Şimdi Ara

360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü (488. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
13.006
Cevap
347
Favori
518.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 486487488489490
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    o fiyatlandırmaya eklenecek tutarlar vardır. o fiyata gelirse satışta tavan yapar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • MetalWave kullanıcısına yanıt
    Özellikle sordum. Eklenecek hiçbir şey yok. 1.02 hafta içinde stokta olacak dediler ve pazar yerlerinde fiyatlar farklılık gösterebilir diye eklediler. Daha doğrusu eklemişler.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • berkans kullanıcısına yanıt

Yok öyle bir dünya hocam... sordum firmaya birkere S11 diye bir model yok..

• mali_bu16 kullanıcısına yanıt
    Yanlış alarm.

Şakacı arkadaşım fake fiyat göndermiş. Ama bunun altında kalmam ama.

Gece yarısı telefonu arattırmazsam onu millete ne olayım

:)

Pardon beyler

• berkans kullanıcısına yanıt
    Abi ya kopardın bizi 😀 Shermana çift koldan ulaştık Maliyle S11 ne iş diye 😀 forumca keklendik resmen 😀

• Selamlar. Bir arkadaşıma s7 tavsiye etmistim. Almak istiyor ama internette satista bulamiyorum. Uretimi durdu mu acaba?

• aeozbay A kullanıcısına yanıt
    Selamlar, distribütör firmanın stokları gümrükte, geçer geçmez satışa açacaklarını iletmişlerdi net tarih bilgisini firmadan almanızı öneririz.

• Net tarih vermiyorlar 1-2 hafta içinde stoklarda olacağını söylüyorlar.

• m_ismail M kullanıcısına yanıt

Şimdi Hepsiburada da gördüm satışa açılmışlar ama fiyatlar bir tık yüksek geldi bana, hafta sonunu yada bir kampanyayı beklemekte fayda var malum ekim ayı güzel indirim ayıdır.

• oqi kullanıcısına yanıt
    Aynen bende az önce gördüm biraz daha bekleyecez mecbur.

• Arkadaşlar s10 ve xiaomi Vacuum pro 2 arasında kaldım hangisini tavsiye edersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sudafed kullanıcısına yanıt

Bence bir çok nedenden dolayı S10...

Konumuzun ilk mesajında S10 içinde video linklerimiz ve paylaşımlarımız mevcut. Xiaomi V2 pro tecrübe etmedik ancak Xiaomi robot Süpürgeler konusundaki şikayet oranlarına bakılınca yüzdesel olarak ağırlıklı şikayet var.

(şahsi fikrim - dileyen https://forum.donanimhaber.com/xiaomi-robot-supurge-s50-s5-max-s6-1s-1c-styj02ym-viomi-v2-pro-v3-kullanicilar-kulubu--135184979-1096#150706608 1096 sayfa 21.914 yorumu okuyup ortalama her sayfada marka için, satış sonrası destek, yazılım ve donanım sorunları şikayetlerinin olduğunu tecrübe edebilir)

Selamlar, ikisi kıyaslanacak bir kategoride değiller tabiki S10 👌
    Kameralı bir robotla Lidar + dTof a sahip bir robotun kıyası yanlış olur.

Çok saolun bende s10 düşünüyorum. Hepsiburada da üzerinden veya sherman kendi sitesi farketmiyor ikiside aynı yerden gönderiyor değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sudafed -- 1 Ekim 2021; 13:51:28 >
    5 dakika önce tam bunu sordum firmaya, şuan malları depoya indiriyoruz gümrükten geçti stok sorunu yok dediler. Bekleteceklerini sanmıyorum stok varken, kendi sitelerini de güncellerler elbet şuan mallarla uğraşıyolar demekki.

Evet hocam gönderici sabit : Sherman Teknoloji
    Nerede ucuzsa ordan alın hatta sizden önceki arkadaşa da demiştim kampanya beklemekte fayda var 👌Hepsiburada üstünden sık sık kampanyaya giriyor 360

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt

Hangi cihazı kullanıyorsunuz hocam? Deterjan dediğiniz yüzey temizleyici mi?

• The Conqueror kullanıcısına yanıt

Yangına körükle gitmeyeyim, site yöneticimi zor durumda bırakamam.

Kusura bakmayın.

Stok sorununu hızlı çözmüşler şükür. S9’u 2999₺’den bi daha satsalar da alsak hemen

• SeatSide S kullanıcısına yanıt
    Bir önceki faciadan sonra distribütörümüz dersine iyi çalışmış olarak yorumluyorum 👌
    Dolar coştu ama bende takipteyim kampanya görür görmez yazarım cimri epey tarzı sitelerde alarmlarım kurulu 👍

• 
Sayfa: önceki 486487488489490
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.