Şimdi Ara

360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
13.013
Cevap
346
Favori
519.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok teşekkür ederim ilginize gerçekten aile gibi oldu burası☺
  • mali_bu16 kullanıcısına yanıt

Bu ayar S7 de de mevcut @mali_bu16 Benim perdeler yerden 3-5 cm yukarda olduğu için sorun yok 360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü 

Ben daha filtreyi bir sefer dahi çıkarmadım, bir ara çıkarmak istedim başaramadım siz nasıl çıkarıyorsunuz yerinden?

• oqi kullanıcısına yanıt

Bu ayar varsa sorun yok, bizim evde yere kadarda perde var yerden biraz yüksektede bu ayar sayesinde sıfır sıkıntı 360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt

Hocam selam, ana fırça sesi tekerlek sesi yan fırça sesi vs sorunları telegramdada yazan oldu, bazılarının ana fırçasının tam oturmadığını öğrendik çıkartıp yeniden taktılar sorun düzeldi denemenizde fayda var.

Birde şöyle bir video var sorun abartı derecede ise denemenizde fayda var.

Bu arada Üstadımız baş tacımız @Hepsirobot Bu uygulama doğru bir uygulama mıdır ?

Bu arada silmesini bugün deniyorum bende kısmetse deneyimimi paylaşırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oqi -- 5 Aralık 2020; 12:20:47 >
  • mavishow kullanıcısına yanıt

Biz de bilgileri emüklemeyelim diye böyle yapıyorsun dimi öyle olsun 360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü 360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü 

• Çok basit hocam, haznenin sol tarafında tırnak var onu hafif kanirtmaniz yeterli.

Yakında robot süpürge için 360 robotlar ve genel olarak robotlar için kendimce, dilim döndüğünce videolar yükleyeceğiz robot kafalar youtube kanalımıza360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü 

Buradanda link vereceğiz @oqi

Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    mali_bu16 kullanıcısına yanıt

valla hocam çok hevesliydim henüz hevesimi alamadım. tadını çıkarmadan s7'mi bırakmam.

ancak kayınvalideye de s7 yeter mi, yoksa s9-ecovacs-roborock arasında daha pil kapasitesi yüksek bir şey mi alınsa faydalı olur diye araştırmaktayım.

randımanlı kullanabilirsem iki aileye de bu tip ürünler alınacak. biraz test görevi üstleneceğim. 1-2 haftalık süreçte.

çok teşekkürler cevaplar ve yardımlar için @mali_bu16 @Hepsirobot @oqi

Evet buldum , teşekkür ederim.

• shooter13 S kullanıcısına yanıt

Kayinvalideniz için TR dil kullanım kolaylığı sağlayacaksa şayet (tahminimce) 360 modelleri ve batarya kapasitesi için 360 S9 aklınızda olsun360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü 

Saygılar

• @nagehan54 Nagehan hanım @serin_su842 Üyemizin fikrinize deneyiminize ihtiyacı var.

Siz daha önceden haritasız robot kullandınız diye hatırlıyorum şimdide C50 kullandığınız için tecrübenizi paylaşırsanız kıyaslarsanız çok memnun oluruz. Ufuk hocamız cihazın bazı durumlarda yönünün şaştığını böyle olunca aynı yerde yarım saat dolaştığını aynı çizgide sürekli gidip geldiğini iletmişti sizin cihazda da bu durum vardı sanırım ? Ayrıca diğer tecrübenizdeki haritasız cihazda durum nasıldı ? Esas öğrenmek istediğim C50 diğer haritasız robotlara göre gerçekten çok mu kötü, hepsiburada yorumları gayet güzel gibi ama 2-3 kişiden aynı sorunu duyunca size de sormak istedim.

Şimdiden teşekkürler.

Evet daha doğrusu hiç haritalı robot kullanmadım,ama içlerinde en çok saçmalayan bu oldu.gerçekten kendi kendine önünde bir engel olmadığı halde bir yere kadar geliyor sonra kafasına göre s çiziyor kafasına göre kenar modu yapıyor,antreden salona geçmiyor kısmen geçiyor.bu sabah 79 dk çalışmış ve halının 6 da birini bile süpürmemişti temizliği bitirdi.bu arada ben temizlik programını 8 ayarlıyorum o sabahın 3 üne alıyor bunu az önce Sherman Caner e yazdım ilk defa benden böyle birşey geldiğini söyledi,ayarlardan istanbul saatini seçin dedi ama kurulum yaparken de şimdi de yer bölge anlamında bir seçenek olmadı,yok.
    Bu arada HB yorumlarına hiiçççç güvenmeyin tesvor ve linex ile o kadar yorum yaptım yayımlamadılar ki en ufak hakaret,küfür vs içermediği halde.en son çok yalın ama tam durumu ifade edemeyen bir yorum koyup şikayetvar a da yazınca yayınladılar ama ne hikmetse bu satıcı nerdeyse 5 yıldızlı hala sitelerinde ticari çıkar ilişkisi sanırım.
  • nagehan54 N kullanıcısına yanıt

Saat için telefondaki saat ayarınızdan bahsetmişlerdir otomatik seçili ise onu istanbul yapın vs kastetmiş olabilirler robotta öyle bir seçim yok.

Bu arada değerli yorumunuz için teşekkür ederim.

• Bu arada bilgilendirme amaçlı ;

Robot şarjı %20 ye düştüğünde görevi yarım bırakıp yuvasına dönüyor ve %80 şarj olarak kaldığı yerden devam ediyor.

@mali_bu16 Dostum da şöyle bir deneyim olmuş görevin bitmesine çok az kaldığı için %17 ye kadar devam etmiş görevi bitirip yuvaya dönmüş bunu birkaç kez daha deneyimleyebilirsek daha net bilgi iletiyor oluruz. Eğer görevin bitmesine az var ise yuvaya dönmeden tamamlıyor ise bu kesinlikle + dır.

Ayrıca %80 doldurmak yerine yetecek kadar doldurup devam etmesini ümit ederdim bunu da firmaya iletiyor olacağım.

360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü

Yanlış anladığımı sanmıyorum ama gene de konuşma içeriğini paylaşıyorum 360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü
    Bir de benim robotta böyle bir uyarı gelmedi zaten küçücük bir koridor ve yaklaşık salondaki halının 6 da birini temizleyerek temizliği bitirdiği kanaatine varmış😀alt katta sadece süpüreceği alan zaten antre ve salon toplam 50 mt2 değildir bile.mıtfak kapısı kapalı çünkü orada 5 cm.lik bir eşik var oraya ayrıca kendim bırakıyorum

Katılıyorum, en azından biraz doldurup devam edebilir

• Bilgili bir dostumuz yorumların satıldığını söylemişti, yani ne kadar yorum istiyorsunuz ücreti şu kadar gibisinden.

• witcher_king kullanıcısına yanıt
    Ben o kadarını beklemiyorum açıkcası bu robottan lüks olur açıkcası bu fiyatta bir üründen sadece olan yeri temizlesin yeter ki şarjı o alan için hayli yeterli
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.