Şimdi Ara

368. Dönem [Ağustos 2017] Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları [GÜNCEL] (189. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.187
Cevap
69
Favori
525.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 187188189190191
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler askerim yemin töreni 25 ağustos sonrasındaki hafta bayram var bize dağıtılan erbaş kitapcıklarında evci izni ve bayram tatilleri var evci izni çıkıp bayramda evde geçiren var mı ? 12 gün izin hakınık kullanmadan evci çıkıp 10 gün resmi tatil hakkını kullanmak istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beytepeli06 B kullanıcısına yanıt
    Hocam cevabınız için çok teşekkür ederim.Çalışmıyor olmam tecil için herhangi bir engel teşkil etmiyor değil mi?
  • krach55 kullanıcısına yanıt
    Acemilikten usta birliğin geçişte pek evci izni vereceklerini sanmam çok asker ister çünkü komutana onayı gerekli.

10 gün resmi tatil memurlara geçerli er için resmi tatil hafta sonu gibi olur sadece eğitim olmaz.

Usta birliğine katıldığın zaman evrakların ulaşmadan çarşı iznine bile çıkartmazlar 2-3 hafta sürer.

Bayramda evde olmak istiyorsa dağıtım iznini kullanırsın ve bu 12 gün izin hakkından düşülür. Kullanmanı tavsiye etmem.
  • 2. Grupta gidecek olanlardan usta birliği bayburt olan varmı.

• quote:

Orijinalden alıntı: troy

quote:

Orijinalden alıntı: Ulusal1923

quote:

Orijinalden alıntı: allen_343

herkes 2. grup herhalde. ben de 2. grup istanbul maltepe acemi tekirdağ merkez usta çıkmış. eylül ortasına kadar beklicez boş boş.

Bu celp döneminde de 2. grup istanbul ve trakyaya dağıtılmış. Bizim celp dönemimizde de aynısı oldu, kısa dönem 1. gruplar genelde doğuya, kısa dönem 2. gruplar aynı şekilde istanbul ve trakyaya dağıtılmıştı. Siz geldiğinizde biz 48 gün sayıyor olacağız. Bizde aynı şekilde 2. grubuz. 1.5 ay sizinle birlikteyiz.

benimde 2. celp fakat balikesir ve sonra denizlideyim

Dostum selamlar sana özel mesaj attım ama gözükmüyor buradan da yazayım benim de acemi birliğim Balıkesir usta birliğim Denizli iletişime geçelim.

• Ugurugur2626 kullanıcısına yanıt
    Kardeşim nerelerdesn sen eylülün kaçında teslim olucan birliğe birlikte gidelim 😁

• Balikesire acemi giden ne çok kişi varmış sonra yollar ayrılıyor tabi 😊

• Arkadaşlar acemilik ısparta merkez ve usta birliği ısparta eğirdir olan var mı?

• Antkaş A kullanıcısına yanıt
    Ayın 15'inde teslim
  • Evet cuma günü yemin törenimiz var 2. grup size bırakıyoruz acemi birliğini :)
  • arkadaşlar 2.gruplar için asal sevk başvurusunu ne zaman yapabiliyoruz e-devletten bilgisi olan varmı? iş yerinden istifa etmem gerekiyor daha fazla çalışmak istemiyorum
  • 15 EYLÜLDE ASKERE GİDECEĞİM ACEMİLİKTE ASKERİ SINAVLAR İÇİN İZİN VERİYORLAR MI BİLGİSİ OLAN VAR MI ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakraul

15 EYLÜLDE ASKERE GİDECEĞİM ACEMİLİKTE ASKERİ SINAVLAR İÇİN İZİN VERİYORLAR MI BİLGİSİ OLAN VAR MI ??

verilir.

• qwe93 Q kullanıcısına yanıt
    Bnde çok sıkıldım istifa etmek istiyorum araya 10 gün tatil girdi hem tazminat vs alıcaz bnce biz 2. Grup olarak çok şanssızız

• Arkadaşlar merhaba, sevk kağıdında acemilik için teslim tarihleri 13 15 eylül arası görünüyor. 13 yada 15 inde teslim olmanın herhangi bir avantajı yada dezavantajı var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi charmap -- 22 Ağustos 2017; 15:19:39 >
  • charmap kullanıcısına yanıt
    Teslim sürenin son günü öğle civarında teslim olunması idealdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bullett

Teslim sürenin son günü öğle civarında teslim olunması idealdir.

Neden hocam peki. Benim acemi birliğim İstanbul ben planlarımı (ucak bileti vs.) ayın 13 üne gore yaptım bu bana ne dezavantaj sağlar? Mesela ben 13 de gitsem çoğu 15 inde gelse yemin töreni için onların 21 günü doldurmasını mı bekliyecegim?

• quote:

Orijinalden alıntı: charmap

Arkadaşlar merhaba, sevk kağıdında acemilik için teslim tarihleri 13 15 eylül arası görünüyor. 13 yada 15 inde teslim olmanın herhangi bir avantajı yada dezavantajı var mı acaba?

15 son günü değil. 15 inden itibaren 1 ya da 2 gün de yol izni verilir. 13 ünde teslim olursan 2-3 gün fazladan askerlik yapmış olursun.

• Tamamdır hocam teşekkür ederim.

• Arkadaşlar şu sevk kağıdını edevletten ne zaman alacağınımizla ilgili bilgisi olan yokmu???

• 
Sayfa: önceki 187188189190191
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.