Şimdi Ara

367. Dönem [Mayıs 2017] Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları (132. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.740
Cevap
47
Favori
303.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ulusal1923

Devrelerim askerlik nasıl geçiyor :)

İstanbuldan selamlar

ATARSA 101

Fena değil Sadece az kişiyiz nöbetler sıkıntı oluyor He bide sıkılmaya başladık be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 368. Dönem kardeşiniz olarak polatlıda meslek kurasına tabi 367. Donem kardeşlerime sorulan soruları öğrenebilir miyim? Yüzde 10 kasmak için neler yapmak gerek? Hava makineciyim ama isimi yine de şansa bırakmak istemiyorum.

• İzin kullanmayanlar bu gece itibariyle 100 den düşüyor. Az kaldı 😁

• quote:

Orijinalden alıntı: RelphegoR

quote:

Orijinalden alıntı: blue50721

Beyler;yeni terhis olmuş 365 KD Topçu olarak,özellikle usta birliği Kıbrıs'a düşenler var ise merak ettiklerini sorabilirler.Birliğim '' 28 İNCİ MKNZ.P.TÜM. 28 İNCİ TOP.A. 1 İNCİ TOP.TB. 3 ÜNCÜ 105/24,5 MM.LİK ÇEK.OB.BT. MAGOSA '' idi.

Selamın aleyküm hocam. Benim usta birliği ktbk k.lıgı top. A. Kh ve kh. Bl.girne çıktı. Sınıfım da topçu. Nasıldır benim yer bilgin var mıdır ? Ve de telefon içeri nasıl soktunuz android?

öncelikle mesajına geç cvp verdigim için kusura bakma kardeş.yoğunluktan nete giremiyordum bana bildirimde gelmedi o nedenle biraz gecikmeli oldu cvp.Soruna gelir ise kıbrıs genel olarak kötü bi yer imkanlar kısıtlı ama yer yer güzel bölgelerde var mesela senin girne güzel bi yer ben magusa da yapmıstım ama girnede yapan arkadaslarda vardı gayet memnundular.Yemeklere gelir isek pek iç açıcı deildir.Bu tip seylere zamanla ister istemez alışmış olacaksın.Topcu olarak ise suan top atısları yok sadece top egitimi verilir.Atışlar sonbahar kıs aylarında oldugu için size denk gelmez o nedenle kafan rahat olacaktır.Lakin top atışları oldugu vakit yaklasık 2 ay anamızdan emdigimiz süt burnumuzdan geldi sıkı bi eğitime tabii olmuştuk.Telefon konusunda ise yanına bi tuşlu bi android alırsan iyi olur tusluyu yem olarak kullanırsın şayet komutanların android telefon varsa teslim edin diye uyarır sakın verme ve android telefonu ilk bir ay içerisinde kimseye gösterme ortam yaptıktan sonra cıkarır kullanırsın.Başka merak ettiklerin varsa sorabilirsin kardeş.Şimdiden hayırlı teskereler :)

• Atarsa 245, hiç bitecekmiş gibi gelmiyor. Allah herkesin yardımcısı olsun.

Edit: 226

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jipena -- 17 Eylül 2017; 16:35:41 >
  • alt devrelerimiz geldi,Allah'a cok sükür :) 367/1 den selamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muammer816 -- 30 Ağustos 2017; 9:37:58 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: RelphegoR

quote:

Beyler;yeni terhis olmuş 365 KD Topçu olarak,özellikle usta birliği Kıbrıs'a düşenler var ise merak ettiklerini sorabilirler.Birliğim '' 28 İNCİ MKNZ.P.TÜM. 28 İNCİ TOP.A. 1 İNCİ TOP.TB. 3 ÜNCÜ 105/24,5 MM.LİK ÇEK.OB.BT. MAGOSA '' idi.

Selamın aleyküm hocam. Benim usta birliği ktbk k.lıgı top. A. Kh ve kh. Bl.girne çıktı. Sınıfım da topçu. Nasıldır benim yer bilgin var mıdır ? Ve de telefon içeri nasıl soktunuz android?

öncelikle mesajına geç cvp verdigim için kusura bakma kardeş.yoğunluktan nete giremiyordum bana bildirimde gelmedi o nedenle biraz gecikmeli oldu cvp.Soruna gelir ise kıbrıs genel olarak kötü bi yer imkanlar kısıtlı ama yer yer güzel bölgelerde var mesela senin girne güzel bi yer ben magusa da yapmıstım ama girnede yapan arkadaslarda vardı gayet memnundular.Yemeklere gelir isek pek iç açıcı deildir.Bu tip seylere zamanla ister istemez alışmış olacaksın.Topcu olarak ise suan top atısları yok sadece top egitimi verilir.Atışlar sonbahar kıs aylarında oldugu için size denk gelmez o nedenle kafan rahat olacaktır.Lakin top atışları oldugu vakit yaklasık 2 ay anamızdan emdigimiz süt burnumuzdan geldi sıkı bi eğitime tabii olmuştuk.Telefon konusunda ise yanına bi tuşlu bi android alırsan iyi olur tusluyu yem olarak kullanırsın şayet komutanların android telefon varsa teslim edin diye uyarır sakın verme ve android telefonu ilk bir ay içerisinde kimseye gösterme ortam yaptıktan sonra cıkarır kullanırsın.Başka merak ettiklerin varsa sorabilirsin kardeş.Şimdiden hayırlı teskereler :)

Ktbk komutanlığı topçu alayi Lefkoşa Eşref Bitlis kışlasidir. Girne yazdigina aldanmayin. Kışla şartları Lefkoşa standartlarına göre iyi. Mekanize piyade topçu tümeni veya ktmyi görmüş biri olarak söylüyorum esref bitlise gelen şanslı sayılır.

• Atarsa $79 olmuş askerliği bitireceğiz haberimiz yok 😁

• Atarsa 36 az kaldı be (367-1)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: okçu

Atarsa $79 olmuş askerliği bitireceğiz haberimiz yok &#128513;

askerlik nasıl gidiyor dede?

atarsa 122

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu an askerde olanlara bi sorum var. hayırlısı ile 16'sında teslim olacam. duydum ki bu yıl digitürk yokmuş filan var mı aslı astarı ?
    ne digitürkü demeyin abi zaman geçmesi açısından epey iyi olacak :F
  • Atarsa 74 (: Hava Piyade Çavuş Burak ÖZDEMİR
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Atarsa $79 olmuş askerliği bitireceğiz haberimiz yok &#128513;

askerlik nasıl gidiyor dede?

atarsa 122

Askerlik bitti sayılır atarsa 68. Artık 368 ı beklemeye geçtik :) askerlik başlayınca eriyip gidiyor

• kr3yzi kullanıcısına yanıt
    Bu sene bizim kışla da iptal edildi. Digiturk 16 bin tl fiyat çekince sadece bir kışlaya TSK iptal etti

• quote:

Bu sene bizim kışla da iptal edildi. Digiturk 16 bin tl fiyat çekince sadece bir kışlaya TSK iptal etti

bitlis il jandarmada var, sıkıntısız izliyoruz, en azından biz gidene kadar kalsın :)

• Ulusal1923 U kullanıcısına yanıt
    herkesi yıpratan da bu kardeşim. sabahtan beridir rütbeli yemekhanesini temizledik, ama çavuşun içtimaaa diye bağırması, ayakta beklemek ... bunlar çok zor

• antypathy A kullanıcısına yanıt
    döndünüz mu hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

bitlis il jandarmada var, sıkıntısız izliyoruz, en azından biz gidene kadar kalsın :)

Valla hocam biz geldik 2 hafta sonra sözleşmesi bitti bir daha yenilenmedi. Muhtemelen sizin sözleşme henüz bitmemiştir bitince yenilenmiyor. Digiturk eskiden ticari olarak satmiyormus artık ticari olarak verecekmiş oda 16 bin tl ye tekabül ediyormuş (bizim kışla da çıkan fiyat bu) kabul görmedi. Üst düzey rütbelinin yanındayım görevim gereği ordan biliyorum

• okçu kullanıcısına yanıt
    iptal olursa kötü olur

neyse, şafak atsın da bi şekilde ...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Bizde oldu hocam inşallah sizde de olmaz

• 
Sayfa: önceki 130131132133134
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.