Şimdi Ara

367. Dönem [Mayıs 2017] Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları (110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.740
Cevap
47
Favori
303.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    terlemeden ziyade mantar olmasın diye iyi bir yöntemmiş.

birde atleti kollumu kolsuz mu almalı ? ben bugün 12 tane kolsuz aldım, 15 mayıstan itibaren yaz dönemine geçiliyormuş. fanile şeklinde olanı alıp üstüne birşey giymeden eğitim yapsak iyi olurdu ama izin vermezler, üstüne mutlaka yazlık gömlek giyceksiniz dediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Musty3535123 -- 29 Nisan 2017; 22:18:53 >
  • Arkadaşlar yemin töreni kesin 26 mayısta demi uçak biletini alıcam boşa gitmesin.
  • Fox90 kullanıcısına yanıt
    askercell 3g kullanılıyor mu? İnternete giriyor mu?
  • Yok hocam ne interneti akşam 6 sabah 6 arası kullanıma açık o saatlerdede daha önce tanımladığın 5 cep numarası ve 2 sabit tel veya yurtdışı tel ile konuşup mesajlaşabiliyosun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AVCI_31

birde atleti kollumu kolsuz mu almalı ? ben bugün 12 tane kolsuz aldım, 15 mayıstan itibaren yaz dönemine geçiliyormuş. fanile şeklinde olanı alıp üstüne birşey giymeden eğitim yapsak iyi olurdu ama izin vermezler, üstüne mutlaka yazlık gömlek giyceksiniz dediler.

Hocam atlet bence kesinlikle kolsuz. Aletleri ne renk alıyorsunuz ben daha hiç hazilirkk yapmadım istifa edince toplayacağım herşeyi. O gömleği giyeceğiz mecbur. Birde bu kamuflaj lardan bize sadece 1 adet mi veriliyor. Kirlenmesi çamur va olması durumunda ne yapılıyor biliyor musunuz ?

Hocam birde bişey dikkatimi çekti konuyla çok alakası yok. İkimiz de 2007 kayitliyiz buraya. Senin nick avcı benimki okçu çok uzak değil birbirimize ben neden okçu koymuşum bilmiyorum. Hiç bir sapma sapan oyuna ilgi ve alakam yoktur hani oyun karakteri felan da değil. Bi bulamadım belki senin sebeple aynı şey çıkar 😀

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: landroam25

askercell 3g kullanılıyor mu? İnternete giriyor mu?

Askercell hattı sadece tuşlu telefonda kullandım oyüzden bet bilgim yok. Ama önemli olan hattınızın askercell olmasından ziyade kullanılan telefonun kamerasız internete bağlanamayan sadece arama ve mesaj özelliği olan bir telefon olması.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • okçu kullanıcısına yanıt
    Çamur olursa bırakıyosun akşamdan sabaha kadar kuruyo. Sabahta elbise fırçasıyla sürüyosun tertemiz oluyo. Zaten kolay kolay buruşmayan kir tutmayan özel malzemeden yapılıyo o kamuflajlar. öyle oluyormuş yani.
  • okçu kullanıcısına yanıt
    korkma, bişiy olmaz. yeterli haklı ol... kimse seni ezemez. aile meselesi şubeyle grüş hallediyorlar. yada gittiğinde bağlı bulunduğun komutanlığa bildir. yaş açık bırakmışlar. örneğin anne baba 60 yaş üstü ise bunu kullanabılırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: okçu

quote:

Orijinalden alıntı: AVCI_31

Hocam atlet bence kesinlikle kolsuz. Aletleri ne renk alıyorsunuz ben daha hiç hazilirkk yapmadım istifa edince toplayacağım herşeyi. O gömleği giyeceğiz mecbur. Birde bu kamuflaj lardan bize sadece 1 adet mi veriliyor. Kirlenmesi çamur va olması durumunda ne yapılıyor biliyor musunuz ?

Hocam birde bişey dikkatimi çekti konuyla çok alakası yok. İkimiz de 2007 kayitliyiz buraya. Senin nick avcı benimki okçu çok uzak değil birbirimize ben neden okçu koymuşum bilmiyorum. Hiç bir sapma sapan oyuna ilgi ve alakam yoktur hani oyun karakteri felan da değil. Bi bulamadım belki senin sebeple aynı şey çıkar 😀

atlet çorap boxer kum rengi. zaten başka renk satmıyorlar sanırım. İzmir Kemeraltı na gittim bugün. şansıma girdiğim dükkan Burdur daki üssün kantininide işletiyormuş, eleman orda görüşürüz dedi :) verilenleri saydı, kamuflaj falan 1 adet. kantinlerde sıra çok istesende alamazsın burdan al git dedi; birde telefonundan video gösterdi na bak diye :) uzunca bir kuyruk vardı, yarım saatte yarısı anca alır kalan yarısıda alamadan döner dedi. millet aldıkça sıra azalır, acemiliğin sonlarına doğru pek sıra olmaz dedi. yani ne alıcaksan burdan al öyle git dedi; ''sonuçta ordada benden alıcan'' :)

dboxer-atlet-çorap 12 şerli paketlerle satıyorlar 10 adet fiyatına. sar dedim 1 er paket :)

valla nicki neden koydum bende hatırlamıyorum ama ergenlik zamanıymış, oyun falan değil :)

• Merhaba Yedek subay olarak, İzmir Gaziemir Ulaştırma çıktı bana da Branş 61. Elektronik ve Haberleşme mezunuyum. Ayın 4 ünde değil de 3 ünde teslim olsam sıkıntı olur mu?
  • smtalx S kullanıcısına yanıt
    Bir gün erken teslim olmuş olursun ama 4. nde teslim olan adamla aynı gün yemin eder aynı süre askerlik yapmış olursun. Sıkıntı olmaz yani sana kalmış.
  • özgür19 Ö kullanıcısına yanıt
    Peki teşekkürler :)
  • Vay arkadas ulan tek kısa dönem tekirdag/merkez 8.mekanizma lojistik destek benmiyim Allahın kulunu bulamadim bilgi yok bisey yok neyse artik gidince gorcez nabalım ..

• quote:

Orijinalden alıntı: Torunaga

Vay arkadas ulan tek kısa dönem tekirdag/merkez 8.mekanizma lojistik destek benmiyim Allahın kulunu bulamadim bilgi yok bisey yok neyse artik gidince gorcez nabalım ..

Biz varız hocam ama Tekirdağ çorlu. Yani yakın sonuçta 😂

• Çorlu çok var giden çok rastladim benim gitcegim yere tek kısa dönem ben gitcem galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: Torunaga

Çorlu çok var giden çok rastladim benim gitcegim yere tek kısa dönem ben gitcem galiba

Yok be hocam toplasan 5 kişiyiz

• Facebooktan bi kac tane daha sayfaya baktim ordada var gordüm çorluya cikicak hatta ben izmitliyim bir tanidikda çorluya gidiyo ama ben daha tekirdag merkez falan hic gormedim 😀

• Hocam kına yakınca terlemeyi kestiğini bende duydum ama terleme kesilince çok diz ağrısı oluyormuş. (Terleme onu atıyor demek ki)

• quote:

Orijinalden alıntı: Catology

quote:

Orijinalden alıntı: PoseDn

quote:

Orijinalden alıntı: Catology

quote:

Orijinalden alıntı: PoseDn

Acemilik ve Ustalık Etimesgut olan var mı ?

2. Alay iyidir. Bi de ustalık 3.alay karargah olursa çok güzel bir askerlik yaparsın.

Acemilik : ZH.BRL.OKL. VE EОT.TÜM.K.LIОI / ANKARA ETİMESGUT / ANKARA

Ustalık : ZH.BRL.OKL. VE EОT.TÜM. LOJ.DES.K.LIОI EMN. VE MHF.BL. / ANKARA ETİMESGUT / ANKARA

Telefon vs olayı sıkı mı ustalıkta :)

Birde çoğu etimgt. yedek subay er az. Bizi uzun dönem erlerin arasına mı verecekler?

Nizamiyede alt devren gelene kadar nöbet var. Zor değil telefon konusu da kolay ama acele etme fazla. En büyük şansın, hep kısa dönemler ile askerlik yapacak olman.

Emniyet muhafiz rahattir komutanlarda iyi uzun dönem asker sayısı çok kalmadı geneli kısa dönem.Sorunlu tip olmadığı sürece yeni Gelenler sikintisiz geçer askerlik

• quote:

Orijinalden alıntı: özgür19

Hayırlısı zaten topçu diyolar obüs bataryası diyolar orya gidince başka bi görev verirler belki obüsün o sunu bile görmeyiz. D sınıfı ehliyeti olan varmı diyip var diyenede el arabasında tuğla taşıtmışlarya bu tarz şeyler görürsem şaşırmam 😂

Ama şikayetçi değilim hani askere gidicem için mutluyum bedelli yapsam içim rahat etmezdi mesela. Tek sıkıntım hani ilk gidince napıcaz ne edicez telefon falan nolcak :)

Tankçı topçu obüscü falan deyince bütün askerlik boyunca bunlarla talim yapacakmissin gibi geliyor ama oyle degil galiba :D

• 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.