Şimdi Ara

360. Dönem(AĞUSTOS 2015) Kısa Dönem, Uzun Dönem ve Yedek Subay Aday Adayları(Form Eklendi) (59. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.955
Cevap
34
Favori
140.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gitmeyin beyler. Gitmeyin. Daha 1 ay once izmir karsiyakadan geldim ciddi soyluyorum donebilirseniz geri donun.

Askerlik hic oyle hayal ettiginiz gibi vatan millet sakarya degil artik. Tamamen hizmetkarliga donmus durumda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • allah hepinizin yar ve yardımcısı olsun çocuklar. usta birliği doğu,güneydoğu çıkanlara hayırlı tezkereler diliyorum çok zor çoook:( savaş kapıda :s

ağustos sıcağında kamuflajla,teçhizatla eğtiim valla fenadır herhalde. kilolu gidenleri ip gibi yaparlar ..
  • Herkese hayırlı olsun arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wonky

Gitmeyin beyler. Gitmeyin. Daha 1 ay once izmir karsiyakadan geldim ciddi soyluyorum donebilirseniz geri donun.

Askerlik hic oyle hayal ettiginiz gibi vatan millet sakarya degil artik. Tamamen hizmetkarliga donmus durumda.

KATILIYORUM!! SONUNA KADAR!! KAÇIN KAÇABİLDİĞİNİZ KADAR SONRA PATLATIN BEDELLİYİ
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kitraxx -- 24 Temmuz 2015; 11:24:50 >
  • Bu nedir arkadaş. Acemi birliği Kütahya çıkanların hiçbirinin esas birliği belli değil mi?
  • Eğitim BirliğiKASTAMONU 5.J.EĞT.A.K.LIĞI/KASTAMONU / KASTAMONU / KASTAMONUCelp Grubu1Esas BirliğiJ.HV.GRP.K.LIĞI/DİYARBAKIR / DİYARBAKIR / DİYARBAKIR

Babam Diyarbakır , abim Muş bana da yine Diyarbakır. Talep edicez bakalım aile durumundan başka yere verirler inşallah.
  • darkoteam D kullanıcısına yanıt
    Kısa dönem, acemi KASTAMONU benimkisi. MARDİN de benim memleketim :)
  • Abraham_KSK kullanıcısına yanıt
    benimde burası hayırlı olsun yakın yer oldu

• EĞİTİM: İKM.MLY.OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI/İSTANBUL MALTEPE
    USTA: 54 ÜNCÜ MKNZ.P.TUG.K.YRD.LIĞI 3 ÜNCÜ MKNZ.P.TB.KH. VE KH.BL. / EDİRNE SÜLOĞLU / EDİRNE
  • Eğitim Birliği
    İKM.MLY.OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI / İSTANBUL MALTEPE / İSTANBUL

İNCİ OR.KH.DES.GR.LOJ.DES.K.LIĞI 2 NCİ BKM.BL. / İSTANBUL ÜSKÜDAR / İSTANBUL

bakım bölümü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sona2kala -- 24 Temmuz 2015; 11:32:00 >
  • Ben sevk belgemi çıkardığımda tarih olarak mayıs gözüküyor. İaşe ve yol bedeli ile birlikte. Çok saçma değil mi sizce de?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: F@rza

quote:

Orijinalden alıntı: mert1905x

Kastamonu gelecekler merak ettiklerini sora bilirler.

Dostum nasıl biryer, malum acemiyiz bilgimiz yok. Biraz bilgi versen?

Kastamonuda acemilik rahattir.Havalar burda sıcak siz gidene kadarda soguk olmaz.Böyle düşününce yazacak bişe gelmedi aklıma :) siz sorun ben cevaplarım yaklasık 130 gundur kastamonudayız :) ( 5.jandarma alayı)
  • J. Marston kullanıcısına yanıt
    İlk yazan rakam ay. Benimde sevk 8/3/2015 katılış 8/5/2015 yani 3 ağustos ve 5 ağustos
  • emre6753 E kullanıcısına yanıt
    O eylül 15 de belli olacak. Yazmıyor

• J. Marston kullanıcısına yanıt
    http://imgur.com/xAIugkY

bendede ocak görunuyodu şasırmıstım arkadasın dediği gibi ay o
  • eğitim birliği İstanbul Maltepe

usta birliği İstanbul Eyüp

sınıf ikmal diyor arkadaşlar ikmal ne oluyor bilgisi olan varmı bide İstanbul da askerlik nasıldır diğer illere nazaran bilgisi olan varmı
  • Eğitim BirliğiDAĞ, KOMD.OKL. VE EĞT.MRK. DAĞ KOMD.OKL.K.LIĞI 1 İNCİ KURS TB. / ISPARTA EĞİRDİR / ISPARTA

Yedek Subay
  • İZMİR/CANAKKALE 1.CELP
  • TOP. VE FÜZE OKL. ÖĞR. VE KURSLAR TB. / ANKARA POLATLI / ANKARA
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.