Şimdi Ara

369. Dönem [Kasım 2017] Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.070
Cevap
69
Favori
681.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler 365 kd celbiyle askerliğimi tamamladım kasım celbinde. Sorularınız varsa cevaplayabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emre71710 E kullanıcısına yanıt
    askerlik durum belgende hangi celp dönemi yazıyor ? kasım yazıyorsa e devlette de sınıf ve tertibat bekliyor yazıyorsa kasımda askersin. e devlette askerlik durum belgesi sorgulama diye arat çıkar.
  • emre71710 E kullanıcısına yanıt
    Bana böyle birşey söylenmedi sevk öncesi formu falan, bence sıkıntı yok kasımda askersiniz, bi yukarıdaki postta arkadaşın belirttiği yerleri kontrol et yeter hocam.

• Arkadaşlar bende Kasımda askerim kısa dönem. İlk sorum açıköğretime başladım 2. üniversite ama sınavlara izin verirler mi?
    2.sorum iliadin burun spreyi bağımlısyım ve burun problemım yazıldı. Acaba İliadin kullanmama izin verirler mi yada nasıl olur?
  • vinorosso kullanıcısına yanıt
    Uzun dönem hocam.
  • kaldı 8
  • Şu beklemek acayip bir psikoloji, gün gelse de gitsek ne yaşayacağımızı bilmediğimiz o yere
  • gumbe.07 kullanıcısına yanıt
    aynen kaldi 8 :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SanTieG0

Beyler 365 kd celbiyle askerliğimi tamamladım kasım celbinde. Sorularınız varsa cevaplayabilirim.

Hocam ne goturelim yanimizda bi genel ozetlermisiniz durumu

• cato16 kullanıcısına yanıt
    Allah Allah, o zaman bu 28 Ekim, 7 Kasım muhabbeti Uzun Dönem-kısa Dönem'e göre de değil, hakikaten A grubu B grubu mu acaba? Yoksa tamamen tesadüf eseri mi veriliyor bu tarihler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vinorosso -- 12 Ekim 2017; 10:33:37 >
  • atatersbinenkovboy kullanıcısına yanıt
    hocalar ziraat kartı askerdeyken geliyor dağıtıyorlar size. ayrıca ziraat kartı dışında kendi kartlarınızlada alışveriş yapabilirsiniz.

eğer il jandarma gibi küçük yerlere düşerseniz nakit paraylada alışverişiniz oluyor.tamamen düşeceğiniz yer ile ilgili olarak her şey tam netleşiyor.
    A mı B mi meçhuliyeti gerçekten sinir bozucu olmaya başladı derken bir yandan da yarına ne kaldı ki diyorum... Her şeyin netleşmesini beklemek gerek. Yoksa her şey kafada bir soruna dönüşüyor.

Bende 30 ekim yaziyor :D

• anlamsız bir heyecan var :Dbir an önce nereye gidecegiz bir bilsek.....
  • InsignAce kullanıcısına yanıt
    Piyangoya dönmüş iş, ne düşünür isen o yandasın, ne düşünmüyor isen o yandan bir hayli soyut.

• Uzun dönem çıkacak olanların yarın açıklanacağı kesin mi ki ? Askeriyede öyle bir şey söylememişlerdi.

• marjinalite_ kullanıcısına yanıt
    20 Ekimde açıklanacak dostum

• Yalnız askerliği 7 ay yaptık beklediğimiz bu Ekim ayında beklemekle geçti eklemeliğiz :)

• marjinalite_ kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimal yarın açıklanacak ama tabi küçük bir ihtimal ise 20 ekim’i işaret ediyor

• Bilende bilmeyende konuşuyor :) uzun kısa yedek subay adaylarının askerlik yerleri 20 sinden önce açıklanmıyor. Yarın açıklanacak olanlar uzun dönem er arkadaşların ki.

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.