Şimdi Ara

365. Dönem [Kasım 2016] Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları (133. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.592
Cevap
89
Favori
392.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • e devlette sıkıntıdan sgk, ehliyette ceza varmı, adıma açılan mahkeme filan var mı takılıyorum öyle ilk defa bu kadar vakit geçirdim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: setokaibaadnan

Saat şart mı beyler?

Askerlikte saatin kaç olduğu çok önemlidir.

Nöbete kaçta gideceksin, nöbetin kaçta bitecek. Nöbetin bitmesine kaç dakika kaldı gibi şeyleri saatinden öğreneceksin.
  • Nezaman açıklanacak arkadaşlar ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Halis1903 H kullanıcısına yanıt
    Kimse bilmiyor dostum herkes bekliyor
    resmi açıklama 10:30 olduğu yönünde
  • sabah 5 de kalktım hala bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: setokaibaadnan

Saat şart mı beyler?

Olmazsa olmaz oyle soyleyeyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arifks A kullanıcısına yanıt
    Hutbeyi dinlemek esas kardeşim yoksa cuman patates olur 😄

• quote:

Orijinalden alıntı: Cent26

e devlette sıkıntıdan sgk, ehliyette ceza varmı, adıma açılan mahkeme filan var mı takılıyorum öyle ilk defa bu kadar vakit geçirdim :D

gss bak kesin prim çıkmıştır
  • Sivasta yasiyorum kayseri 2saat, esyalarimi topladik yuruyerek yola ciktim beyler 3 4gune teslim olurum birlige 😂

• beni arkadaşım şimdi aradı askerlik şubeden istanbul maltepe kısa dönem çıktı uzun dönem istedik nasipte yokmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ra hmetli

Türkiye'de memur olarak çalışan birisine işiniz düştüyse ahanda böyle beklersiniz.

Bu insanlar hayatlarında bir şey başaramamış kendisine güveni olmayan " özel sektör anamızı beller " diyen insanlar ve bu yüzden hayatlarının 1-2 senesini köpekler gibi çalışıp KPSS kasarak yaşadıktan sonra, nihayet kendisini bir yerlere atan insanlardır. En nihayetinde cinsel hayatlarını geçirmek için bir de karı/koca yaparlar kendilerine ve sürekli insanları eleştirip dururlar.

Ellerine çekirdek verirseniz sizinle sonsuza kadar arkadaş kalacaklardır.

Bir şey isterseniz onun düşmanı olursunuz, beklemek zorundasınız. Onların keyfidir beklenilen.

12:30 oldu saat, öğle arası geldi. Yemek yerken " Ulan biz bugün e-devlete askerlik sevklerini aktaracaktık. " diye bir düşünce gelmezse bu iş pazartesiye kadar da uzayabilir.

Şu anda askerliğinin nereye çıktığını öğrenmek isteyen 10bin - 20bin insan var, hepsi bu gerizekalı insan ve ya insanları bekliyor.

Bende devlet memuruyum birader ne alakası var bizde bekliyoruz işte.
    Yok hiç birşey başaramamış yok özgüvensiz sen önce üslubunu düzelt.
    Liseyi ve üniversiteyi açıktan bitirdim ben,kpssye hazırlanırkende özel sektörde çalışıyordum.Salak olduğum için memur olmadım param yoktu açıktan Maliye okuyabildim.
    Cinsel hayatımda da problemim yok ayrıca hadi sen çekirdeğini al git.

• ra hmetli kullanıcısına yanıt
    Peki telefonumuzu devamlı yanımızda taşıyamıyor muyuz? Eğer telefon devamlı taşınabiliyorsa saate gerek kalmaz sanırım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

quote:

Orijinalden alıntı: Cent26

e devlette sıkıntıdan sgk, ehliyette ceza varmı, adıma açılan mahkeme filan var mı takılıyorum öyle ilk defa bu kadar vakit geçirdim :D

gss bak kesin prim çıkmıştır

ya zaten 200 tl lik bi borç vardı o da iptal oldu demişlerdi baktım duruyor gitmeden bi sgk ya gidelim de iptal ettirelelim onu :D :D
  • Askerlik şubelerine kendi listeleri gelmeye başlamış diye duydum arkadaşlar.
  • vay be 331 kd konusu geldi aklıma

efsane
  • quote:

Orijinalden alıntı: diyetisyen01

beni arkadaşım şimdi aradı askerlik şubeden istanbul maltepe kısa dönem çıktı uzun dönem istedik nasipte yokmuş

bende fzt yim acaba ne cıktı :S
  • la bana istanbul maltepe kısa dönem çıktı askerlik orda mı bitecek yoksa dağıtım yapılcak mı
  • quote:

la bana istanbul maltepe kısa dönem çıktı askerlik orda mı bitecek yoksa dağıtım yapılcak mı

kesin maltepe mi cıktı_? :S
  • quote:

la bana istanbul maltepe kısa dönem çıktı askerlik orda mı bitecek yoksa dağıtım yapılcak mı

Nerden öğrendin kardeşim

• bende cumaya gidiyorum artık hoca hutbedeyken gizli gizli bakıcaz Allah günah yazmasın :)
  • 
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.