Şimdi Ara

360 S7 Pro Robot Süpürge Hepsiburada 2.399 TL (6 Taksit) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
3.425
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bende yaklaşık 1 ay önce 2500 tl ye aldım . bizim forumda ana konusu var oradaki arkadaşların yorumları yüzünden aldım. tavsiye konusuna gelirsek paranız varsa kesinlikle üst modellere gidin yok ben illaha robot süpürge alacagım ve 2500 tl den 1 kuruş cıkamam derseniz alabilirsiniz. xiaomi nin bu fiyat bandında benzer modelleride var ama xiaomi modellerinde garanti problemleri var çoğu satıcının servisi var gibi görünse de siz onu yok sayın. pil sorun değil gibi görünsede 1 - 2 yıl gibi sürede zayıflayacaktır . büyük pilli modeller bu konuda daha avantajlı olacaklardır.

• acemix kullanıcısına yanıt

niye üst model alın dediniz? üst model de olup bunda olmayan hangi özellik var açıklayabilir misiniz?

• bunun bir üstü olarak roborock s6 pure var, daha üst 360 s9-roborock s5 max var tavsiye edilen ama fiyatı 4000 TL.

4000 bandında seçenek artıyor, mesela Lydsto R1  var otomatik toz haznesi boşaltmalı.

fiyatlar böyle gidiyor yukarı doğru, ihtiyacı belirleyip fiyat-performans dengesine göre seçim yapmak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: akisa33

bunun bir üstü olarak roborock s6 pure var, daha üst 360 s9-roborock s5 max var tavsiye edilen ama fiyatı 4000 TL.

4000 bandında seçenek artıyor, mesela Lydsto R1  var otomatik toz haznesi boşaltmalı.

fiyatlar böyle gidiyor yukarı doğru, ihtiyacı belirleyip fiyat-performans dengesine göre seçim yapmak lazım.

Merhaba hocam. R1 Robot süpürgenin otomatik toz boşaltma özelliğinden filan bahsetmişsiniz. Sanırım bu konuda bayağı bilgilisiniz. Birkaç aya kadar ben de almak istiyorum bir süpürge. Kafama takılan bir şey olursa sorabilir miyim?
  • snomask kullanıcısına yanıt

model ismi vermek istemiyorum ama pil olarak daha büyük , kalite vs başka özellik olarak daha iyi ürünler var.

ben neden aldım ? : bizim forumda yazılım konusunda cok iyi oldugu ,distiribütör firma shermanın cok ilgili oldugu, aynı zamanda xiaomi (ucuz ürünlerinde) ürünlerinde servis sıkıntısı olduğu ve haritalamada sıkıntıları olduğu konuşuluyordu. piyasadaki coğu ürün xiaomi ile aynı roborock dreame viomi vs. roborock ta sorun yokken mop pro ile sorun yaşayanlar var . ben süpürgeyi alır almaz menzil genişletici aldım ve bütün evde internetin cekmesini sağladım. kendi düşünceme göre sorun yaşayanların çoğu internet bağlantılı ve malesef akıllı süpürge kullanamayacak bir sürü insan var.

1 aydır kullanıyorum önemli bir sıkıntı yaşamadım 360 s7 ile. 360 s9 modelinde ise pompa sıkıntısı yaşayanlar var

• burayıda fazla meşgul etmeyelim robot süpürge ler için ana konu var aynı zaman 360 firmasının ürünleri içinde bir konu var

• Fatih kullanıcısına yanıt

merhaba, benimde fazla bilgim yok ama yukarda da yazıldığı gibi robot süpürgeler için konu var. bende orada okuduklarım sonucu bilgi sahibi oldum.

https://forum.donanimhaber.com/robot-supurgeler-hakkinda-ana-konu--20388867

• quote:

Orijinalden alıntı: ekksl6

Hepsiburada da olumsuz yorum yaparsanız yayınlanmadığı için eminim tek çürük sizinki değildir :=)

Genel hatlarıyla güzel deniyor ihtiyacı olan değerlendirebilir bence. En nihayetinde garantili

Dikişleri patlak gelen topu fotoğrafıyla ispatlı yorumum bile yayınlanmadı. Pembe ahşap ev yerine turuncu geldi. Onu da fotoğraflı yorumladım, o da yayınlanmadı. Artik hepsiburada ya yorum yazmıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Viomi se almayı planlıyordum sanki o daha iyi gibi daha da ucuz
    Mob ayarı y şeklinde mob vs çekimleri bataryaları da aynı duruyor akıllı sensörler haritalamalar oda seçmeler falan
    Bunun viomi se den artısı var mı
    Bilen arkadaşlar karşılaştırma yapabilir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 360 s7 xiaomi mop pro ,viomi se , viomi v2 pro hemen hemen aynı cihazlar. viomi se den vazgeçip 360 s7 aldım . viomi se de yedek olarak toz ve su haznesi yok . mop pro ve v2 pro da yedek hazneler var. su ve toz haznesi aynı se de. buda küçük bir toz haznesi demek oluyor. 360 s7 de ise yedek hiçbirşey yok :))) . aslında yedek parça olarak v2 pro ve xiaomi mop pro çok daha iyi . aynı zamanda bu cihazlarda su pompası da var . 360 s7 de yok. neden viomi se almadım ? hatta pasajdan 2200 e aldım 150 tl bonus gelmişti . 2050 tl mal olmuştu ama taksit yoktu. evofone garantili üründü. daha önce dediğim gibi forumumuzda servis olarak vasat olduklarında bahsedildiği için vazgeçtim . sherman ve ekayonline çok övüldü bende onları sözünü dinledim.

• tabi sadece arkadaşların yorumu değildi alma sebebim. viomi ürünleri yazılım desteği olarak biraz zayıf kalıyor. hatta almak istediğimde viomi se mi home uygulamasında yoktu. sherman 360 ürünlerini Türkiye için yazılımını ve cihazın seslendirmesini türkçeye çevrilmesini sağladı.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.