Şimdi Ara

365. Dönem [Kasım 2016] Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.592
Cevap
89
Favori
392.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler şubeyi aradım Devlet komple cumaya gittiği için uzamış olay. Abi gülerek bi ben kaldım ben de gidiyorum dedi :)
  • Forest28 F kullanıcısına yanıt
    https://www.turkiye.gov...bay-siniflandirma-sonucu
  • sevk başvuruları sona ermiştir yazıyor di mi herkesde
  • hangi ülkede yaşıyorlar ki cuma saatleri 1 saat öne alındı da bizim mi haberimiz yok ki başkan :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blocktrade -- 21 Ekim 2016; 11:37:9 >
  • lord klaus kullanıcısına yanıt
    evet öyle yazıyor
  • arkadaşlar Bingöl de ikamet ediyorum burada ki şubeye gittiğimde hiç kimsenin haberi dahi yoktu biz ayın 27 sinde açıklanacak diye biliyoruz dedi orada ki memur. Trt duyurusundan dahi haberleri yok anlamadım birşey çok fazla bilgi kirliliği var
  • quote:

Orijinalden alıntı: giveall

arkadaşlar Bingöl de ikamet ediyorum burada ki şubeye gittiğimde hiç kimsenin haberi dahi yoktu biz ayın 27 sinde açıklanacak diye biliyoruz dedi orada ki memur. Trt duyurusundan dahi haberleri yok anlamadım birşey çok fazla bilgi kirliliği var

teşekkürler :)
  • kendi dönemimde bu kadar şey yapmadım, bu ne millete eziyet çektiriyorlar.
  • lord klaus kullanıcısına yanıt
    Aynen dostum sona ermis yaziyor. bizi unutmuşlar heralde 😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben Bayburt'luyum şuan Bayburt askeri şubeyi aradım yerimi söylediler. Kesinlikle dalga geçmek gibi bir amacım yok. Ankara / Mamak. Allah herkese hayırlı bir yer nasip etsin
  • Arkadaşlar ptt kartım geldi. Sifremi almak için şubeye mi gidecem yoksa telefondan müşteri hizmetlerine bağlanarak mı alacam. Lütfen cevap 🙂

• zfrsrblk Z kullanıcısına yanıt
    Şubeye gideceksin dostum
  • Biraz önce askerlik şubesini(Bayburt) arayarak sadece acemi birliğini öğrenebildim. Usta birliğini e-devlet üzerinden öğreneceksiniz dediler.

İKM.MLY.OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI KH. İSTANBUL MALTEPE / İSTANBUL

Hepimiz için hayırlısı olsun.

Aynı yere düşen arkadaşlar özel mesaj yolu ile irtibata geçebilirler.
  • Beyler şubeleri arayın, şansınızı deneyin.
  • zfrsrblk Z kullanıcısına yanıt
    sevk işlemini yaptıkdan 5 gün sonra ptt git kimliğini ver paranı veriyolar karta gerek yok
  • 4441788 ara ordan yapabilirsin

• Ptt kartım bile gelmedi ;(

• Şimdi Büyükçekmece Askerlik Şubesi ile görüştüm. Ayın 25'inden sonra açıklanacak dedi. Pazartesi, Salı tekrar bakın dedi. Böyle bir kurum daha profesyonel çalışmalı bence, kimsenin haberi yok.

PTT kart nereye geliyor, nerden alacağız, nasıl öğrenebiliriz çıkıp çıkmadığını, bilgi verirseniz sevinirim. Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.