Şimdi Ara

364. Dönem [Ağustos 2016] Uzun Dönem, Kısa Dönem ve Yedek Subay Adayları (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.102
Cevap
49
Favori
135.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: slcktl

Yerler belli olduktan sonra da tecil hakkin oluyor. Tekrar gideceğinde ise yeniden sınıflandırma olmuyor. Önceden çıkan yere gidiyorsun :)

Hocam bende sevinmiştim bug buldum diye. hayırlısı artık. İnşallah güzel yerlerde hakikaten güzel hayırlı bir askerlik yapıp geliriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ethem93

quote:

Orijinalden alıntı: slcktl

Yerler belli olduktan sonra da tecil hakkin oluyor. Tekrar gideceğinde ise yeniden sınıflandırma olmuyor. Önceden çıkan yere gidiyorsun :)

Hocam bende sevinmiştim bug buldum diye. hayırlısı artık. İnşallah güzel yerlerde hakikaten güzel hayırlı bir askerlik yapıp geliriz.

İnsallah kardeşim :)

• arkadaşlar bu ptt kart ne zaman gelir bilgisi olan var mı
  • Ezique kullanıcısına yanıt
    haftaya ptt ye uğra sor oradan öğrenirsin
  • Bruoglione kullanıcısına yanıt
    1 aylık acemilikte veya öğrenci olduğumuzda ne kadar maaş alıcaz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kpss_ales_38

100 lira altı sanırım en tehlikeli yerlerde gittiğin yere göre değişir diye biliyorum ama tam emin değilim.
  • Tecili şimdi bozsak kasım celbi ile gidiyoruz değil mi ?

• emrec4nl4r E kullanıcısına yanıt
    evet.
  • LÜTFEN ANKETİ DOLDURALIM 364.DÖNEM GİDEN ARKADAŞLARIN HANGİ BÖLÜMDEN VE OLDUĞU VE BİRBİRİMİZİ TANIMAMIZ AÇISINDAN HERKES ELİNDEN GELDİĞİNDE DOLDURSUN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM

https://docs.google.com/forms/d/1uf40pEUuUVrwjKz6OqLGD1WSIR4aqK_fx6e8z0o2Dlk/viewform?c=0&w=1

ANKETİN SONUCLARINA BURADAN BAKABİLİRSİNİZ

https://docs.google.com/spreadsheets/d/18cDF9GGL-kH_USi0yVyZj_y245tFCQmea230gRcM8CQ/edit?pref=2&pli=1#gid=1951087451

• quote:

Orijinalden alıntı: kpss_ales_38

81 lira. doğuda 450 lira olması lazım bu civarlarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rdlsln

evet.

Teşekkürler.
  • kpss_ales_38 K kullanıcısına yanıt
    Meslekçi asteğmen ve kısa dönem erler için acemilik süresi 1 ay, takım komutanı asteğmenler için 2.5 aydır. Ben 2.5 aylık acemiliğimi tuzlada yapmaktayım, günlük 9.5 TL civarına denk geliyor aldığımız öğrenci maaşı

• Beyler 361 KD olarak askerliğini mamak ve kıbrısta yapmış biri olarak aklınıza takılan cvplayabileceğim sorular varsa sorabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Ezique

arkadaşlar bu ptt kart ne zaman gelir bilgisi olan var mı

Ptt kart acemiliğe gitmeden 10 gün önce falan gelir yerler açıklanmadan 3-4 gün önce müşteri hizmetlerini aradğında söylüyolar kargoda olup olamdığını ptt kart pek işe yaramıyor ben bir kere bile kullaadım hiç parada yatması zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: Bruoglione

Meslekçi asteğmen ve kısa dönem erler için acemilik süresi 1 ay, takım komutanı asteğmenler için 2.5 aydır. Ben 2.5 aylık acemiliğimi tuzlada yapmaktayım, günlük 9.5 TL civarına denk geliyor aldığımız öğrenci maaşı

Günlük sigara parası çıkıyormuş iyi bari.

Bu 5 agustos ve 15 agustos teslim olma tarihleri kesin değil mi?

• mk5361 M kullanıcısına yanıt
    Öyle :) Yalnız 50.günümüzde yattı hesabımıza 50 günlük maaşımız. 50.güne kadar cepten yedik :) Eğitim çantasıydı, ıvırıydı, zıvırıydı, almak zorundasınız derken minimum bi 200 kağıt sömürüyor askeriye..

Sınıflandırma 22 Temmuz'da yapılıyorsa meslekçi asteğmenler 30'unda, kısa dönem erler ağustosun 6'sında, takım komutanı asteğmenler de 13'ünde yolcu olur

Edit: Bu arada askeriyenin zorla aldırdığı eğitim çantası 72 TL ! İçerisinde bildiğimiz kalem, defter, cetvel, düdük falan var. Kadıköy gibi yerlerden 15 TL'ye alabilirsiniz aynı çantayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bruoglione -- 9 Temmuz 2016; 1:12:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bruoglione

Öyle :) Yalnız 50.günümüzde yattı hesabımıza 50 günlük maaşımız. 50.güne kadar cepten yedik :) Eğitim çantasıydı, ıvırıydı, zıvırıydı, almak zorundasınız derken minimum bi 200 kağıt sömürüyor askeriye..

Sınıflandırma 22 Temmuz'da yapılıyorsa meslekçi asteğmenler 30'unda, kısa dönem erler ağustosun 6'sında, takım komutanı asteğmenler de 13'ünde yolcu olur

Edit: Bu arada askeriyenin zorla aldırdığı eğitim çantası 72 TL ! İçerisinde bildiğimiz kalem, defter, cetvel, düdük falan var. Kadıköy gibi yerlerden 15 TL'ye alabilirsiniz aynı çantayı.

Hocam yerlerin belli olması kesin değil dimi 22 Temmuz? Bazı yerlerde 28-29 Temmuz gördüğümde oluyor çünkü.

• Arkadaşlar benim tecilimde 30 eylülde bitiyor diye gözüküyor, eylül ayında şubeye gitsem kasımda gidebilirim değilmi ? Benim gibi olan varmı aranızda?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ethem93 E kullanıcısına yanıt
    TRT duyurusu var. Kesin 22 Temmuz 2016 Saat: 10:30 da açıklanacak. Mesleki Asteğmenler 28 Temmuz da sevk başlayacak. Kısa dönem er 1. Grup 1 Ağustos'ta sevk başlayacak. 3 / 4 gün sevk süresi olacak.

• tamehliyetsiz kullanıcısına yanıt
    Kasım celbi başvurusu 31 ağustosa kadar sonrası şubata kalır

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.