Şimdi Ara

369. Dönem [Kasım 2017] Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları (192. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.070
Cevap
69
Favori
681.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu grubu Burdur il jandarma yokmu beyler ? Benim acemi bitti yardımcı olayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu B grubu muhabbeti nerden çıktı eskiden yokmuş Millet Kasımda başladı acemiyi bitirdi biz 15 Aralıkta başlayacaz daha bekle bekle öldüm 1 aydır Başlasada bitse artık kurtulsak.

Acemi : Balık Esir Merkez Eğitim Komutanlığı.

Usta: MKNZ topcu kışlası GüZELYURT lefkoşa.

Kısa dönem Topcu

Varsa yazışalım.
  • aykut291 A kullanıcısına yanıt
    acemi bakım okul eğitim komutanlığı
    usta 39 mknz tümen 50. alay lefkoşa. piyade
  • ya arkadaşlar bana tuşlu bir telefon önerin. kamerasız ve internete girebiliyorsa süper olur teknolojik gelişmelerle pek aram yok va rmı böyle bir telefon bilmiyorum :D
  • BorhanFr B kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam bende Kütahya ya geleceğim 15 inde nasip se çorapları yeşil aldım sıkıntı olur mu birde içliği 2 tane alın demişsin orda içlik vermiyorlar mı telefon kullanımı hakkında bilgilendirebilir misin usta da ne gibi yerlere düşebiliriz cezaevi falan mı yoksa arabada asayiş tarzı veriyorlar mı

• B grubu kisa donem

Acemilik ankara mamak

Ustalik erzincan 3.ordu muhabere alayi

Ayni yere cikanlar iletisime gecebilir erzincan cikan cok az

• E devlet mobil uygulamada sevk başlangıç 13.12.2017 bitiş 15.12.2017 yazıyor fakat sülüste sevk başlangıç 13.12.2017 yol 2 gün katılma tarihi 16.12.2017 yazıyor sizdedemi böyle arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Cnrynr11

E devlet mobil uygulamada sevk başlangıç 13.12.2017 bitiş 15.12.2017 yazıyor fakat sülüste sevk başlangıç 13.12.2017 yol 2 gün katılma tarihi 16.12.2017 yazıyor sizdedemi böyle arkadaşlar

Bende de aynı böyle yazıyor hocam. 16sında orda olman lazım. Ben 15inde gideceğim ne olur ne olmaz.

• Cnrynr11 C kullanıcısına yanıt
    sülüsü internetten mi çıkardınız şubeden mi aldınız
  • Sülüste ne yazıyorsa o tarihte gidin diyorlar bnde oyle yapıcam sevk başlangıcında itibaren şafak atmaya başlıyormuş ztn 1 gün 1 gündür

• iko54 İ kullanıcısına yanıt
    İnternetten cıkardım hocam

• Katılacağı tarih ne yazıyorsa o tarihte gidin boş yere 1-2 gün önce gitmeyin
    Şafak 43. 368 KD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaya_es -- 4 Aralık 2017; 20:48:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: noyn__

Kıbrısa gelecek arkadaşlara söyliyim akıllı telefon getirin sizi toplu olarak otobüsle bölüğe götürecekleri için telefonu sokmada sıkıntı yaşamazsınız ancak kıbrısta türk telefonları 90 iş günü içinde kapanıyor. Tavsiyem telefonu gelince hemen açmayın ortamı gözetleyin öğrenin 15-20 gün takozla takılın. Uçaktan inince havaalanında tellerin ordan hat almayıda unutmayın. Turkcell daha iyidir. Gelirken yanınızda içlikde getirin geceler acayip soğuk nöbette donmayın :)

Hadi gelin artık bekliyoruz :) Şafak 52 :)

90 gün kapanıyorsa her türlü askerlik sonlarına yetişmeyecek telefon. Askerler arası telefon takası oluyor mu gidenlerden yeni gelenlere yoksa çarşıdan 2.el telefon mu bakmak mantıklı?
    Diğer sorum da acemilik için sülüste 13.00 e kadar teslim olun yazıyordu ustada belli bir saat var mıydı? Erkenden opsiyonlu bilet almayı düşünüyorum malum bir sürü insan bilet alacak değişimli alayım.
    Teşekkürler

• Yapma ya ben de B grubu gidiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iko54

sülüsü internetten mi çıkardınız şubeden mi aldınız

370. dönem olmaz mı o dönem neden 369.
  • Cnrynr11 C kullanıcısına yanıt
    çıkardığımız kağıtla direk teslim olacağız herhalde imza yerleri falan var da gidip şubeye imzalatmayacağız herhalde dimi
  • wind11 W kullanıcısına yanıt
    370. dönem şubat dönemi oluyor kardeşim
  • atatersbinenkovboy kullanıcısına yanıt
    Ben Şafak 90 kalana kadar açmadım akıllı telefonumu tuşlu telefon ile SMS dakika kullandım. Kısa dönemin telefon alması mantıksız bence. Katılacağınız yazan gün Kıbrıs'a giriş yapmış olmanız gerekiyor sonra usta birliğinize sizi ktm götürüyor. Telefon bazı yerlerde sıkıntı neresi çıktı size ?

• Yol parasi yatmayan varmi

• Selamlar,

1. dereceden kritik yerlerde askerlik yapan er statüsündeki kişinin maaşı ne kadardır?
    2. Acemi birliği esnasında maaş yatacak mıdır?

Bu soruların yanıtı hakkında fikir sahibi olan arkadaşların dönüşlerini bekliyorum :=)
  • 
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.