Şimdi Ara

369. Dönem [Kasım 2017] Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.070
Cevap
69
Favori
681.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zaman geçmiyor yerler bir belli olsa da rahatlasak hepimiz adına hayırlısını diliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler bu ptt kartlar ne işe yarıyor? banada geldi. yol parasını buna mı yatıracaklar? bizim yapmamız gereken nedir yatırmaları için?

• Ptt kartlara acemi birligine gitmek icin yol parasi yatiriyor devlet, kartin geldiyse hocam sifre alman icin merkez ptt postanelerden birine gitmen gerekli orda vezneden veriyolar sifreyi. Bu ptt karti ayni zamanda adina acilmis bi hesap oldugundan icine para yukleyerekte kullanabiliyormusuz bugun veznedar oyle soyledi

• Bölüm: inşaat mühendisi ortalama : 2.39

Komando : Hayır

Yedek Subay : Evet

Bakalım neresi gelecek ne gelecek hayırlısı olsun herkes için arkadaşlar.

• Beyler bu PTT kartları kredi kartı gibi limitli mi ekstre falan la uğraşmayalım

• quote:

Orijinalden alıntı: CEREZE

Beyler bu PTT kartları kredi kartı gibi limitli mi ekstre falan la uğraşmayalım

Hayır. Mevduat hesabı. Vadesiz hesap gibi. İçine para yatırıp çekebiliyorsun. para yatırdığında alışverişte de kullanabiliyorsun. Ben internet bankacılığını da açtırdım. Havale eft falan kullanırım belki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alper Sönmez

quote:

Beyler bu PTT kartları kredi kartı gibi limitli mi ekstre falan la uğraşmayalım

Hayır. Mevduat hesabı. Vadesiz hesap gibi. İçine para yatırıp çekebiliyorsun. para yatırdığında alışverişte de kullanabiliyorsun. Ben internet bankacılığını da açtırdım. Havale eft falan kullanırım belki.

İyimiş eft ücreti falan yoksa kullanılır

• Benim Pttkart ta bugün geldi, yavaştan askerlik moduna giriyorum artık
  • Son 2 gunde hakkaten gecmez ha saatleri sayar olduk

• yunalir kullanıcısına yanıt
    Yol ve iaşe parası yatacak kardeşim senin yapman gereken ptt ye gidip karta şifre alman ondan sonra bankamatikten çekebilirsin paranı ama yerler açıklandıktan sonra hemen yatmaz bir kaç gün sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: iko54

Yol ve iaşe parası yatacak kardeşim senin yapman gereken ptt ye gidip karta şifre alman ondan sonra bankamatikten çekebilirsin paranı ama yerler açıklandıktan sonra hemen yatmaz bir kaç gün sonra

cevap için teşekkür ederim

• Valla geçmiyor zaman bide b grubuna kalırsak iyice geçmez zaman

• quote:

Valla geçmiyor zaman bide b grubuna kalırsak iyice geçmez zaman

Vallahi o konu tamamen muamma hocam ben suan askerde olan bi arkadasimla konustum 97/2 gitti o onlarin celp doneminde cogunlukla 1.grup cikmis , agustosta gidenlerde yani 97/3lerde ise 2.grup b grubu hayli fazla cikmis bizim grup 2017nin son celp grubu oldugundan cogunluk 1.grup gider diye tahmin ediyorum ki 2016 kasim celbindede cogunluk 1.grup gitmis gecen sene , hayirlisi diyelim bende b cikmasin diyom

• Ptt kartı ne yapacaksınız ki uğraşmayın öyle şeylerle bence

• quote:

Orijinalden alıntı: kaya_es

Ptt kartı ne yapacaksınız ki uğraşmayın öyle şeylerle bence

Paramız mı kalsın devlette devletin bizde parası kalınca hemen kapıda bitiyor :)

• 353 kd selam olsun...
  • ARKADAŞLAR VAR MI KISA DÖNEM VE YEDEK SUBAYLIKLA İLGİLİ BİR GELİŞME? ŞU AN E-DEVLET ÜZERİNDEN GİRMEYE ÇALIŞIYORUM. FAKAT TEKNİK PROBLEM OLDUĞU YAZIYOR. BUNUN İKİ SEBEBİ OLABİLİR;
    YA YERLER AÇIKLANDI YOĞUNLUKTAN HATA VERİYOR,
    YA DA SONUÇLAR SİSTEME GİRİLİYOR.
    HANGİSİ OLDUĞU KONUSUNDA BİLGİM YOK BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM. HAKKIMIZDA HAYIRLISI OLSUN.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fayda-i maksimize

ARKADAŞLAR VAR MI KISA DÖNEM VE YEDEK SUBAYLIKLA İLGİLİ BİR GELİŞME? ŞU AN E-DEVLET ÜZERİNDEN GİRMEYE ÇALIŞIYORUM. FAKAT TEKNİK PROBLEM OLDUĞU YAZIYOR. BUNUN İKİ SEBEBİ OLABİLİR;
    YA YERLER AÇIKLANDI YOĞUNLUKTAN HATA VERİYOR,
    YA DA SONUÇLAR SİSTEME GİRİLİYOR.
    HANGİSİ OLDUĞU KONUSUNDA BİLGİM YOK BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM. HAKKIMIZDA HAYIRLISI OLSUN.

Er sınıflandırmadan kontrol etmeyeceğiz yedek subay sınıflandırmadan kontrol edeceğiz

• Beyler ptt kartı kullanmanıza gerek yok ben gelen kartı açmadım bile evde duruyor. Yatan yol paranızı kimliğiniz ile PTT'den çekebilirsiniz. O kartı aktifleştirmek için merkeze gidip bir şeyler imzalamanız doldurmanız gerek diye biliyorum kullanmayacaksanız aktif hayatınızda gerek yok.
  • CEREZE C kullanıcısına yanıt
    yedek subay sınıflandırmadan sorgulayınca " ASAL Sevk başvurusu e-Devlet Kapısı üzerinden başvuruların süresi bitmiştir." gibi bir sonuç çıkıyor.
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.