Şimdi Ara

375. Dönem ( Mayıs 2019 Celbi) Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
760
Cevap
17
Favori
120.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2017 Ağustos celbinde, ha açıklandı ha açıklanacak diye stresten uyuyamıyorduk zaman su gibi geçiyor. Kafanıza takılan sormak istediğiniz bir şey olursa yardımcı olabilirim. Şimdiden hayırlı teskereler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: harruun

arkadaşlar bana askerlik şubesinde asteğmenliği sordular ben de işaretleyin dedim. bu sevk öncesi hazırlık falan ne? benim başka şeyler de yapmam gerekiyordu yapmadım mı? bana çıkabilir mi?
    Başka birşey yapmanıza gerek yok. Şuan bekleyecekseniz, asteğmen olmaya hak kazanırsanız, mezun belgesi (diploma), kimlik fotokopisi, sevk belgesi ile askerlik yapacağınız yere teslim olacaksınız .
    Ek hiçbirşey yapmayacaksınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deatless22

Başka birşey yapmanıza gerek yok. Şuan bekleyecekseniz, asteğmen olmaya hak kazanırsanız, mezun belgesi (diploma), kimlik fotokopisi, sevk belgesi ile askerlik yapacağınız yere teslim olacaksınız .
    Ek hiçbirşey yapmayacaksınız.

Alıntıları Göster
    Eğer asteğmenlik çıkarsa diplomanın aslını mı vermemiz gerek? Çünkü ben diplomamı almadım ve alabilecek gibi de durmuyorum şuan için.
  • radko kullanıcısına yanıt
    Yaş sınırı yok ama kontenjan sınırı olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: todoke

Eğer asteğmenlik çıkarsa diplomanın aslını mı vermemiz gerek? Çünkü ben diplomamı almadım ve alabilecek gibi de durmuyorum şuan için.

Alıntıları Göster
    Aslı diye bir durum yok, yeni mezunların pek çoğu diplomayı alamıyor çalışkan üniversite memurlarımız sayesinde.
  • todoke T kullanıcısına yanıt
    Gerek yok. Geçici mezuniyet belgesi veya e devletten alacağın çıktıyı kabul ediyorlar.

• Avukatım. Tecil bozdururken sınıflandırma için etkili olur diye avukat kimliğimi istediler. Sizce yedek subay çıkar mı bana ?

• çıkar

• quote:

Orijinalden alıntı: hukuktr

çıkar
    Abi çok emin konuştun ya heveslendirme beni gece gece :D

• açıklanana kadar umut edicez , olmazsa kader dicez .

• hukuktr H kullanıcısına yanıt
    Sen de başvurdun sanırım. Herkes size %90 çıkar diyor. Bir de başvurunun az olmasını göz önüne alırsak ümitleniyor insan. Ama açıklanana kadar rahat edemicem sanırım.

• reis umut güzel bişe ama hep kafanın bi köşesinde olumsuzu tut , çünkü herkes bişey söylüyor ama msb 'nın ne yapıcağını kestirmek çok zor inşallah çıkar sabah ola hayrola

• Aciklandi arkadaslar.

Acemi: Antalya merkez
    Usta : pinarbasi kirklareli
    Kisa donem er.
    Herkese simdiden hayirli teskereler

• arkadaşlar açıklandı sanırım. Nereye çıktığını yazan herkes lütfen bölümleri ve yd isteyip istemediğini de yzsın

• Bilecik kisa donem 2.celp bizde sans olsa zaten yedek subaylik gelirdi neyse hayirli olsun cumleten

• Arkadaslar bir sorum var, yer belli olduktan sonra e-devletten hangi belgeyi almamiz gerekiyor?
    Bir de teslim olma tarihine nerden bakacagiz?

375. Dönem ( Mayıs 2019 Celbi) Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları

• Yedek subay olmayi istemiştim. Çıkti da şükür darısı sizlerin başına. Bölüm psikoloji.

• Beyler eğitim Birliği esas Birliği ne demek

• quote:

Orijinalden alıntı: SeniVarya

Beyler eğitim Birliği esas Birliği ne demek
    Acemi-Usta
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.