Şimdi Ara

368. Dönem [Ağustos 2017] Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları [GÜNCEL] (163. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.187
Cevap
69
Favori
525.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çevirmek ne kelime hocam. 1 gün geç git şehre vardığında kimlik kontrolüne yakalanırsan askeri inzibat gelip yaka paça nizamiyeye götürürler seni:d
  • mert63636363 M kullanıcısına yanıt
    Kardeş benim de acemi mamak usta kırklareli babaeski özden kışlası 2. Dönem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selamlar,

Sevk belgem bu şekilde. Acemilik ve ustalık olarak ayrı ayrı iki yer yok. Acemiliğim ve ustalığım aynı birlikte oluyor değil mi? Bir de konuda sevk tarihi 31 ile 2 si arası denmiş fakat sevk belgemde ayın 3 görünüyor. 2 sinde mi gideyim yoksa 3 ünde mi?

• mrt060606 M kullanıcısına yanıt
    Acemilik KASTAMONU 5.J.EĞT.A.K.LIĞI mı?
  • Hocam esas birliği yazmayanlar 2. grup diye biliyorum.Senin 1. grup esas birliği yazması lazım, aynı yer olanlarda da yazıyor.
  • mavikurt10 M kullanıcısına yanıt
    En çok istediğim şeydi uzun dönem Acemide eğridir olması, kısa dönem çıktı maalesef, en çok istediğim diye iyi bir yer olarak düşünme benim tercihlerim biraz manyakca olmuştur hep, dehşet eğitimi var dünya çapında isim yapmış bir yer çok yorulacaksin bayılacaksın ama sana çok şey katacak, muhtemelen 1 ay sonra refuze olup tuzlaya sevk edilirsin, sana tavsiyem 1 hafta idman yap 1 hafta bir işe yaramaz diye düşünme :)

• quote:

Orijinalden alıntı: --zeze--

Hocam esas birliği yazmayanlar 2. grup diye biliyorum.Senin 1. grup esas birliği yazması lazım, aynı yer olanlarda da yazıyor.

KASTAMONU 5.J.EĞT.A.K.LIĞI/KASTAMONU/KASTAMONU olarak Kastamonu iki kere yazılmış. Acemi ve esas birliği farklı olduğunda bu şekilde aynı sırada mı yazıyor yoksa farklı şekilde mi yazıyor bi bilginiz var mı hocam bu konuda? Yani bende sadece KASTAMONU 5.J.EĞT.A.K.LIĞI/KASTAMONU/KASTAMONU yazdığı için acemilik ve esas birliğim aynı yer diye düşünüyorum.
  • Eğitim Birliği MEBS OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI / ANKARA MAMAK /
    Esas Birliği 39 UNCU MKNZ.P.TÜM. 14 ÜNCÜ MKNZ.P.A. 2 NCİ MKNZ.P.TB. 1 İNCİ MKNZ.P.BL. / LEFKOŞA / LEFKOŞA
    kısa dönem er 1. grup

aynı olan arkadaslar varsa haberleşelim
  • İzmir Gaziemir yedek subay

Ulaştırma;https://chat.whatsapp.com/488IimYNaO7Byim9AOSCDL

Personel;https://chat.whatsapp.com/HBcX7QSa8zU7FyQr1mfZ5Z

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur1599 -- 23 Temmuz 2017; 22:12:10 >
  • Acemi ve usta birliği kısa donem Manisa il jandarma varmı arkadaslar.

• Arkadaşlar manisa il jandarmaya giden bir ben mi varım ya ağustosta :(
  • yakup_65 Y kullanıcısına yanıt
    Ben varım kardesım Manisa merkez jandarma kısa donem

• 1. grup olarak KASTAMONU 5.J.EĞT.A.K.LIĞI/KASTAMONU/KASTAMONU gidecek arkadaşlar ulaşırsa sevinirim.
  • İstanbul / Tuzla

Kara kuvvetleri piyade yedek subay

• Mikadu M kullanıcısına yanıt
    irtibata geçebilir miyiz 5302660065
  • Benim de Kastamonu 5.J.EĞT.A.K.LIĞI bende de öyle yazıyo; benim esas birliği Muş.En iyisi yarın askerlik şubesini arayın bilgi alın hocam.
  • --zeze-- - kullanıcısına yanıt
    Eyv. Kaçında gidiceksin hocam Kastamonu ya? 2 sinde mi 3 ünde mi?
  • impact34 İ kullanıcısına yanıt
    Bende oradayım kısa donem jandarma hocam usta acemi aynı mesaj atar iseniz irtibata geçerim

• Sxa19 S kullanıcısına yanıt
    şırnakta yaşayan biri olarak evet ilçelere dağıtım oluyor 23. tümen rahat güzel kalırsan orda senin için daha iyi olur ama erleri artık operasyonlara göndermiyorlar tabi tank topçu ve komandolar hariç.. nöbetleriniz olur o kadar. şırnaka düşen kısa dönem erlerin içi rahat olsun korkulacak bir şey yok.
  • crashris kullanıcısına yanıt
    13ünde teslim olsanda aynı gün teskere alacaksın 15 inde teslim olsanda aynı gün. Ailemde herkes rütbeli asker bende 2. grup gideceğim hepsi son gün teslim ol dedi. 15 Eylülde teslim olacağım bende.
  • 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.