Şimdi Ara

360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
13.013
Cevap
346
Favori
519.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yeni bir iddia olduğu için işin uzmanı Ali abiye sordum bende abi :)

'' Galiba senin s9 da mop yaparken süpürmeyi tamamen kapatabiliyordun,'' sadece mop seçeneği ile :) (s5 max te yok diye konuşmuştukya abi 360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü )

''vakum çalıştığında diye belirtilmiş, neyi kastediyor tam olarak? '' çeviri hatası olabilir abi, s7 modelinde de s5 max lerde olamayan :) süpür + mop yap özelliği var abi.

• mali_bu16 kullanıcısına yanıt

Bilgileri emükleyip emükleyip 360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü ilk mesaja yazıyorum iyi ki varsın Mali dostum Süpür+Sil her robotta yok bunun S7 de olması bu cihazı aldığım için ayrıca sevindirici.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oqi -- 26 Kasım 2020; 11:53:6 >
  • aLLge SS kullanıcısına yanıt

s9 ile s7 arasında mop sisteminde su damlatma için s9 da su pompası yani akıllı su yönetme farkıda var. Konu çok taze ne kadar önemli ya da önemsiz bir özellik olup olmadığı ile ilgili Ali abiye danıştık cevap bekliyoruz.

Evinizin m², halı eşya yoğunluğu gibi bilgileri paylaşmanız gerek ama zaten almışsınız :)

''s9 için beklenen kampanyasız fiyatın 4500 civarında olacağını kampanyalı fiyatların ise 3900-4200 arasına geleceğini de söylediler.'' ön görüde olsa güzel fiyat(3900)

• oqi kullanıcısına yanıt

c50 nin genişliği 31,5 cm, s5/s7/s9 35cm dir, bu da önemli bir özellik olarak lanse ediliyor.

Yani ben kullanım esnasında aslında hiç aramadığım bir özellik, hatta mop yaparken süpürmesi kullanıcı açısından faydalı diyorum, sonuçta moplama esnasında da ufak tefek şeyler oluyor, onları da toplamış oluyor :) Şöyle diyim moplamada vakumu tamamen kapatma olsa bile çok kullanmazdım sanırım. Haa robota zararı olur diye konuşuldu ama o da soru işareti tabi, roborock bunu elbette düşünmüştür diyorum ve rahatça kullanıyorum :)))

S7 özeline gelirsek, s7 de varsa mop esnasında süpürmeyi tamamen kapatma o zaman onun anlamı robot şarja girdiğinde veya pause olduğunda damlamayı keser, sızdırmaz demek oluyor diye düşünüyorum.

• 360 Robot Süpürge (C50, S5, S6, S6 Pro, S7, S7 Pro, S9, S10) Kullanıcıları Kulübü

Bu arada süpür+mop veya süpür+sil, mop olan her robotta var zaten, sonradan okuyanlar yanlış anlamasın, sizinki süpürme yapmadan sadece mop yapabiliyor yani bir nevi süpürme+mop :)

hocam baya uzun süre araştırdım zaten, aklımdaki marka model muadiller şu şekilde idi...

roborock s5 max

viomi v3

xiaomi mop pro

3 üründe işimi görür diyip hangisi daha çok indirim alır ve fiyat performans dengesini aklımda uyandırır ise onu terchi etmekti bütçe olarak ise 2500-3800 civarını benimsemiştim.

sonrasında buradaki konularda ve başka yorumlara göz atınca her satıcıdan bu ürünleri almanın ithalatçı garantisinde sorun yaratabilceğini görerek 360'a yöneldim. mi store yada amazondan almak +300-500 liraya sebep oluyordu.

s7, s7 pro, s9 olarak 360ı birinci önceliğe bu sebeplerle çıkartdım.

evim brüt 115 m2, net boş hali 90 küsürlere tekabül ediyor birde robotun giremeyeceği yerleri eşya altlarını düşünürsek bu alan 70 civarına düşüyor, hatta daha azdır.

her oda da 1 halımız var fakat duvardan duvar diyeceğimiz tarzda değil toplamda 30m2 vardır yoktur. yazdığım tüm ürünler yeterli olur diye düşünüyorum.

fakat s7 benim için çok iyi oldu, mop + süpürge'yi ince ayar yapabilirsem tadından yenmicek.

• arkadaşlar şu süpür + sil muhabbetinde birşey sormak istiyorum.

örneğin salondaki halı öyle ortada duruyor 4 kenarı parke halıyı süpür parkeyi mopla gibi birşey konfigüre edebilir miyiz? s7 ile harita özelliği buna müsait mi?

• Xiomi, Roborock, resmi dist., garanti vs. derken ben de HB dan 360 s7 almış bulunmaktayım. Umarım herkes memnun kalır..
  • Jackal78 kullanıcısına yanıt
    Aramıza hoşgeldiniz 😎
  • S7 Sipariş geçtim bende bakalım beklemedeyim...

mali_bu16 kullanıcısına yanıt
    No mop zone ler seçip bunu yapabiliyoruz diye biliyorum

bakalım bi gelsin bi manuelini görelim uygulamasını configini vs çözeriz her türlü...

• 360 s7 alan arkadaşları telegram grubuna bekliyoruz arkadaşlar . Şuan forumdan alıp grupta olan yaklaşık 60 kişiyiz

https://t.me/joinchat/OrIxsxg-qX0b1iIb1U0IFw

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mali_bu16

Evet s7' ci arkadaşlar....

Robotunuzda Belirtilen alanı temizle modunda x2 (zik-zak enine-boyuna temizlik) modu mevcut 

Kesin bilgi yayalım.

Teşekkürler bu ayrıntı için hocam. Çok işimize yarayacak bir özellik 😊

s7 fiyat ve özellikleri ile sizin için idael bir cihaz bence.

viomi v3

xiaomi mop pro bu cihazlarda güzel ama yaşanmış ve yaşanması olası yazılım sorunlarında, muhattab bulabilmek çok zor.

roborock s5 max (360 s9) sizin ev boyutlarına göre cebinizden fazladan para çıkması olurdu.

Halıları kaldırmak için ağır eşyaların ayakları üzerine basmıyorsa bu ölçüde bir alanı ben olsam üşenmeden önce süpürtür, sonra halaları kaldırıp moplatırım, bir bardak çay yanına da kurabiye vs ile keyifle temizliğin tadını çıkarırım.

Mop bezini takayım halıyı süpür mop yapma sonra parkeye geç orayı mop yap gibi bir özellik şu an hiçbir robotta yok. Mop esnasında halıya çıkmasın diye halıyı işaretleyip o alanı mop yapmamasinı sağlayabilirsiniz ama oraya hiç çıkmaz o şekilde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bjQ7 B kullanıcısına yanıt
    Hepsirobot kullanıcısına yanıt

''hatta mop yaparken süpürmesi kullanıcı açısından faydalı diyorum, sonuçta moplama esnasında da ufak tefek şeyler oluyor'' buna katılıyorum ve ben kendi evimde örn; bir odayı x2 ile iki tur süpürmesini sağlayıp, sonra evin tamamında epi topu 5,6 adet olan halıları örnektei oda için halıyı kaldırıp ama! vakum gücünü(modunu) en düşük (sessiz) ya da (standart) olarak seçerek süpür + mop yap görevi veriyorum yine x2 olarak :)

''Haa robota zararı olur diye konuşuldu ama o da soru işareti tabi,'' bunu çok konuştuk abi ben ihtiyaçlarım gereği sadece mop modunu kullanabilmek için; önce zeminde halı varken süpür, sonra halıyı kaldır süpür, en sonra sadece mop yap gibi uygulamaya zamanım yok. Bunun yerine yukarıda da yazdığım gibi süpür + mop modu; için vakum esnasında azda olsa nemi içine çekip hepa filtreye ve hatta Nidec fan motoruna nemi alaraka erken bir arızaya sebep olmasın diye en düşük ya da bir üst emiş gücünü tercih ediyorum.

''roborock bunu elbette düşünmüştür diyorum ve rahatça kullanıyorum :)))'' yanlış hatırlamıyorsam, s5 max te hava tüneli ile nidec fan motoru arasında ekstra sabit bir toz filtresi vardı ? @Hepsirobot bu ekstra filtre neme karşı bir önlem olur mu bilemem :) ya da firma robota ortalam ömür biçmesine güvenerek sadece mop gereksiz bir özellik demiş olabilir.

Son soruyu anlamadım reis :)

sadece 1 halı ağır eşya üzerine basıyor diğerleri dediğiniz gibi kolaylıkla kalkacak şekilde.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.