Şimdi Ara

364. Dönem [Ağustos 2016] Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları (37. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.102
Cevap
49
Favori
135.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kamerasız ama twitter whatsapp facebook kullanabileceğimiz bir tel modeli var mı acaba ?
  • Acemilik de telefon sıkıntı olmaz mı, kamerasız İnternetsiz olsa bile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mk5361 M kullanıcısına yanıt
    Kamerasız telefonlar askercell ile birlikte serbest.

• Beyler e-devlet'teki sevk başvurusu belge doğrulama kısmına giren var mı hiç? Bilgilerde neler çıkıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dev@dam

Ama e devlette farklı yazıyor
     364. Dönem [Ağustos 2016] Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları

hocam aynı kağıttan bende de var. biz ne yapacağız şimdi. açıklama tarihini mi bekliyeceğiz?
  • S.a

Bende ağustos celbinde gidiyorum inşallah askere kısmetse. Önceki sayfalarda yazılanlara baktım 1 Ağustos da teslim başlıyor yazılmış. Bir yerde 12'sinde diye okumuştum yanlış hatırlamıyorsam. Doğru mu?

Not: Uzun dönem yapacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: this-is-it

quote:

hocam aynı kağıttan bende de var. biz ne yapacağız şimdi. açıklama tarihini mi bekliyeceğiz?

Merhaba hocam aynı kağıttan sende de var ise yapman gereken tek şey yerler açıklandıktan sonra kağıtta yazılı olan tarihi beklemek. Arkadaş Kasım celbine gidecek, eğer sende Kasım celbine gidecek isen o yazan tarihe kadar bişey yapman gerekmiyor. Muayene falan herşey tamamlandığına, sınıflandırma beklediğine dair veriliyor o belge.

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihd23

Ucuz 50 TL ye Samsung lar var şarjı bayağı sağlam gidiyor. Ben ondan götüreceğim inşaAllah.

Nokia'nin da sarji uzun giden guzel modelleri var. Bakiyorum simdi, biraz daha arastirayim, karar verince buradan paylasirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: giovannidrogo

quote:

Ucuz 50 TL ye Samsung lar var şarjı bayağı sağlam gidiyor. Ben ondan götüreceğim inşaAllah.

Nokia'nin da sarji uzun giden guzel modelleri var. Bakiyorum simdi, biraz daha arastirayim, karar verince buradan paylasirim.

Powerbank 10000 mAh olanlardan da almayı düşünüyorum. Priz sıkıntısı oluyormuş.

• quote:

quote:

quote:

Powerbank'i iceri sokabilir miyiz acaba? Sorun olmuyorsa ben de gotureyim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Powerbank'i iceri sokabilir miyiz acaba? Sorun olmuyorsa ben de gotureyim.

Sıkıntı olmuyormuş, bizim arkadaş 1-2 ay önce geldi. Kesin al yanına diyor.

• sarp159 S kullanıcısına yanıt
    Uzun dönemden kastın normal er ise sevk tarihi ilk grup 3-4ağustos 2.grupda 21-23 eylül eskiden yedek subaylar sınavdann dolayı 12sinde teslim oluyordu ama sınav uygulaması bikaç yıl önce kaldırıldı

• quote:

Orijinalden alıntı: ethem93

quote:

Orijinalden alıntı: this-is-it

quote:

Merhaba hocam aynı kağıttan sende de var ise yapman gereken tek şey yerler açıklandıktan sonra kağıtta yazılı olan tarihi beklemek. Arkadaş Kasım celbine gidecek, eğer sende Kasım celbine gidecek isen o yazan tarihe kadar bişey yapman gerekmiyor. Muayene falan herşey tamamlandığına, sınıflandırma beklediğine dair veriliyor o belge.

çok teşekkür ederim. evet kasım celbinde gideceğim.muayene bu sene oladım. geçen sene tecil ettirmeye gittiğimde şubedeki doktora gitmiştim. bu sene direkt bu kağıdı verdiler.
  • 1.grup yada 2.grup olduğumuzu nasıl anlıyoruz

• beyler bu hafta içi bozdursam erken sevk ile ağustos gelme ihtimali nedir %90 kısa dönem çıkacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: deep55

beyler bu hafta içi bozdursam erken sevk ile ağustos gelme ihtimali nedir %90 kısa dönem çıkacak

Ağustos celbi için son başvuru 31 Mayıs idi. Kasım celbine gidersiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: begacce

1.grup yada 2.grup olduğumuzu nasıl anlıyoruz

Yerler açıklandığında sevk başlangıç tarihinden belli oluyor.

• Yalnız konunun yarısı kasım celbine ait :)
  • Arkadaşlar kafama takılan bir durum var. Bende migren diye tam teşhisi koyulamayan bir hastalık var. Bazen migren atakları olabiliyor. Öyle durumda bilen bilir kafanızı duvarlara vurma hissi oluşturuyor. Bunun için askeri hastaneden rapor almaya gerek var mı? Yoksa migren atağı olduğunda komutana söylesek, geçene kadar spor Vs. işlerden muaf tutar mı? Bir sorum da, migren atağı sırasında kullanmam gereken ilaçlar var. Onlar için rapor mu almam gerek yoksa gizliden çantaya mı atmalıyım? Revir de bulma imkanım nedir?

• Rastoi R kullanıcısına yanıt
    erken bilgilenmek daha iyi hocam. Şimdi bende diyorum keşke Ağustos için Hazirandan bilgi toplasaydım.

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.