Şimdi Ara

365. MEBS-ANKARA-MAMAK TOPLANIYORUZ BEYLER! (Bilgiler İlk Sayfada) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
529
Cevap
10
Favori
18.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kafama takılan şey ustada acaba akıllı telefon kullanabilir miyiz ?
  • ygt106 Y kullanıcısına yanıt
    giden yolcuda bir kalabalık göreceksiniz o kalabalığın ortasındaki uzun boylu benim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acemi:Mamak MEBS
    Usta: Güzelyurt/Kıbrıs
  • saç işi benim için baya sıkıntılı olacak gibi çok takıntılıyım o konuda. Yapacak bir şey yok artık sonuçta vatan görevi iyisiyle kötüsüyle geçip gidecek
  • Ballerion kullanıcısına yanıt
    Kaç hocam
    Senle beni karıştırmasınlar
  • lebron790 L kullanıcısına yanıt
    Araya kaynamadan cevap vereyim.
    Şimdilik özelden ve genel olarak netten öğrendiğim akıllı telefonun sıkıntı olacağı.
    İlk 2-3 hafta olsa da üst devre kullandırmıyor deniyor genelde (devrecilik hardcore modda Kıbrıs'ta)
    Özetle bi ortama bakılmalı, sonra yanımıza alınmalı (posta vs ile)
  • Ulan ne güzel sevindiydik Lefkoşa olmasına. Resmen mıçmışız

• Çaktırma
    Usta birliğini (Kıbrıs) ilk gördüğümde halay çektim.
    Yorumları ve gelen pm leri okudukça hasbinallah çektim..
  • beyler benim ptt kart ve ziraat kart ile ilgili anlamadıklarım var;

illaki ziraat alın diyorlar. tostu bile kantinden ziraat ile alacakmışız. fakat bu kart bildiğimiz hesap kartı gibi değil sanırım içine para yükleniyor sonra kart kullanılıyor. bu kartın ayrıca manyetik temassız olanları falan da varmış ama birlikte ziraat atm si yok diyorlar. ptt kart için de bir yerde geçer bir yerde geçmez diyorlar. nakit zaten geçmiyo. gitmeden ziraat kartı almakta fayda var fakat kartın niteliklerini pek anlayamadım. örneğin kartın ibanına para gönderilebilir mi yakınlarımız tarafından ya da bakiye biterse aç mı kalacağız yani? takıldım buna.

• bir de aranızda hiç 14. zırhlı tugay lefkoşa olan yok mu yahu? :/ benim birlik 38. yada 39. tümen falan değil şuan kendimi acayip yalnız hissettim.. Allah için 14. zırhlıdan biri ses versin :/

Boy kaç boy

Sanırım bir arkadaş daha zırhlı birlikteydi bir önceki sayfada yazmıştı?
    Esas yalnız benim.. Lefkoşa Merkez Komutanlığına giden ben hariç bir Allah'ın kulu yok
  • devrem boy 1.86.. sırada da kabak gibi en başa alırlar bizi, ne kadar mal iş varsa yaparız.. neyse moral bozmayalım, ne de olsa kısa dönem, yapar geliriz Allahın izniyle..

• aynen pegasus :)

En öne ben geçeceğim sanırım mıçtım..
    189..
    Her türlü göze batacağız zaten, haktan hayırlısı.

Ben ufaktan kaçar, herkese iyi geceler. Yarın tekrar kontrol eder eklemediğim arkadaşları eklerim
    İyi geceler.
  • Yanınızda bir miktar bozuk para götürün sıcak içecek otomatlarında epey işinize yarar.Daha sonra ihtiyacınız oldukça makineleri boşaltmaya gelen adamlardan temin edebilirsiniZ.Sigara içenler stoksuz gitmeyin kantinler epey kalabalık oluyor.Duş olayına gelirsek toplu duş günlerini beklemenize gerek yok.Sabahları 4.30da ihtiyaç banyosu denilerek duşlar açılır gidip rahatça yıkanabilirsiniz.Kıbrıs hakkında sorusu olanlara yardımcı olabilirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YQQ4 -- 22 Ekim 2016; 3:23:27 >
    14. Zırhlıya tatbikata gitmiştim yemekleri falan güzel dağ yolunun hemen başlangıcında.Sıcağı en çok hisseden yerlerden birisi diyebilirim.Tuvaletler pek iç açıcı değildi koğuşları duşları gezme fırsatım olmadı..

• Hat konusunda epey soru sorulmuş ona da cevap veriyim.Ercana iner inmez sizi bi alanda toplayacaklar burdan ktm ve ya birliklerinize gidiceksiniz.Buraya turkcell ve telsimin satıcıları geliyor onlardan edinebilirsiniz o konuyu dert etmenize gerek yok.

• fatihd23 kullanıcısına yanıt
    Kardesim nobetler denilen gibi 6-8 saat Oluyor mu? Yemek dus sorunu var mi? Egitim cok mu agir? Yardimci olursan cok sevinirim

• İstanbul'dan mamak için gidenlerle toplu olarak hareket edebiliriz arkadaşlar. haberleşelim
  • 331 kd yaptım acemi-usta aynı yer. Bizim zamanımızda duşları yeni yapmışlardı. Ziraat kart falan yoktu nakit para geçiyordu demek değişmiş. Acemilik için iyi ama usta da kalanlar genelde eğitim çavuşu oluyor.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.