Şimdi Ara

360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü (297. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.013
Cevap
346
Favori
519.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 295296297298299
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Efsane foto, sağolun katılım artıyor böyle güzel robotun dock'taki fotolarını robotkafalar@gmail.com adresine gönderin dostlar.

• snl_ S kullanıcısına yanıt

Size görseldeki gibi set mi gerek hocam? Ben fırça vs yazınca fırça ihtiyacınız var sanarak yazdım yorumu...

Bu tip setler genelde aliexpress ve türevlerine bakmanız gerek instegramda yerli bir satıcı gördüm ama güvenirliliğini bilemem...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Darkeagle1 kullanıcısına yanıt

Sherman 'ın acilen SN lerle birlikte ana firmaya geri bildirim yapıp acil aksiyon alması gerek bence...

Sonuçta temel sorun üretenin ama durumu raporlamak bizim sözcümüz olarak Sherman el atacaktır sonuç olarak bu durum onlarıda etkiler diye düşünüyorum  

• Su pompa arızası yaşayan arkadaşlar öncelikle videoki şekilde deneme yapsınlar lütfen sorun çözülmez ise Sherman ile iletişime geçsinler. Bu sorunu yaşayan herkese geçmiş olsun dileklerimi iletirim...

• mali_bu16 kullanıcısına yanıt

hocam nasıl inanılmaz bir algınız var yaa   

küçük fırça ihtiyacım var temizlik fırçası. biraz uzun olması temizlik için kolaylık oluyor dedim.

• o görseldeki bayan saç boyama fırçası bayanlara sorun dediniz.

O görseli nereden aldığımı gösterdim fırça resmini bir setin içinden buldum resimden aldım görseli

https://www.trendyol.com/anker/eufy-robovac-11s-25c-35c-uyumlu-2-adet-hepa-filtre-1-adet-temizleme-fircasi-p-87694698?boutiqueId=61&merchantId=182315

• şimdide diyosunuz size görseldeki gibi set mi gerek.

Konu yanlış anlamadan inanılmaz dolandı.  

Set falan var ben aldım ben güvenilir tavsiye ederim. 10 dolar aliexp çeki forumda var konusu 63 TL + 17 tl gümrük 80 liraya geldi.

--------------------------------------------------------------

Yukarıdaki konuşmaları boşverin aşağıdaki gibi muadil ürünler arıyorum 360 S7 nin fırçası çok küçük az 10-12 cm lik uzun bişey olsun filtreleri fırçayı ve kutuyu daharahat temizlemek istiyorum.

ben fırça arıyorum sadece 1 fırça ilandaki gibi. (ama 50 tl veremem 50 tl ye aliexpresten set aldım)

https://www.robogil.com/stella-temizleme-fircasi

https://www.robogil.com/luna-temizleme-fircasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snl_ -- 21 Mart 2021; 22:23:42 >

• oqi kullanıcısına yanıt

aynen hocam bunu arıyorum işte teşekkür ederim.

ama bu fiyatlara yada 15-20 tl ye Türkiyede benzerlerini bulmak mümkün değil mi bunu? aliexpress ile beklemeye değmez diye düşünüyorum.

• S9 almayı düşünüyorum dolar fırladı 3500 deyken almak mantıklı mi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • tarabdi T kullanıcısına yanıt

Son 3,4 sayfayı okuyun hocam ben halen memnunum.

Hocam siz hem cam kenarı olsun hemde yanım boş olsun isyitorsunuz...kek ikramlık servisi olunca alması kolay olsun 

• Doların yarın 8'e doğru sorti yapacağı kesinleşince, 1-2 aydır ertelediğim süpürge işini, nolur nolmaz diyip 360 S7 ile az önce sonlandırdım.

Umarım ithalatçı, kur farkından dolayı siparişten caymaz.

Gerçi onlar ithalat yapıyor, bizden önce haberleri olmuştur, tereddütte olsalar satıştan çekerlerdi.

Siyah sipariş edecektim ama farketmeden beyaz almışım.

Aslında beyaz daha şık gibi duruyordu, bir yandan da aklım ondaydı. Kısmet onaymış diyelim.

Siyahta mat çıkıyor sanırım ekstra olarak. Çok da şey değil.

• Bence almak isteyenler bu gece alsınlar, dolar 8,40 olmuş fiyatlara yansımadan.

• Bende dün gece itibariyle s7 siparişimi verdim, artık gelmesini bekleyeceğiz.

• albati kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun hocam güzel günlerde kullanın inşallah

Beyaz bence doğru tercih - sizin için kısmetiniz varmış diyelim.

• erdew39 E kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun hocam güzel günlerde kullanın inşallah  

Teşekkürler üstad. Bir kaç aydır gözüme kestirmiştim cihazı. Başlığın genelini okuyup bir kaç da inceleme izledim. Çok da suyunu çıkarmadan alayım dedim. 1 yıldır araştırıp alamayanlar görünce gözüm korktu.  

Çok teşekkürler hocam pişman olmayacağım, güzel bir cihaz sectigimi düşünüyorum hali hazirda kullandığım viomi v2 pro ile de birebiir karşılaştırma imkanida bulacağım artık burdan artılarını eksilerini yazarim.

• albati kullanıcısına yanıt

Bu gece almanız isabet olmuş  

• erdew39 E kullanıcısına yanıt

Ooo bu süper olur hocam olumlu/olumsuz tecrübelerinizi yazın lütfen  

İki cihaz olmasının bir nedeni var mı özel değilse 

• Bu gece aldım
    Ben de artık bu grubun üyesiyim

• 
Sayfa: önceki 295296297298299
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.