyler birde forumda branş:64 olanlar 1 ay acemi birliği yapacak diye yazılar gördüm. Araştırdım başka bir yerde branş:64 olan 1 ay, topçu olan 2.5 ay acemilik yapacak yazmış bir arkadaş. Bende hem branş:64 hem sınıf:topçu yazıyor. Ben şimdi kaç ay acemilik yapacam ve meslekçi subaymıyım üst dönemlerden kesin bir bilgi verebilecek arkadaş varmı, cevap için şimdiden teşekkürler(inşaat mühendisliği mezunuyum)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeyaZSakaLL

Beyler birde forumda branş:64 olanlar 1 ay acemi birliği yapacak diye yazılar gördüm. Araştırdım başka bir yerde branş:64 olan 1 ay, topçu olan 2.5 ay acemilik yapacak yazmış bir arkadaş. Bende hem branş:64 hem sınıf:topçu yazıyor. Ben şimdi kaç ay acemilik yapacam ve meslekçi subaymıyım üst dönemlerden kesin bir bilgi verebilecek arkadaş varmı, cevap için şimdiden teşekkürler(inşaat mühendisliği mezunuyum)
    Meslek kurasısın

• BeyaZSakaLL B kullanıcısına yanıt
    Kardeşim aynı yere gidiyoruz haberleşelim bı grup kuralım hatta

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Eldorado_

373 kdyim, terhis olalı 4 gün oldu. Gitmeyin beyler çoluk çocuğun oyuncağı olmayın, hamal olmayın, tuvalet temizlikçisi olmayın psikolojiniz bozulmasın gitmeyin
    Bunu yazmaya geldim,bende 373 kd b grubuyum.Yedek subaylik harici gitmeyin beyler benden size tavsiye.Cok pisman olursunuz sonra.
    Cahil cuhelanin eline kendinizi oyuncak etmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E.R.W. -- 19 Nisan 2019; 20:11:43 >
  • serokar1 kütahya için neden geçmiş olsun dedin , sıkıntılı bir yermi?

• quote:

Orijinalden alıntı: BeyaZSakaLL

Beyler birde forumda branş:64 olanlar 1 ay acemi birliği yapacak diye yazılar gördüm. Araştırdım başka bir yerde branş:64 olan 1 ay, topçu olan 2.5 ay acemilik yapacak yazmış bir arkadaş. Bende hem branş:64 hem sınıf:topçu yazıyor. Ben şimdi kaç ay acemilik yapacam ve meslekçi subaymıyım üst dönemlerden kesin bir bilgi verebilecek arkadaş varmı, cevap için şimdiden teşekkürler(inşaat mühendisliği mezunuyum)
    Kardeşim topçu bende de yazıyor, şubeden aldım bilgiyi meslek kurasıyız branş 64 bende de, 1 ay bizim acemilik. Birlikte görüşürüz inşallah.

• BeyaZSakaLL B kullanıcısına yanıt
    Kardeşim benim de buraya çıktı. Whatsapp grubu varsa beni de ekleyebilir misiniz?
  • dat0me D kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkür ederim umarım kısa sürede ulaşırım.

• evrak alma başlangıç ve evrak alma bitiş ne demek bilen var mı arkadaslar
  • Beyler hepinize cümleten iyi aksamlar herkese hayirli ugurlu olsun hayirli tezkereler

Celp Dönemi
    MAYIS 2019
    Eğitim Birliği
    P.OKL.ÖĞR. VE KURSLAR A. ATĞM. ADAYI KURS TB. / TUZLA / İSTANBUL
    Celp Grubu
    1
    Esas Birliği

Kuvvet
    Statü
    YEDEK SUBAY
    Sınıf
    PİYADE
    Evrak Alma Başlangıç
    25/04/2019
    Branşı
    29

Vaziyet bu ☺ Tuzla'dan kimse var mi ?

• i_em_ar_i İ kullanıcısına yanıt
    Birkac gun once oradan mezun oldum 374.donem cok sikmazlar egitimlerde sıkıntı komutanlar ayrildi bizle beraber, rahat edersiniz

• Ankara polatlı
    Topçu
    Yedek subay
    Branş kodu 64

Hayırlı teskereler şimdiden,

Hayırlı kandiller cümleten.

(İleride yorumu okuyacaklar arkadaşlar için, selçuk elektrik-elektronik müh mezunuyum ort 3.41/4.00 idi.
    Bazı yorumlardan bu işin ortalama işinden ziyade nasip işi olduğunu anladım, yedek subaylık istiyorsanız ve ortalamanız düşükse canınızı sıkmayın nasibinizde varsa o sizi bulur.)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • E.R.W. kullanıcısına yanıt
    Böyle şeyler yazıp kimsenin hevesini kırmaya hakkınız yok. Bu zamana kadar milyonlarca kişi askerlik yaptı ve yapacakta. Kötü geçtiyse geçti, yapacak bişi yok, her an, kişinin hayatında bir tecrübedir.

• 375. Dönem ( Mayıs 2019 Celbi) Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları

Isparta Eğirdir Yedek Subay olanlar varsa gitmeden tanışalım
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.