Şimdi Ara

362. Dönem [Şubat 2016] Kısa Dönem, Uzun Dönem ve Yedek Subay Aday Adayları (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.525
Cevap
14
Favori
98.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: JANJAN485

230.MKNZ P.ALAYI 2.MKNZ Tabur 2.MKNZ Bölük olması lazım hocam. Var mı tavsiyen görüşün?

bölükler sıkıntılı ama yinede düştüğün bölük 1. bölükten kat kat daha iyi kantininiz güzel sabahları poaça ve ekmek arası patates bulma şansın var 1. bölük en kötü yer 2. çok daha iyi dua et 2ye düştün
  • 2.grup Kastamonu bende
  • Arkadaslar daha once cevaplanmistir eminim fakat arama yapmam yetersiz kaldi.

Kisa donemim. Yarin birlige katilacagim. Gerekli evraklar nelerdir?

1- e devletten aldigim sevk kagidi
    2- nufus cuzdani
    3- ?
    4- ?

Bazi yerlerde diploma, vesikalik fotograf vb seyler yaziyor. Kafam karsiti. Bilgilendirebilirsiniz cok makbule gecer. Usta birligim hakkari. Bi el atin :))
  • 361 mamak tayfasi burada mi yanınızda içlik bol çorap çamaşır alın. Askeriye sadede 2 tane veriyor onların bedeni de fazla büyük don götünde durmuyor :)
  • 361 kd olarak amasyada askerim buraya düşen varsa yardımcı olabilirim son 76 daha da yok olsada vaktim yok
  • Hadi artik dolussun 362 ler kislaya. Atarsa 76 gönderin bizi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 23 gün boyunca askeriyeden vericekleri 2 donla idare edebilceksen getirme tabi :)
  • Arkadalar istanbuldan izmire giden otobus yoluyla arkadslar varsa haberlesebiliriz kisa donem/narlidere

• Herhangi bir askerlik subesinden alinabiliyomu sevk kagidi ? Yoksa kendi askerlik subendenmi alinabiliyo

• s7il S kullanıcısına yanıt
    İstediğin şubeden alabilirsin. 2. grup olduğum için ben de henüz almadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmelihfb

lisans mezunu evli insana yedek subaylık dahamı kolay cıkar?

İnsan ve lisans mezunu olması yeterli kardeşim. tabi mezun olduğu okulda önemli
  • vay be askerden geleli 1 ay oldu dışarda zaman nasılda geçiyor
  • Gelin torunlar antalya serikten selamlar atarsa 117 :)

• Kibris mersin arasi yol izni 1 mi 2 gun mu kesin bilgisi olan var mi ?

• Şehidim var cizdere şehit düşen kardeşim arkadaşim akrabam beraber büyüdük ben hazırlanıyorken 20.30da otobüsüm vardi ancak 2 saat önce bu kara haber geldi gidemedim. Yarın teslim olmam gerekiyordu 2 3 gün geç teslim olsam sorun olur mu

• zorbey27 kullanıcısına yanıt
    Oncelikle basimiz sagolsun . Bu konuyu derhal birligine bildir herhangi bir sorun olacagini sanmiyorum hatta durumu birligine izah edersen 10 gune kadar askerlikten sayilan izinde verebilirler . En iyisi sen zaman kaybetmeden birliginle irtibata gec .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xug

Oncelikle basimiz sagolsun . Bu konuyu derhal birligine bildir herhangi bir sorun olacagini sanmiyorum hatta durumu birligine izah edersen 10 gune kadar askerlikten sayilan izinde verebilirler . En iyisi sen zaman kaybetmeden birliginle irtibata gec .

Sağol kardeşim.. Gece emniyet müdürü bana 1 hafta rapor aldırdı garanti olsun diye.Biraz önce Birliği aradım bana herhangi bi sorun olmayacağını söylediler.

• Beyler şimdi şubeden geldim muayene vs herşey tamam memur mayıs için işlem yaptı en son evrak verdi nisan 20 gibi belli olur dedi ama kafama takılan muhtemel sevk tarihi mayıs 2017 yazıyor bu neden böyle yasıyor sizce

• Atarsa 72 baskada yok

• quote:

Orijinalden alıntı: beyondthehorizon

Arkadaşlar selam forumda eski üyeliğim vardı ama silinmiş. Acemi MEBS/Mamak benim de ama usta birliği TSK İSTH.OKL.K.LIĞI / ANKARA YENİMAHALLE / ANKARA buraya çıkan ya da burayla ilgili bilgisi olan var mıdır? Nasıl bir yer kısa dönem erler ne yaparlar hiç bir bilgi bulamadım.

361 Kd olarak bekliyoruz gel bakalm :) Atarsa 72 :))
  • 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.