Şimdi Ara

365. Dönem [Kasım 2016] Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.592
Cevap
89
Favori
392.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sedat6716

öncelikle mezuniyet durumunuz nedir

İŞLETME fakültesi hocam
  • fakülte ise sadce diploma ve traskrit asıllarını ve ikişer adet fotokopilerini götür işlem sırasında birşey söylemen gerek yoktur doğrudan meslek işletme olarak çıkıyor
  • sedat6716 S kullanıcısına yanıt
    Yukarda benim de bi sorum cvplar misin?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • karagece25 kullanıcısına yanıt
    yedek subaylık 4 yıllık üniversite mezunu olan herkes TSK için yedek subay adayı sayılıyor ve evrakların istesen de istemesen de yedek subay adayı olarak hazırlanıyor sonrasında TSK nın bilgisayar sistemi ihtiyacına göre senin yedek subay seçerse askerliğini 12 ay maaş alarak yaparsın seçmezse 6 ay kısa dönem asker olarak yaparsın

evet 31 ağustosa kadar başvuru yaparsan Kasım celbinde askere gidersin
  • Arkadaşlar bende şubeyi aradım eylül ayı içerisinde gelirseniz olur diyor ): kağıtta 30 eylül yazıyor benimde tecil bitim tarihi ): kafam karıştı iyice olmadı yüzyüze mi gidip sorayım?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

her şekilde 30 eylül 2016 tarihine kadar herhangi bir askerlik şubesine gidip sev öncesi hazırlık işlemini yaptırman gerekiyor yeniden muayene olacaksın ve işlemleri en baştan yeniden yapacaksın eğer 4 yıllık bir üniversite bitirdiysen yeniden tecil hak etmen için yüksek lisansa kayıt olman gerekiyor ve muhtemelen Kasım da askersin

Teşekkür ederim...Yani diploma aslı transkript vesikalık foto vs. bunlarla birlikte gideceğim..
  • Birkaç ay öncesinden muayene mi olmamız gerekiyordu? Eğer böyle bir durum yoksa tecili bozdurmak için gittiğimizde, sağlık muayenesini orada mı yapıyorlar yoksa aile doktoruna (sağlık ocağı vs) mı gönderiyorlar?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kasım celbinde gitmek istiyorsan 31 ağustosa kadar herhangi bir askerlik şubesine gidip tecilini bozdurman gerekiyor orada muayene yapılmıyor seni aile hekimine sev ediyorlar
  • sedat6716 S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Kasım celbi için son tecil bozdurma tarihinin 31 Ağustos'a kadar uzatıldığı kesin, değil mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben de başvurdum ancak celp dönemi 2016 diyor. Grup numarasina gore mayıs 2017 diyor. Ben kesin kasım da gider miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıkıntı olmaz meslektaşım kasımda gidiyoruz inşallah :)) bendede yazıyordu bayana sordum kasım dedi
  • ilteriş33 İ kullanıcısına yanıt
    evet
  • fizyoterapirst F kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim dostum eyvallah.

• Dostum bir de bizim mesleğe yedek subay çıkma ihtimali nedir senin bir bilgin var mı?

• ilteriş33 İ kullanıcısına yanıt
    Çıkma ihtimali yüksek, Ortalaman kaç
  • Arkadaşlar merhaba ,

Kasım celbi son başvuru tarihi 31 ağustos mu , 15 ağustos mu ? Aöf tek dersim var. Normalde Temmuz 15 temmuzda sınav olması gerekirken malum durumlardan dolayı sınav tarihi 6 ağustosa atıldı. Eğer 15 ağustos ise o tarihe kadar sınav açıklanması falan zor iş. Tam net tarihini nedir?
  • 2,89 ortalama.

• Yav benim okul 2014 de bitti.tecil ettirdim.simdi tecili bozdurdum kasimda gidecegim.tecili bozdurdun.normalde celp donemi subat 2017 idi.
    ben ne tecil yaptirirken nede tecil bozduruken saglik kontrolu olmadi bu normal mi?

• resulgs kullanıcısına yanıt
    dostum 31 ağustos ama yetişmen çok imkansız gibi görünüyor çünkü sınava gireceksin sonuçlar açıklanacak ve diploma basım sürecine girecek inşallah yetişebilirsin
  • quote:

yedek subaylık 4 yıllık üniversite mezunu olan herkes TSK için yedek subay adayı sayılıyor ve evrakların istesen de istemesen de yedek subay adayı olarak hazırlanıyor sonrasında TSK nın bilgisayar sistemi ihtiyacına göre senin yedek subay seçerse askerliğini 12 ay maaş alarak yaparsın seçmezse 6 ay kısa dönem asker olarak yaparsın

evet 31 ağustosa kadar başvuru yaparsan Kasım celbinde askere gidersin

Merhaba ,
    İlk sayfada son başvuru tarihi 15 Agustos yazıyor ama siz 31 Agustos son dediniz hangisi yanlış ?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.