Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

374. DÖNEM - ULŞ., PER.OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI EĞT.A.K.LIĞI AS.İZ. VE TRF.EĞT.TB. / MANİSA ALAŞEHİR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
25
Cevap
1
Favori
894
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Kısa, uzun dönem, bedelli ve Yedek Subay adayları >> Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları >> 374. DÖNEM - ULŞ., PER.OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI EĞT.A.K.LIĞI AS.İZ. VE TRF.EĞT.TB. / MANİSA ALAŞEHİR
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      34 Mesaj
      23 Şubat 2019 16:31:43
      Kısa dönem askerlik yapacaklar lisans mezunu olanlarla ilgili hiç bi açıklama yapmadılar lise ve altı 6 ay zorunlu askerlik yapılacağı söyleniyor bizle ilgili hiç bi açıklama yok bari bize de 2 yada 3 ay zorunlu geri kalan 3 ayı istenilirse maaşla yapılsın madem yeni sistem getiriliyor herkes düşünülsün gelen yeni sistem lisans mezununa hiç bir getirisi yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Er
      2 Mesaj
      24 Şubat 2019 00:51:44
      Dostum sınıfına ulaştırma yazmışsın ama as iz gidebilirsin ulaştırmalarda as iz trf bölüğü yazmaz usta birliğinde de aynı yere düşmüşsün çok iyi biryerde kalmıyorsun bilgin olsun çok yoğun bol nöbetli acemi eğitimindesin kadro asker sayısı çok az acemi sayısı çok fazla hijyen yok denecek kadar az birliğe öğleden sonra katıl as iz sen eğer 2. Bölüğe girmen için öğleden sonra katıl eğer ulaştırmaysan sabah erken katıl 1. Bölüğe gir 2 ve 3. Ulaştırmalar zorlayıcı çavuşlarla dolu

|
      |

• Er
      2 Mesaj
      24 Şubat 2019 00:53:59

Sana geçmiş olsun kardeşim 22 gün dişini sık bol bol eğitim marş ve içtima yapacaksınız

|
      |
      ephialtes kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      2 Mesaj
      24 Şubat 2019 01:19:15
      Hafta başı cuma ve hafta sonu alay içtima olur birde son hafta hergün alay içtimaya gidersiniz bunun dışında durup dururken alay içtima derlerse arama yapılacaktır , sabahları çok soğuk oluyor 0 derece rüzgarlı renginiz kararacktır , silah eğitimi yok sadece selam sağa sola dönüş uygun adım tören adım yürüyüş kantinciler tam şerefsizdir marlboro parliament satmazlar saklarlar arkadaşlarına ayırırlar kantini kapatıp ortadan kaybolurlar çok sıra olur kantinde playstation bilardo vardır ama oynamak için pek vaktin yoktur hafta sonları ilk hafta istirahat olmaz ama ikinci hafta falan verirler içtima ve yemek dışında boş olursunuz duruşunuz olsun orda cıvık olmayın kurallara uyun kimse size birşey diyemez reviri bok gibidir doktor sana bakmaz bile neyin var der eeeuuuuiiii de 2 gün istirahat yazar durumunuz kötüyse reviri siktir edin akşam içtimasından sonra acile gidin en önemli konu hijyeninize dikkat edin as iz 2. Bölüğe giderseniz 67-75 arası numara alırsanız 10 kişilik koğuşta yatarsınız arkadaşınız varsa arka arkaya numara alın ilk kayıtta badi olma ihtimaliniz %99 mal bir badiye denk gelmeyin sonra ilk 3 gün hergün nizamiyeye gidip gelirsiniz kayıt işlemleri için zor gelir yürümek ama alışırsınız ilk hafta firar etmeyi çok düşünürsünüz ama yapamazsınız birtane firar var şuana kadar hala bulamamışlardı 1. Haftadan sonra alışıyosun arkadaş edinin toplumda yer edinin yoksa zaman geçmez alay komutanınız k.albay ali ismail elalmış tuşlu telefon götürüp askercell olmayanlar kapıda telefon varmı diye sorarlarr var deyin tuşluyu gösterin askercell varmı diye sorarlar ya var deyin devam edin yok dersen şurdan al derler sıraya gir sonra kaç alma askercell bişey demiyolar girişte kitliyolar ben hem askercell hem sivil hatla gitmiştim fazla hattınız varsa türkcel e geçirin ordan kendinzi askercell yapabilirsiniz bedavaya gelmiş olur yoksa 110₺ di askercell as iz2. Bölükte sidar var çok iyi çocuktur onunla dalga geçmeyin yemekhanenin yakınında wc var kullanmayın botların tabanı çiş altında kalıyor

|
      |

• Onbaşı
      29 Mesaj
      28 Şubat 2019 22:56:47
      +1
      Eğitim Birliği
      ULŞ., PER.OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI EĞT.A.K.LIĞI 2 NCİ ULŞ.ER EĞT.TB. / MANİSA ALAŞEHİR / MANİSA
      Celp Grubu
      2
      Esas Birliği
      K.K.LOJ.K.LIĞI KH.BRL.KH. VE KH.BL. / ANKARA ANKARA MERKEZ / ANKARA
      |
      |

• Er
      0 Mesaj
      11 Mart 2019 17:48:12
      Eğitim Birliği:
      ULŞ., PER.OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI EĞT.A.K.LIĞI AS.İZ. VE TRF.EĞT.TB./MANİSA
      ALAŞEHİR
      Esas Birliği:
      57 NCİ TOP.TUG. HACILARKIRI K.YRD.LIĞI 5 İNCİ TOP.TB. 1 İNCİ 203/37 MM.LİK K/M OB.BT. / İZMİR BORNOVA / İZMİR

17 Mart teslim tarihi.

Arkadaşlar eğitim birliğine ulaşım nasıl yapabilirim Manisa Otogardan? Ankara'dan yola çıkacağım.
      |
      |

• Er
      0 Mesaj
      14 Mart 2019 21:15:00
      2. Grup İzmir var As iz tertip var mı tanışalım

|
      |

Reklamlar
Paykasa
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.