Şimdi Ara

360. Dönem(AĞUSTOS 2015) Kısa Dönem, Uzun Dönem ve Yedek Subay Aday Adayları(Form Eklendi) (65. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.955
Cevap
34
Favori
140.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dorota

istanbul tuzla yedek subay var mı arkadaşlar

Sağlık kontrolünden geçip Isparta Eğirdir Dağ Komando Okuluna gittiğim için o kadar çok sevinmiştimki.

Fiziksel olarak değil ruhsal olarak yoruluyoruz diyordu orada kalan arkadaşlar.

Allah yardımcın olsun.
  • antepx A kullanıcısına yanıt
    Allah razı olsun hocam yardım için,şimdi baktım zaten Maltepe-İstanbul çıkmış
  • must1093 M kullanıcısına yanıt
    Usta Birliğin tam olarak ne yazıyor yazar misin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ioa90

quote:

Orijinalden alıntı: hamsterm

J.KOMD.OKL.K.LIĞI/FOÇA / FOÇA / İZMİR Yedek Subay. Ev arkadaşımla birlikte foçadayız 3 ay :).

kardeşim hayırlı olsun ben de aynısıyım :) yedek subay uzun mu oluyor şimdi :)

Yedek subaysanız uzun dönem yani Asteğmen olarak yapacaksınız demek.

Foça ve Eğirdir biraz sıkıntılıdır. Şimdiden kolay gele
  • anlaşılan MEBS OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI / ANKARA MAMAK / ANKARA bayaa var, forumda en az 7 kişi saydım acemiliği burda yapan.
  • Vay be 360'a kadar gelmiş, 325 eğirdir komando asteğmen'den sizlere selam olsun, eğirdir'e düşen arkadaşlara tavsiyem kendilerini refüze ettirmeleridir, ben ettirmedim, çok çektim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Selguzest

quote:

quote:

J.KOMD.OKL.K.LIĞI/FOÇA / FOÇA / İZMİR Yedek Subay. Ev arkadaşımla birlikte foçadayız 3 ay :).

eyvallah kardeşim sağolasın.

Birde Sınıf Jandarma yazıyor. Şimdi ben Jandarma mıyım yoksa Jandarma Komando mu :) Komando yazmamışlar :)

Aynı zamanda esas (usta) birliği de boş gözüküyo. Bu dağıtım olacak anlamına mı geliyor ?

Şimdiden teşekkürler. Herkese hayırlı tezkereler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ioa90 -- 24 Temmuz 2015; 14:34:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kun_agüero_16

Usta Birliğin tam olarak ne yazıyor yazar misin?

1.piyade eğitim tuğayı 8.piyade eğitim. a. 1 inci 5.nci piyade eğitim bl. merkez/manisa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi must1093 -- 24 Temmuz 2015; 14:33:06 >
  • Benden başka çok kişinin acemliği Maltepe İstanbul çok büyük bir kışla sanırsam.

• Soke ve kandiraya dusen varsa allah yardimcisi olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: antepx

Acemilik kastomonu 2 grupa kaldim,usta denizli jandarmayım ,,nasıl olur bilgilendirirsen sevinirim..bu arada yaş 36 sıkıntı olmaz inşallahh

Sıkıntı olmaz benim devrelerimin en kucuk 90 lıyız. 30 larında evli cocuklu olan cok kişi var.
    Kastamonu rahattır sıkıntı olmaz acemiligin en rahat oldugu yerlerden biridir.
  • mcihan53 kullanıcısına yanıt
    Acemi birliği aynı usta birliği magosa

• Hakkınızda herhangi bir sınıflandırma sonucu bulunmamaktadır....yazısı cıkıyor uzun donem cıkma ihtimali varmı acaba???
  • quote:

quote:

quote:

quote:

eyvallah kardeşim sağolasın.

Birde Sınıf Jandarma yazıyor. Şimdi ben Jandarma mıyım yoksa Jandarma Komando mu :) Komando yazmamışlar :)

Aynı zamanda esas (usta) birliği de boş gözüküyo. Bu dağıtım olacak anlamına mı geliyor ?

Şimdiden teşekkürler. Herkese hayırlı tezkereler..

Foçadaki işleyiş muhtemelen Eğirdir gibidir. 3 aylık eğitim sonrasında belirlenen kadrolara başarı sırasına göre kura çekilerek gidilir.

Sınıf olayına takılma gideceğin birlik önemli. Jandarmasın neticede komandosuna takılma. Babalar gibi yap askerliğini :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sametçelik

acemilik;
    İS.OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI / İZMİR NARLIDERE / İZMİR

usta;

57 NCİ TOP.TUG.HV.SVN.TB. 2 NCİ 35 MM.LİK OER.HV.SVN.BT. / İZMİR BORNOVA / İZMİR

kd. hava savunmacı.

teslim 05/08

aynı olan arkadaşlarla irtibata geçebiliriz.

facebook: /samet.celik1

Acemi birlikte güzel yere düşmüşsün.Sinema internet cafe sizin bölüğe bağlıydı 😀

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • öncelikle şu an askerde olan ve askere gidecek olan hepimizin Allah yardımcısı olsun ,ülkece zor günlerden geçiyoruz .bana da İKM.MLY.OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI /Maltepe / İstanbul çıktı ,hepimize hayırlı olsun sonuçlar .
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dorota

istanbul tuzla yedek subay var mı arkadaşlar

Sağlık kontrolünden geçip Isparta Eğirdir Dağ Komando Okuluna gittiğim için o kadar çok sevinmiştimki.

Fiziksel olarak değil ruhsal olarak yoruluyoruz diyordu orada kalan arkadaşlar.

Allah yardımcın olsun.

teşekkür ederim. ben de gideyim mi sence napayım
  • Acemi maltepe usta sarıyer
    Aga sarıyer lüks semt napacaksak haha
    Googlada taradım bir Allahın kulu yazmaz mı galiba çok az kişi oluyomuş kafa dinlenen bi yermiş

• quote:

Orijinalden alıntı: MC GRADY

Eğitim BirliğiTOP. VE FÜZE OKL. ÖĞR. VE KURSLAR TB. / ANKARA POLATLI / ANKARA
    Celp Grubu1Esas Birliği KuvvetKARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI
    StatüYEDEK SUBAY
    SınıfTOPÇU Sevk Başlangıç30/07/2015
    Branşı 64

ARKADAŞLAR branş 64 diyor, meslekçi mi oluyoruz şimdi

Ben de merak ettim. Branş 60 64 71 gibi tabirler ne anlama geliyor? Bilen var mı?

• Bu sıcakta acemilik işkence olur gençler. 357 KD yaptım en iyi dönem kasimdir diyebilirim

• 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.