Şimdi Ara

365. Dönem [Kasım 2016] Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları (128. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.592
Cevap
89
Favori
392.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BURSA ASKERLIK SUBESINI ARADIM AZ ÖNCE DAHA AÇIKLANMADI E DEVLETTEN ÖĞRENİCEKSİN DEDİLER
  • Ben de şimdi dayanamadım artık şubeyi aradım, biz açıklamıyoruz e-devleti bekleyeceksiniz dedi. 27sine kadar yolu var dedi resmen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sevk işlemini yaptıkda 5 gün sonra kimliğiniz ile gidip paranızı alabilirsiniz... karta gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jrex

Şimdi Büyükçekmece Askerlik Şubesi ile görüştüm. Ayın 25'inden sonra açıklanacak dedi. Pazartesi, Salı tekrar bakın dedi. Böyle bir kurum daha profesyonel çalışmalı bence, kimsenin haberi yok.

PTT kart nereye geliyor, nerden alacağız, nasıl öğrenebiliriz çıkıp çıkmadığını, bilgi verirseniz sevinirim. Teşekkürler.

ev adresine gelecek. öyle yazıyordu msb pdf sinde
  • Şubeyi aradım (Amasya-taşova) daha açıklanmadı öğleden sonra belli olacak dedi
  • Gaziantep/Şahinbey şube ile görüştüm bize 25 inde açıklanacak dediler diye söyledi memur arkadaş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Clerk

Biraz önce askerlik şubesini(Bayburt) arayarak sadece acemi birliğini öğrenebildim. Usta birliğini e-devlet üzerinden öğreneceksiniz dediler.

İKM.MLY.OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI KH. İSTANBUL MALTEPE / İSTANBUL

Hepimiz için hayırlısı olsun.

Aynı yere düşen arkadaşlar özel mesaj yolu ile irtibata geçebilirler.

güzel yer acemiliği 2010 da bende orda yapmıştım.
  • Jrex kullanıcısına yanıt
    Eve geliyor eve.
    Postacı amca pis bir espri dahi yapıyor 'Ni zaman gidiyong' diye..
    Sonra PTT şubeden kartı onaylatıyor ve geçici şifre alıyorsun.
    Sonra bi ATM ye gidip, geçici şifre girdikten sonra kartına yeni şifre atıyorsun.
    Bakiyene bakıyorsun.. Devlete 5TL borçlusun. (Kart ücreti sanırım)
    Sonra devlet buraya para yatırıyor alıp güle oynaya birliğine teslim oluyorsun.
  • Ben aradığımda normalde bugün açıklanması lazım dediler

• Clerk C kullanıcısına yanıt
    Telefonda soyledikleri seyi kisaltmasini ne guzel yapmisin ve iyi aklinda tutmusun. Sanki kopyala yapistira benziyor

• Gümüşhane As. Şub. öğleden sonra bakın diyor. Sordum biz açıklanmadan bilemeyiz dedi.
    Kalpte gitmezsem cumadan sonra bakarız artık
  • Maalesef başlarından savmak için ileri bir tarih de açıklanacağını söylüyorlar.
  • Şubeden subeye degisiyormu bu anlamadm, sivas subeyi aradim belli olmadi dedi burasi da zorla dayimizi aratacaklar 😂

• Şimdide bağlı olduğum Malatya/Battalgazi şubesi ile görüştüm. Öğleden sonrayı bulur, bugün açıklanacak takip edin dedi.

Yani nasıl oluyor, böyle bir kurumun kendi takviminden haberi yok. Net bilgi veren yok. Hayret ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: d4hi

quote:

Orijinalden alıntı: Clerk

Biraz önce askerlik şubesini(Bayburt) arayarak sadece acemi birliğini öğrenebildim. Usta birliğini e-devlet üzerinden öğreneceksiniz dediler.

İKM.MLY.OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI KH. İSTANBUL MALTEPE / İSTANBUL

Hepimiz için hayırlısı olsun.

Aynı yere düşen arkadaşlar özel mesaj yolu ile irtibata geçebilirler.

güzel yer acemiliği 2010 da bende orda yapmıştım.

usta birliği sadece havacılarda ve denizcilerde açıklanmıyor diye biliyorum,

Yedek subay değilsin ki kura ile gideceğin yer belli olsun.

ortada bir hata var
  • quote:

Orijinalden alıntı: isrn

365. dönem için tecil bozdurmayı beceremedim galiba
    366. dönem içinde tecil bozdurmaya gidiyorum :D

• mhaf69 M kullanıcısına yanıt
    uzun kısa hocam?
  • Bu heyecanla cumada sureleride karistirirm direk secdeye varirim heralde

• Kardeşim bu nedir ya ? Bu ne işgüzarlık, bu ne aymazlık bu ne utanmazlıktır. Çok mu zor bütün işlemleri halledip saat 10.30'da bir enter'a basacak bir sistem kurmak? İtalya'ya teknik restorasyon gezisi yapacağız diye 20 kişi için 250.000 tl harcayan haysiyetsizler, oğullarını askere göndermeyen bürokratlar şu ülkedeki "sonuç açıklama" fiyaskosuna çözüm getirmiyorlar.

• Şu yüzden Cumayı bile kılmakta zorlanacağız. Rabbim hepimize hayırlısını nasip etsin.
  • 
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.