Şimdi Ara

367. Dönem [Mayıs 2017] Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.740
Cevap
47
Favori
303.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bot kilidi dedikleri normal asma kilit işte ama şu üstteki açılan kısmı uzun olucakki kolayca iki botu birbirine kilitleyebilesin.
  • özgür19 Ö kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarın açıklansada kurtulsak bari hazırlık yapardık 2 güne sıkışacak hersey

• ben şimdiden almaya çalışıyorum çeşitli malzemeleri.açıklanacak da çeşitli malzemeler satın alınacak da ohoo uzun iş ./
  • Kardeşim belki bir grubu oluruz belli olmaz

• caglar_kilic @ 15 Ekim 2015; 10:20:45

Benden duymadınız ama 25'i şubeleri arayın ;)

Kaynak: Beşiktaş askerlik şubes

Bu iş mantıklı olarak her şekilde bir kaç gün önce olacak çünkü ptt ye yol parası yatıracaklar oda min 2 gün. Cumadan sonra ilk iş günü 2 mayıs ve zaten birliğe katılma zamanı. Örneğin ben Eskişehir de yaşıyorum acemi İskenderun çıkarsa 2 si yola çıkmam laızm gibi.

Liste birkaç gün önce askerlik şubesi ve hesap açılışı yapılacak şubelere bilgilendirilir bence bundan dolayı 25 i denildi.

HERKES 27'SİNİ BEKLEMEYE BAŞLADI YA 25İNDE AÇIKLANABİLİR.
    BEKLEMEYE DEVAM!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acılınbenmuhendisim -- 24 Nisan 2017; 23:24:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: acılınbenmuhendisim

caglar_kilic @ 15 Ekim 2015; 10:20:45

Benden duymadınız ama 25'i şubeleri arayın ;)

Kaynak: Beşiktaş askerlik şubes

Bu iş mantıklı olarak her şekilde bir kaç gün önce olacak çünkü ptt ye yol parası yatıracaklar oda min 2 gün. Cumadan sonra ilk iş günü 2 mayıs ve zaten birliğe katılma zamanı. Örneğin ben Eskişehir de yaşıyorum acemi İskenderun çıkarsa 2 si yola çıkmam laızm gibi.

Liste birkaç gün önce askerlik şubesi ve hesap açılışı yapılacak şubelere bilgilendirilir bence bundan dolayı 25 i denildi.

HERKES 27'SİNİ BEKLEMEYE BAŞLADI YA 25İNDE AÇIKLANABİLİR.
    BEKLEMEYE DEVAM!!!

Verilen bilgi bu şekilde. Cumartesi pazar ve pazartesi günü resmi tatil. Sonra zaten 2 ve 3 mayıs yani KD ler için birliğe katılma zamanı.

Yarın öğlen saatlerinde şubeyi arayacagım bir tanıdık var bakalım ne diyecek...

• Bizim teslim olma tarihimiz hangi tarihler arası?

• efege kullanıcısına yanıt
    Birinci grup 2-3 mayıs, ikinci grup 7-9 haziran. %90 birinci grup %10 ikinci grup çıkar.
  • Arkadaşlar daha isyerinden ayrilacam bnm gibi niceleri var 1 günde nasıl halledecez bu işleri cuma akşamına kadar nasıl hallolacak bilmiyorum

• Yunuscan21 Y kullanıcısına yanıt
    Demin başka bir sitede daha gördüm Tekirdağ askerlik şubesinden 25 nde açıklanıcak demişler umarım açıklanır.
  • Yunuscan21 Y kullanıcısına yanıt
    ilan edilmeden, bir kaç gün önce ayrılmak sıkıntı mı?
  • Daha yeni baktım hala 27 nisan 10.30 diyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yunuscan21

Arkadaşlar daha isyerinden ayrilacam bnm gibi niceleri var 1 günde nasıl halledecez bu işleri cuma akşamına kadar nasıl hallolacak bilmiyorum

Aynen büyük sıkıntı.

Ben bugün alışverişimi yapacağım. İşte burada yazan şeyleri alırım. Cumartesi günüde sınavım var zaten. Sınava da çalışıyorum. Keşke 21 inde açıklasalardı, heyecanı geçerdi, hazırlığı yapar beklerdik.

• aof vizeleri h.sonu. finallere memlekete gelip girmek için izin verirler mi? 3-4 Haziranda finaller
  • ziraati aradım, adınıza ikinci bir hesap yok dedi. adamlarda herhalde soran çok, bilgileri teyid bile etmeden uyuz, hemencecik başka bir hesap yok dedi. ne zaman baktın ekrana.
  • Bugün bir sürpriz bekliyoruz TSK'mızdan
  • Askerlik şubesini arayan arkadaşlar burdan bizide bilgilendirsin lütfen

• askerlik şubesini aradım; 27 si diyor. (konya)
  • E devlette hala 27 nisan 10.30 diyor. Bence bugünde açıklanmayacak.

• 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.