Şimdi Ara

371. Dönem 98/2 [Mayıs 2018] Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
747
Cevap
24
Favori
98.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kaya_es

Askercell alıp boşuna paranı çöpe atma tuşlu telefon ile gitmen yeterli içine kendi hattını koy kimse kontrol etmiyor, bizde askercell olanlar gün içerisindeki boşluklarda sinir olıyordu biz telefonla konuşurken onlar öyle bakıyordu etrafa
    iki hattıda götürmeyi düşünüyorum ne olur ne olmaz diye zira kontrol edebilirler diye tedirgin oluyor insan
  • FaLkenAuGe kullanıcısına yanıt
    Biz cüzdanın içerisine koymuştuk hattı küçücük birşey zaten , telefon varmı diye sorduklarında gösterdik içine bakmadılar , turkcellciler satıyor zaten içeride siz bilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • EGT. MERKEZI : TOPÇU VE FÜZE OKL. ÖĞR. VE KURSLAR TB / ANKARA-POLATLI
    KUVVETI : K.K.K.LIGI
    BRANŞ : 64
    MUV. ÖZELLIGI : MESLEK KURASI
    SINIFI : TOPÇU
    HIZMET SEKLI : YD.SB. ADAYI
    SEVK TARIHI : 02.05.2018
    KATILACAGI TARİH : 04.05.2018
  • jeosn kullanıcısına yanıt
    Kardeşim aynı yerdeyiz. Numaranı msj atsana. Haberleşelim. Benim sulusun aynısını yazmışsın buraya 😃

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • K.T.K.A.K.LIĞI TOP.TB.KH. VE KH.HİZ.BL. / LEFKOŞA / LEFKOŞA çıkan var mı arkadaşlar veya hakkında bilğisi olanlar var mı.
  • kalora kullanıcısına yanıt
    K.T.K.A.K.LIĞI TOP.TB.KH. VE KH.HİZ.BL. / LEFKOŞA / LEFKOŞA
  • mutant_1905 M kullanıcısına yanıt
    Ayni yerdeyiz bana ulasirsan sevinirim

• Arkadaşlar selam,

1. celp grubuna dahil kısa dönem er olarak askerliğimi yapacağım. Sevk başlangıç 2 Mayıs sevk bitiş 4 mayıs gözüküyor fakat sevk işlemlerini yapmak istediğim zaman aşağıdaki uyarı ile karşılaşıyorum.

Kısa dönem er olarak askerliğini yapacak olup hala sevk belgesini alamayanlar var mı? Beklemem mi gerekiyor yoksa şubeye mi gitmeliyim?

"Hata: Sistemde kayıtlı sevk bilginiz bulunmamaktadır.Lütfen en yakın askerlik şubesine müracaat ediniz."

Diğer bilgiler de aşağıda aynı yere düşen arkadaşlarda mesaj atsın lütfen.

Eğitim Birliği ULŞ., PER.OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI KH. / İZMİR GAZİEMİR / İZMİR
    Celp Grubu 1
    Esas Birliği 3 ÜNCÜ OR.HRK.KUR.YBŞK.LIĞI MEBS A. KH. VE KH.BL. / ERZİNCAN MERKEZ / ERZİNCAN
    Kuvvet KARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI
    Statü KISA_DÖNEM ER
    Sınıf MUHABERE
    Sevk Başlangıç 02/05/2018
    Sevk Bitiş 04/05/2018

• tsnow T kullanıcısına yanıt
    Ben 2.grup gitcem aynı hata bende de var

• tsnow T kullanıcısına yanıt
    Henüz başlatılmadı sevk işlemleri, o yüzden o hatayı alıyorsunuz.

• 2. gruba kalanların sevk işlemleri haziranda başlıyor.
  • acemi manisa alaşehir usta van erciş 108. topçu alayı karargah bölüğü kısa dönem er var mı başka ?
  • Arkadaşlar merhaba ben bugün şubeye gidip sülüsümü elden aldım tsknın mernisinde adresim eski yaşadığım il olunca böyle yönlendirdi edevlet yalnız size aktarmam gereken konu bana askerliğiniz bittiğinde muvazzaf subay olarak TSK da kalmak ister misiniz diye sordu asteğmen...yanımdaki genç arkadaşa da sözleşmeli er olarak kalmak ister misin diye sordu...bilginiz olsun galiba yeni bir uygulama...

• Ankara Polatlı Topçu ve Füze Okulu
    Kundağı Motorlu Obüs Takım Komutanı
    Daha önce burada acemisini tamamlayan varsa bilgi verebilir mi? Aynı yere çıkan varsa iletişime geçebilir :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • E devletten sevk belgesi almaya çalıştığımda adresim okuduğum yer olan mersin gözüküyor. Askerlik şubesine başvurun diyodu gittim adam geçerli adresi değiştiyorum dedi değiştirdi e devlette hiç bişey değişmemiş dalga mı geçiyor ya bunlar benimle ? PTT'ye falan bi şeyler gelicek sanırım mersine giderse saçma olacak mecbur yarın gidip nufüs müdürlüğünden değiştiricem. Habire boşuna zaman kaybediyorum sevk tarihi 2/4 arası gözüküyor kaçınca gitmem gerektiğinden de emin değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luc4sHood

E devletten sevk belgesi almaya çalıştığımda adresim okuduğum yer olan mersin gözüküyor. Askerlik şubesine başvurun diyodu gittim adam geçerli adresi değiştiyorum dedi değiştirdi e devlette hiç bişey değişmemiş dalga mı geçiyor ya bunlar benimle ? PTT'ye falan bi şeyler gelicek sanırım mersine giderse saçma olacak mecbur yarın gidip nufüs müdürlüğünden değiştiricem. Habire boşuna zaman kaybediyorum sevk tarihi 2/4 arası gözüküyor kaçınca gitmem gerektiğinden de emin değilim.

Bende de aynı durum vardı. PTT yi telefon ile aradım. Adresimin farklı olduğunu ve değiştirmek için ne yapmam gerektiğini söyledim. PTT merkezine gidip kartınızın gelecek adresini değiştirebilirsiniz dediler. Yarın PTT merkez şubesine gidip gelecek olan kargo adresini değiştireceğim. Sizde PTT müşteri hizmetlerini arayıp öğrenebilirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• kurtaran_ali kullanıcısına yanıt
    Hocam ben yarın direk gidip nufüs müdürlüğünden o adres muhabbetini değiştirmeyi düşünüyorum. Başka yerde de karşıma çıkabilir gibi sanki bu durum. İkametgah adresim hala mersin gözüküyor çünkü.
  • Konya hava savunma okulu ve eğitim merkez komutanlığına gideceklere yardımcı olmaya çalışırım 369 kd den selâmlar ve başarılar:)

• Metalurjist kullanıcısına yanıt
    Ben 1. gruptayım. Bu detayı atlamadım.

Sorun şu ki; bugün askerlik şubesine gittim. Oradaki görevli memurlar bile bir sorun olduğunu belirtti. Bugün Ankara'ya bir yazı geçtiler ve yarın şubeye tekrar gelmemi istediler. Yarın her şey netleşecek umarım.
  • mstfztkn M kullanıcısına yanıt
    2. grubun henüz başlamadı. 1 Haziran itibariyle sevk işlemine başlayabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.