DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
367. Dönem [Mayıs 2017] Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
2.681
Cevap
66
Favori
237.557
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Kısa, uzun dönem ve Yedek Subay adayları >> 367. Dönem [Mayıs 2017] Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      365 Mesaj
      21 Nisan 2017 14:57:40 Konu Sahibi

Tek suçunuz mayıs celbiyle gitmeye karar vermenizdi 😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      kaancoach kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      74 Mesaj
      21 Nisan 2017 15:41:50
      Acemi birliginde mülakat için izin sorun olur mu arkadaslar? Usta birliginde rahat en kotu kendi izininden kullanip halledersinde pomem mulakati %90 mayis ayinda olucak.

• Yüzbaşı
      933 Mesaj
      21 Nisan 2017 15:49:03
      quote:

Orijinalden alıntı: özgür19

Arkadaşlar bugün açıklanıcak olsa 21'nde açıklanıcak olan şeyin tarihini neden 27'si yapsınlar. Benim hiç umudum yok açıkcası. En erken 25'inde açıklanır belki.
      Ne güzel şimdi herkes kendine çıkan yer nasıl biryer diye araştırıyo olucaktı aynı yere çıkanlar tanışmaya çalışıcaktı. Ama biz napıyoruz oturmuş açıklanmasını bekliyoruz bilgisayar programı değilmi sanki bas entera aksın gitsin ya.

binlerce insanın hakkını yediler benimki helal değil. en baştan 27' si dense kimse peşine düşmez ortalık karışmazdı ama diğerleri 11 gün önceden yerini öğrenip rahat rahat hazırlanırken bizi böyle 4-5 güne sıkıştırmak iş değil.
      |
      |

• Yüzbaşı
      898 Mesaj
      21 Nisan 2017 15:51:42
      Benden duymadınız ama 25'i şubeleri arayın ;)

Kaynak: Beşiktaş askerlik şubesi

• Yüzbaşı
      365 Mesaj
      21 Nisan 2017 15:57:52 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: bodom_

Acemi birliginde mülakat için izin sorun olur mu arkadaslar? Usta birliginde rahat en kotu kendi izininden kullanip halledersinde pomem mulakati %90 mayis ayinda olucak.

Valla hocam bende bir iş mulakatina girdim sonucunu bekliyorum belki mayıs ayında açıklanacak ne yapacağım bilmiyorum bende

• Çavuş
      74 Mesaj
      21 Nisan 2017 16:05:55

Hocam kimsenin ekmeğiyle oynamazlar heralde diye düşünüyorum. Bir önceki polis aliminda bir sira onumdeki kisi askerdi. İzin alip gelmişti ama acemilikte isler degisir mi bilemedim. Umarim gonlumuzce olur.

|
      |
      okçu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
      26 Mesaj
      21 Nisan 2017 16:58:03
      quote:

Orijinalden alıntı: ctn48

valla askere gidecez diye aklıma geldikçe internette şura nasıl, nereye gönderir felan arama yapıp duruyom
      neyse artık çokta şey yapmayayım olur geçer gider

Ben de sürekli giden arkadaslarla konuşuyorum gitmis kadar oldum resmen kara hava her türlü birlikle ilgili bilgi sahibi oldum 😀

|
      |

• Onbaşı
      31 Mesaj
      21 Nisan 2017 17:02:06

Bilgi için teşekkürler hocam, peki neden 25 i dediler 27 nisan yazıyor cevaplarsanız sevinirim.

|
      |
      caglar_kilic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      104 Mesaj
      21 Nisan 2017 17:02:10

acemide de izin verirler mülakatın olduğu günü kesin öğrenip komutanınıza durumu bildireceksiniz sadece. izninizden düşerler ama :D :D demedi demeyin ama hertürlü gidersiniz özellikle polisliğe ama özel sektör hakkında bir fikrim yok beyler :D
      |
      |
      bodom_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      898 Mesaj
      21 Nisan 2017 17:11:33

Bu iş mantıklı olarak her şekilde bir kaç gün önce olacak çünkü ptt ye yol parası yatıracaklar oda min 2 gün. Cumadan sonra ilk iş günü 2 mayıs ve zaten birliğe katılma zamanı. Örneğin ben Eskişehir de yaşıyorum acemi İskenderun çıkarsa 2 si yola çıkmam laızm gibi.

Liste birkaç gün önce askerlik şubesi ve hesap açılışı yapılacak şubelere bilgilendirilir bence bundan dolayı 25 i denildi.

|
      |
      Biyomedikalci06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
      35 Mesaj
      21 Nisan 2017 17:16:01
      2-3 gündür milli savunma üniversitesi için kayıt topluyorlar istanbul'da metrolarda falan reklamları da var hatta. son başvuru tarihi 25 nisanmış. acaba bundan dolayı mı ertelediler. bildiğim kadarıyla darbe girişiminden sonra bu üniversite ilk defa aday topluyor.

• Çavuş
      74 Mesaj
      21 Nisan 2017 17:52:42

Hocam içimi rahatlattin sağolasin. İzinden düşsünler ssorun degil. Polis olamazsak 2 gun gec cikariz :D

|
      |
      zantro kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      120 Mesaj
      21 Nisan 2017 17:55:35

Tecil hakkın varsa eğer kullanıp polisliği kazanıp kazanmadığın belli olduktan sonra gitseydinya bari askere. Polis olunca askerlikten muaf olucaktın zaten. :)
      Tabi askerlik yapmak isteyebilirsin ona bir lafım yok.
      |
      |

• Yüzbaşı
      365 Mesaj
      21 Nisan 2017 18:16:49 Konu Sahibi

Valla hocam ben önemli bir kurum mulakatina girdim olumlu geçti sonucunu bekliyorum da mayıs ortası gibi aciklanacakmis o zaman sorun oluyor işte. En kötü ihtimalle tecil edeceğim tekrar mecburen sonuç olumlu olursa devam değilse ağustosa gideriz napalm

|
      |

• Çavuş
      74 Mesaj
      21 Nisan 2017 18:37:40

Malesef hocam. Tecil hakkim subat 15 te bitti. Polis alimi varkende bakaya kalmak istemedim. Belki arastirirlar sorun olur diye. Pomem basvurulari 14 nisanda bitiyordu muhtemelen mayis ilk haftasi mulakat olucakti ancak onu da 28 nisana kadar uzattilar. Sanirim asil bahtsizlik bende. Neyse elimi atsam 1-2 hafta ileri atti :D

|
      |
      özgür19 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      120 Mesaj
      21 Nisan 2017 19:04:21

Tüm kamu kurumları alımlarında askerlik çağına gelmişse tecilli veya muaf gibi askerlikle ilişiği olmamasını şartlarına ekliyor. Polislikte böyle bir şart yokmuş. Ben sana şey diycektim hatta sana nasıl başvurabiliyorsunki asker olarak diye ama baktım öyle bir şart yokmuş. :) Hayırlısı olsun.
      |
      |

• Onbaşı
      26 Mesaj
      21 Nisan 2017 19:20:23
      quote:

Orijinalden alıntı: klipper

2-3 gündür milli savunma üniversitesi için kayıt topluyorlar istanbul'da metrolarda falan reklamları da var hatta. son başvuru tarihi 25 nisanmış. acaba bundan dolayı mı ertelediler. bildiğim kadarıyla darbe girişiminden sonra bu üniversite ilk defa aday topluyor.

Son basvuru 25 Mayıs diye biliyorum hocam onunla alakasi olacagini sanmıyorum bu nedenle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pdr111 -- 21 Nisan 2017; 19:21:16 >
      |
      |

• Yarbay
      2517 Mesaj
      21 Nisan 2017 19:24:05
      27 nisan çok geç değil mi ya açıklanması için bari ona görede süre verseler ne bileyim normalde sevk başlangıç 1 bitiş 3 se bu seferlik başlangıç 5 bitiş 8 gibisinden kısa dönem bekliyoruz açıklansada rahatlasak
      |
      |

• Onbaşı
      17 Mesaj
      21 Nisan 2017 20:00:25

Ziraat Hesabı zaten otomatik açılacak ayni zaman da PTT de oyle. Ustaya geçince de yapı kredi açacaksınız maaş buraya yatacak. Telefona gelince karışık biraz. Tamamen komutanlarınıza bağlı acemilikte akıllı telefon zaten kullanamazsınız yakalanırsanız askerliğiniz uzar ama usta da %90 akıllı telefon kullanabilirsiniz. Askercell almayın boşa masraf sivil hat götürün nizamiyeden girerken hattı cüzdana saklayin ille de askercell alacaksınız derler arama yaparlarsa zaten Turkcell acemi birliğinize gelecek onlar gelince alırsınız.

|
      |
      özgür19 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      74 Mesaj
      21 Nisan 2017 20:13:54

Devlet kurumularında kazanirsan hakkın saklı kalır. Terhis alinca başlarsın işine.

|
      |
      okçu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Reklamlar
SEO
ses yalıtımı
izmir havalimanı transfer
modasor
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,563
1.2.160

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.