Şimdi Ara

369. Dönem [Kasım 2017] Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları (48. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.070
Cevap
69
Favori
680.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkes mi yedek subay olmak istiyor :) Şahsen ben isterdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Derwer

sonuçta yemin törenine arkadaşların eşin dostun gelecektir gelmeden önce isteklerini onlara telefon kartı kullanarak(telekom kontörlu kart ) söyle geldiklerinde yanlarında getirsinler izin yapmadan ustaya geçmek istiyorsan. ama benim tavsiyem 2 3 gün olsada izin kullanın ortama alıştıktan sonra 2 3 gün geç bitirmişin koymaz adama.

herşey okeyde neden telefon götürülmesin? serbest olan bişey neden sıkıntı olsunki. Bu arada kimse askercell ile uğraşmasın bütün çevrem kendi hattıyla gitti telefon tuşlu oldugu sürece kimse hattı kontrol etmiyor.Yinede pimpirikli olanlar varsa hem askercell hemde kendi hattını alsın yanına.
  • Hira- H kullanıcısına yanıt
    İstiyoruz vallaha hocam ama hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun diyelim :)
  • Arkadaşlar sizinde dikkatinizi çektimi genel olarak uzun dönem er olarak giden kişilerin grubu ''B'' buna bakarak yorum yapacak olursak 1 hafta sonra bizim sonuçlar açıklanınca coğunluğun A grubu gideceğini gösterir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mykerem

Arkadaşlar sizinde dikkatinizi çektimi genel olarak uzun dönem er olarak giden kişilerin grubu ''B'' buna bakarak yorum yapacak olursak 1 hafta sonra bizim sonuçlar açıklanınca coğunluğun A grubu gideceğini gösterir.

Sanmiyorum bizim agustos celbi konusuna bakabilirsin cok b grubu cikti kisa donem. Bizim acemiliktede kisa donemlerin sayisi uzun donemlerden fazlaydi b grubu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uzun dönemler açıklanmış galiba bi kaç arkadaş gördüm facebookta paylaşım yapmışlar gidecekleri yerleri
  • B grubu çıkarsa nanayı yedim. 2 haftalık izni zor kopardım. Biraz ailem ile vakit geçirmek istedim. Müfettiş gelecek diyerek zorladılar. B grubu çıkar ve geri dönersem o bir haftanın acısı fena çıkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Badi Ekrem -- 13 Ekim 2017; 13:51:6 >
  • benim açıklanmamış ya. Hiçbişey yok :(
  • Açıklandı mı uzun dönem? Kesin mi?

• Henüz e-devlete düşmedi.

Şubede ise yoğunluk var. Sürekli meşgul çalıyor. Deli olmamak elde değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canyrd -- 13 Ekim 2017; 14:5:41 >
  • 30 ekim diyor kağıtta hala neden soruyor herkes açıklandı mı diye ? Anlayabilmiş değilim.
  • haftaya aynı sorunları yaşıcaz şubeden öğrenicez e devlete düşmicek.heralde öğleni geçer öğrenmemiz
  • e devlete nası düşmez. Bazı gruplarda herkes paylaşmışlar. benimkinde de bişey yok....
  • 12 aylık bir sürecin son gün açıklanacağını mı düşünüyorsun cidden? İnsanlar nasıl yerlerine gidecek 1 günde diye düşündün mü hiç?

• Sürekli kontrol ediyorum ama yok arkadaş yok aynı şey yazıp duruyor

• quote:

Orijinalden alıntı: vinorosso

12 aylık bir sürecin son gün açıklanacağını mı düşünüyorsun cidden? İnsanlar nasıl yerlerine gidecek 1 günde diye düşündün mü hiç?

1 kasım da mı askere gelin diyorlar sevkler 8-10 kasım ve aralık ortası. Bu kadar heyecan yapmananın manası yok :)
  • Yerlerin belli olduğu kesin tarih uzun dönem erler için bugün kısa dönem erler için ayın 20’si... Neden 30 ekim’i bekliyoruz ben de bunu anlayabilmiş değilim? Sizin anlayışınızda mı problem var bizim anlayışımızda mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canyrd -- 13 Ekim 2017; 14:22:5 >
  • Biraz daha dikkatli okursan 'teslim olacagin tarih 30 ekim" yaziyor

• Sınıflandırma tarihi 30 ekim. Sınıflandırma belli olması demek gideceğiniz yerin belli olması demek. Teslim tarihi: o da ya kasım ortasıdır yada aralık ortası.
  • Beyler kısa dönemlerin ki de yedek subayların ki de 20 ekim de açıklanacak bugün açıklananlar uzun dönem normal er olanların sanırım sakin olun
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.