Şimdi Ara

368. Dönem [Ağustos 2017] Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları [GÜNCEL] (209. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.187
Cevap
69
Favori
525.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 368 yedek subaylar hala sayıyor. Atarsa 105.
  • Glamor kullanıcısına yanıt
    Hocam iyi günler benimde Gazi ahmet muhtar paşa kışlası çıktı usta birliğim kısa dönemim nasıl bir yer öğrenebilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yusufcagan Y kullanıcısına yanıt
    Merkeze yürüyerek 25 dk da varıyorsun , kapıda sürekli taksiler bekler 15 liraya götürüyorlar merkeze. Kocaman bir kışla ama %80 i kullanılmayan kısım. Hangi birliktesin o çok önemli.
  • BlackBaron06 B kullanıcısına yanıt
    ACEMİ: 3 ÜNCÜ P.EĞT.TUG. TIRT.ARÇ.SÜR.EĞT.A. KH. VE KH.TK. / BURDUR MERKEZ / BURDUR
    USTA BİRLİK: KTBK K.LIĞI TOP.A. 1 İNCİ TOP.TB. 1 İNCİ 155/39 MM.LİK K/M OB.BT. / GİRNE
    HAZİRAN 2018 gidiyorum. Bilgi verir misiniz nasıl oluor eğitimler ağır mı nasıl?
  • Bu konunun 2018 i yok mu..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Matt Jeevas kullanıcısına yanıt
    372. Dönem olarak yazarsanız 2018 senesi için olanı bulabilirsiniz.

• Hey gidi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zendagi Migzara

Hey gidi :)
    en son sen çıkmıştın zannedersem a grubundan
    vay be, ne acılar çekmişiz biz
    o değil de, arkadaşlarla dalga geçerdim siz daha gitmediniz diye, adamlara bedelli vuracak bu gidişle
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam baya geç çıkmıştım son günler geçmek bilmemişti, son anda da nasıl bitti anlamamıştım :)
    İzne geldiğimde, o sıra terhis olan birileri vardı, bitirmek hayal gibi geliyordu :D O anki ruh hali işte.
    Aynen çevremde var bedelli bekleyen, gündeme de geldi ama benim devreye vurmaz sanırım 93.
  • Hey gidi hey!

Hatırlasanıza 1 sene önce burada nede çok heyecanlıydık dostlar! Dönüp arkaya baktığımızda hiç yaşanmamış gibi, 368 olarak çıktığımız bu macerada 372'ler gider oldu. Darısı herkesin başına.

ne emek sarf etmiştik be. google doc saldırıları, pudra tartışmaları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noix~

Hey gidi hey!

Hatırlasanıza 1 sene önce burada nede çok heyecanlıydık dostlar! Dönüp arkaya baktığımızda hiç yaşanmamış gibi, 368 olarak çıktığımız bu macerada 372'ler gider oldu. Darısı herkesin başına.

ne emek sarf etmiştik be. google doc saldırıları, pudra tartışmaları.
    saldıranı da hala öğrenememiştik, ya da ben mi öğrenemedim sadece

daha ilk dakkadan başlamıştı benim maceram, kastamonuya uçakla gitmiştim, koridor tarafa otururken, bi baktım benim gibi kısa saç, casio saat biri, "sen de mi askere" dedi, onunla beraber girmiştik kışlaya, kastamonu merkezden son kez ziraat atm'den para çekip öyle girmiştim. burda o kadar yazmışlardı, sim kartı saklayıp girin diye, kot pantolonun küçük ceb kısmına sakladım, orda bulmuştu nizamiyeci , 1 ay telefonsuz kaldım, sadece ankesörlü kullanmıştım

hiç bitmeyecek gibi geldi, ve şu anda burda yazıyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 368 gidecekken işlerim yüzünden tecil hakkımı kullanıp 372. Dönem gidiyorum. Bakalım İskenderun macerası nasıl başlayacak sonra nasıl bitecek.

• Acemi: Isparta Terörle mücadele eğt.ve tatbk. Isparta merkez sınıf: SIHHİYE muv.özellik:SHH-521 SHH.ÇVŞ

Usta:K.Irak BAŞİKA KAMPI SIHHİYE ÇVŞ.

Bir Devir Sona Erdi.

• Vay be geçen sene bu zamanlar usta birliğindeydik ne çabuk geçti zaman... 368/2 KD

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar askerde bize verilen eşyalar hangileri? Onları götürmeyeyim yanımda.

• SCD kullanıcısına yanıt
    bana da burası çıktı nasildir

• quote:

Orijinalden alıntı: ViLLazZo

Vay be geçen sene bu zamanlar usta birliğindeydik ne çabuk geçti zaman... 368/2 KD
    zaman ne de çabuk geçti , hep düşünürdüm tam 1 sene sonra şu anda ne yapıyor olacağım diye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sosyal hizmet yedek subay alımı icin uludag sozlukte bir bilgi paylasimi yapılmış:

https://www.uludagsozluk.com/e/41568946/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memuralimi -- 20 Mayıs 2019; 7:16:21 >
  • 2 yıl geçmiş askere ilk girdiğimizden bu yana
  • 2 Sene geçmiş üstünden..Diyarbakır-Çınar Jandarmaya selam olsun...
  • 
Sayfa: önceki 206207208209210
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.