Şimdi Ara

36kdan kaça>>> İÇ DÖKME İÇERİR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
2.232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ygs 1 36k
    Ygs 2 28 k
    İnsanlar benden min ilk 10k beklerken sınavda çuvalladım. En kötü denememden 3 kat daha kötü geldi sıralamam. Sbsde tr 412.si olmuştum Şu an insanların yüzüne nasıl bakacağım bilmiyorum Hedefim odtü bilgisayar mühendisliğiydi. Sonra itüyü yazacaktım.itü türkçe geçen sene 6k ile almış - SİZCE 36K DAN 6K YA ÇEKİLİR Mİ -

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 75 mat 80 fen yap çekersin sınav bide kolay olmazsa tabi

• Hocam insanları falan kenara koyup baştan başlayabilirsin,
    ayrıca söylüyorum iki test fazladan çözmeye üşenen ve denemelerde altımda olan insanlar bile benden fazla yapmış ygs çalışmanın karşılığını veren bir sınav değil, bizim gibiler bu sonuca bakıp şimdi olur mu olmaz mı muhabbetine girerse çok kötü olur bence.

Teorik olarak ilk 2kda'da olman mümkün sonuçta çalışıp sınırını zorlarsın.

Bunun yanı sıra denemelerinde 450'nin altına inmeyip 90k'da olan bir arkadaşım var, stres yetiştirememe kaydırma falan derken batırdım diyor. Gerçekçi bulmazsanız haklısınız bişi diyemem, şahit olmasam ben de inanmazdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F9092F00C -- 1 Nisan 2017; 17:14:12 >
  • Yemin ederim en sinir bozucu şey bu olabilir o kadar saçma insanlar ilk 10k ya giriyor ki... keşke bu kadar stres yapmasaymışım ama işte şu an ful mat fizik kasıyorum zaten biyo genelde 27-28 net sonra kimyaya zaman ayıracağım umarım olur

• kuroinu kullanıcısına yanıt
    Kimya için bu gün arkadaşımla bir konuşmam oldu genelde okul derslerinde çok zorlanmayız kimyada, yani çalışıp da zorlanan görmedim ama sınav muhabbetinde zaman alan bazı konuları var, organik dışında da var arada genel tekrar yapmak yatmadan önce 1-2 saat notları incelemek ya da video anlatımlarını dinlemek lazım, boşlamayın derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F9092F00C -- 1 Nisan 2017; 17:11:17 >
  • Hocam bence tıp diş hedeflemek daha doğru Galatasaray bilgisayar falan düşünmüyorsanız.

• Bizde de var öyle biri. Çocuk 5k beklerken 60k geldi

Haklısın hocam, arada bşr kimyaya bakmak lazım olul sınavları derken karboksilli asitlere kadar geldim de organiğin yanı sıra kçç periyodik tablo kasıyor gibi

• iyi olmuş siz insanlara tepeden bakmaya devam edin

yok sbs de 400. olmuş yok ilk 10 daymışmış

yesinler sizin egonuzu

beter olun

o sıralama ile odtüyü unut ayrıca

• Bunu birkaç kişiden daha duydum, ygs 2 daha iyi olduğu için. Ama tıp okuyup hayat boyu mutsuz da olmak istemiyorum :/

• HakimBeey kullanıcısına yanıt
    Burada olay sbsde 400. olduğumu söyleyerek hava atmaya çalışmak değildi. Saçma bir düşüş yaptığımı vurgulamak istedim tamamen yanlış anlamışsın olayı.

• Gecen sene cekememistim ve buradayim insallah sen basarabilirsin dostum beni dinle ve git meb fizigi hatim et gerisi bos

• HakimBeey kullanıcısına yanıt
    Hocam bütün yıl çalışanla alay edip, olayı ciddiye almayan kişilerin önde olması ister istemez dokunuyor,
    yoksa herkes yapsın herkes istediği yerde olsun, herkes kendisini geliştirsin. Ülkeye daha fazla beyin, daha fazla özgüvenli insan hiçbirimize dokunmaz, aksine sevinirim.

Ama sonuçlardaki sınavdaki saçmalığı vurgulamak zorundayız, bu tepeden bakmak değildir.
  • Dr.Foreman kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam sağ olun

• quote:

Orijinalden alıntı: TAnRının Gölgesi

75 mat 80 fen yap çekersin sınav bide kolay olmazsa tabi

Kardeşim lütfen sen sıralama tahmini çekme tahmini falan yapma rica ediyorum.
    75 mat 80 fen ne demek bir düşün ya
  • SalimAydogdu kullanıcısına yanıt
    Sizce kaç net gerekir bi sıfır attırmak için

• quote:

Orijinalden alıntı: TAnRının Gölgesi

75 mat 80 fen yap çekersin sınav bide kolay olmazsa tabi

bu sefer partili smiledan koymamışsın çok ilginç

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 36 binden Odtü bilgisayı unut ama sağlam bir Lys verirsen makina olabilir.

• 75 - 25 - 23 - 20 'te itü türkçe geliyor .

benim işim sizinkinden çok daha zor çünkü 32 bindeyim üstüne de 3.5 k'ya çekmem gerekiyor 71 obpm olduğundan ben de sizin gibi itü türkçe bilgisayar istiyorum . elimden geldiğince çekmeye çalışıcam umarım ikimiz de istediğimiz yere gireriz .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nycha -- 1 Nisan 2017; 20:9:45 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nycha kullanıcısına yanıt
    Hepimiz seneye bu zamanlarda istediğimiz yerlerde vizelere çalışıyor olacağız

• sınav da ne oldu da böyle kötü yaptınız merak ettim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.