Şimdi Ara

365. Dönem [Kasım 2016] Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları (134. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.592
Cevap
89
Favori
392.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cumadan ışık hızıyla çıktım ama yine bir açıklama yok. Neyseki ülkemizde normal böyle şeyler,okul,iş,ev hayatında bile bekledik hep
    Hangimiz beklemedik çılgınlar gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler işsizlikten göbek aldı başını yürüdü.

ne dersiniz? eritr miyiz askerde göbeği ?
  • Yazik gunah ya sabahtan beridir bekliyoruz

• askerlik şubede çalışan arkadaş vardı o aradı istanbul maltepe çıktı dedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

beyler işsizlikten göbek aldı başını yürüdü.

ne dersiniz? eritr miyiz askerde göbeği ?

30 kilo verdim zamanında.

119 kilo gittim
    89 döndüm

• arkadaş hep mi böyle olur ya uzun dönem isteriz kısa çıkar polisliğe girdik o da gelmez yok aga şans kısmet ne derseniz o bende yok herhalde
  • Kayseri il jandarma komutanlığı çıkan tertipler mesaj atın yabancılık çekmeyelim gidip

• diyetisyen01 D kullanıcısına yanıt
    Bende bi unut yedek subay cikar diye bozdum tecili ama yine elde kaldi, herseyde bir hayir vardir elbet.

• la şu an belli olan yerlerden sonra dağıtım var mı acaba başka yere kısa dönem çıktı
  • Mamak var mi mamak?

• 364 KD yim. Erzincan 59. Top. Tug. Cikanlar bana buradan ulassinlar. Yardimimiz dokunur elbet.

• furki bende yedek subay olarak gidek dedik düşe düşe yine kısa çıktı vardır bir hayır der geçelim ama hep böyle oluyor bi kez de bize bişey düşse be. polislikte olmazsa isyan etcem artık bu ne ya
  • Ilk gun zor gececek
    Ikinci gun cok cok uzun surecek
    Ucuncu gun neden sorulari kafanda ususecek
    Ama bir haftadan sonra cok guzel arkadasliklarin olacak. Cok guzel anilar olacak alisacaksin. Onemli olan o bir haftayi atlatmak

Ilave olarak askerde isten kacan cok olur. Sabahlari revir sirasi olur. Bir is istenir millet kacar. He tamam gercekten hasta olursun ayri. Isten kacmayin. Birilerinin gozune girmek icin beraber ayni kogusta yattiginiz insanlari satmayin. Durust olun efendi olun. En kral askerligi yaparsiniz. Sonucta devlete hizmet ediyorsun. Bu bilincte hareket etmek gerek.

• diyetisyen01 D kullanıcısına yanıt
    Valla ne desen haklisin kardesim.bende cok kovaladim katiplik vs hep mulakatta patladik.belki bunda tutar dedim yine tutmadi.bu moralle nasil gececek askerlik bilmiyorum.safak bitmese die dua etmeyiz ins.gitmesi kolayda donunce ne bk yiyecegini bilmemek zor

• quote:

Orijinalden alıntı: diyetisyen01

arkadaş hep mi böyle olur ya uzun dönem isteriz kısa çıkar polisliğe girdik o da gelmez yok aga şans kısmet ne derseniz o bende yok herhalde

yedek subay ve komandoluğa ne dediniz hocam extra diploma notunuz nedir

• hayırlı teskereler beyler şimdiden 349 kd kardeşinizden selamlar , hatay ' a iskenderuna çıkan varsa yardımcı olurum ..
  • var kardeşim
  • furki kardeşim valla dönünce boku yedik o ayrı zaten zar zor iş bulduk 2 sene çalıştık şimdi ayrılcaz yeni işi nerden bulcam işsizlik maaşı 10 ay var sonrası yine yok. polislik benim son şansım gibi o bari olsun be
  • Açıklandı mı arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: diyetisyen01

furki bende yedek subay olarak gidek dedik düşe düşe yine kısa çıktı vardır bir hayır der geçelim ama hep böyle oluyor bi kez de bize bişey düşse be. polislikte olmazsa isyan etcem artık bu ne ya

Meslek neydi?

• 
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.