Şimdi Ara

375. Dönem ( Mayıs 2019 Celbi) Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
760
Cevap
17
Favori
120.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ririii

arkadaslar askeriye de halısaha var mıdır maç felan yapmak için:))))))))
    MEBS Mamak Ankara da Halisaha ve suni çim saha vardı. 2 ayda yaklaşık olarak 8-9 maç yaptık . Diğer yerleri bilmiyorum. MAMAK ANKARA ya çıkanlar bana ulaşsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok heyecanlı. Ne kadar gece açıklamayacaklarına inansam da bekleyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deatless22

YEDEK SUBAY olmak istemeyen birine YEDEK SUBAY ÇIKMIYOR. Yanı size çıkma ihtimali yok. Sadece dişçi ve doktorda istisnai durumlar var. Biz mühendislerde yok.

Mek. Müh. TSK tarafından tutulan bir bölüm . Bizim bölükte 49 kişide, 25 mek. Müh. Vardı.

Alıntıları Göster
    yanlış biliyorsun çıkabiliyor yd subaylık istemeyen birine de, arkadaşım kısa dönem istiyodu yedek subaylık hiç istemedi ona rağmen yedek subay olarak yaptı bölüm beden eğitimi öğretmenliği.

bende 373 hava asteğmen olarak yapıyorum 6 ayımız kaldı yarıladık, keşke hiç bitmese işimizi yapıyoruz öğretmen olarak

• E-devlet yerine sonuçları buradan takip ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

yanlış biliyorsun çıkabiliyor yd subaylık istemeyen birine de, arkadaşım kısa dönem istiyodu yedek subaylık hiç istemedi ona rağmen yedek subay olarak yaptı bölüm beden eğitimi öğretmenliği.

bende 373 hava asteğmen olarak yapıyorum 6 ayımız kaldı yarıladık, keşke hiç bitmese işimizi yapıyoruz öğretmen olarak

Alıntıları Göster
    Arkadaşının sözde ne istediği önemli değil . Başvuru esnasında neyin işaretlendiği önemli. Ondan da önemlisi TSK nın neye ihtiyacı varsa onu söke söke alıp çalıştırır . Kuzenim askerî personal atama merkezinde çalışıyor.

• arkadaşlar bana askerlik şubesinde asteğmenliği sordular ben de işaretleyin dedim. bu sevk öncesi hazırlık falan ne? benim başka şeyler de yapmam gerekiyordu yapmadım mı? bana çıkabilir mi?
  • arkadaşlar bana askerlik şubesinde asteğmenliği sordular ben de işaretleyin dedim. bu sevk öncesi hazırlık falan ne? benim başka şeyler de yapmam gerekiyordu yapmadım mı? bana çıkabilir mi?
  • Hepinize şimdiden hayırlı teskereler. Çok kafaya takmayın zaman su gibi geçiyor. Doğan güneş geldiğinde bu sefer bırakmak istemiyorsunuz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yerler bu gece 00:00’dan sonra mı belli olur?

• sirrec kullanıcısına yanıt
    Millet yeni askerlik sistemi yani yaş sınırı olmadan bedelliyi bekliyor.

• Selamlar. Belki bilen vardır diye sormak istiyorum
    Psikoloji mezunlarının yani psikologların yedek subay olarak gitme şansı yüksek midir acaba ? Kime sorsam banko asteğmen gideceksin deniyor. Şahsen benimde işime gelir bu durum. Mayısta okul bitiyor sonrasında tecili bozdurup hemen gideceğim.
  • Manuel Neuer kullanıcısına yanıt
    Benim arkadaşım pdr mezunu ve asteğmen olarak yaptı hem de inanılmaz rahat bir şekilde yaptı askerliğini.

Ama yığılma olursa bu bölümden (sanmıyorum) belki çıkmama ihtimali olabilir.
  • Mugetsuga kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam. o zaman tek temennim umarım yığılma olmaz Subay olarak gidip kalma planlarım var ama bakalım hayırlısı
  • Manuel Neuer kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Arkadaşım da kalmak istemiş ama mülakatta elenmiş.

Umarım istediğiniz gibi olur.
  • harruun H kullanıcısına yanıt
    bana cevap vercek yok mu :D
  • harruun H kullanıcısına yanıt
    Çıkma ihtimali tabi var. Herkesin yeri belli olduktan sonrasında sevk işlemi yapılıyor diye biliyorum. Şu an yapılacak tek şey beklemek :)

• Ugurrovic U kullanıcısına yanıt
    Askertecrubeleri. com'da bir başlık var, 375. dönem için, orada 19.04.2019 saat 10:30 resmi açıklanma tarihi diyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açıklansında bitsin şu stres. Ha bugün ha yarın derken ergenler gibi sivilce çıkartır oldum :D

İnşallah hakkımızda hayırlısı neyse o olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deatless22

Arkadaşının sözde ne istediği önemli değil . Başvuru esnasında neyin işaretlendiği önemli. Ondan da önemlisi TSK nın neye ihtiyacı varsa onu söke söke alıp çalıştırır . Kuzenim askerî personal atama merkezinde çalışıyor.

Alıntıları Göster
    tamam anlamıyor musun adam uzun dönemi istemiyorum diye işaretlemesine rağmen uzun dönem çıktı diyorum, bu tamamen tsk nın o an ki ihtiyacına bağlı. sen hani istemezse eğer çıkmaz kesin demişsin ona ithafen konuşuyorum bizzat çıkan arkadaşım var istemiyorum işaretlemesine rağmen üstelik sağlıkçı değil benimle aynı bölümden beden eğitimi öğretmeni

• tam saatinde açıklanır diye tahmin ediyorum

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.