Şimdi Ara

360. Dönem(AĞUSTOS 2015) Kısa Dönem, Uzun Dönem ve Yedek Subay Aday Adayları(Form Eklendi) (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.955
Cevap
34
Favori
141.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allah hepimizin yardımcısı olsun arkadaşlar ,gencecik polisleri pusu kurarak kafasına göre şehit eden pkk ile milletin araında bomba patlatacak kadar cani deaşın daha fazla azdığı bir dönemde askere gidiyoruz ,Allah hepimizi kazadan beladan korusun yiğitler .
  • Bu ne stressss...bırak yaaaaavv

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • biz gidecez ya ,savaş çıkar,şansa bakkkk...

• Savaşmaya hazırız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah hepinizin yardımcısı olsun. Benim kardeşim de askere gidecek hayırlısıyla bakalım neresi çıkacak.

• Herkesin asker yerleri beraber mi açıklanıyo arkadaşlar

• Birşey danışacaktım. Bende kısmetse Ağustos celbinde yedek subay adayı olarak askere gideceğim. Aslında Kasım celbinde gidecektim, fakat görevli memur bilgilerimi sisteme girmediği için bakaya kalmışım. Birliğime benim bakaya olduğum bildirip, bakaya olduğumdan bana karşı daha farklı davranış sergilenir mi?
  • Savaşa hazırız..gerekirse suriyeye cıksın askerliğim hiç problem değil..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 saat
    Tabi açıklarlarsa ki bence yarın açıklanır sabah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ank90 -- 23 Temmuz 2015; 22:03:17 >
  • dragen kullanıcısına yanıt
    Öncelikle herkese şimdiden hayırlı tezkereler.

Sabah 9'dan önce kimse öğrenemez yerini, boşuna yormayın kendinizi. Gece açıklanma diye bir olay yok, şanslı olanlar 9'da öğrenir 12'ye kadar da hepiniz öğrenmiş olursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: F@rza

Birşey danışacaktım. Bende kısmetse Ağustos celbinde yedek subay adayı olarak askere gideceğim. Aslında Kasım celbinde gidecektim, fakat görevli memur bilgilerimi sisteme girmediği için bakaya kalmışım. Birliğime benim bakaya olduğum bildirip, bakaya olduğumdan bana karşı daha farklı davranış sergilenir mi?

Yok kardesim bir sikinti olmaz merak etme;) birligindeki komutan nerden bilsin senin bakaya kaldigini:) bende bakaya kalmisim, bi sikinti yok pasa pasa gidip yapacaz askerligimizi hayirlisi ile...

• quote:

Orijinalden alıntı: dogan_22

Öncelikle herkese şimdiden hayırlı tezkereler.

Sabah 9'dan önce kimse öğrenemez yerini, boşuna yormayın kendinizi. Gece açıklanma diye bir olay yok, şanslı olanlar 9'da öğrenir 12'ye kadar da hepiniz öğrenmiş olursunuz.

Bende öyle tahmin ediyorum zaten. Tabi ki bir umut gece bakacağız olmazsa yarını bekleyeceğiz.

• dogan_22 D kullanıcısına yanıt
    Off uyku tutmaz ki şimdi

• Gece açıklandığı olmadı mı

• 2. Grup kisa donem cikmasin gerisine raziyim.Kisa donem yen askeride sinira sureceklerse onada raziyim.

• Ya 3 ağustos ya da 30 eylül
    Bari askerliğim üçüne gelse 60 gün askerlik beklenmez

• Atmin kullanıcısına yanıt
    Neden ikinci kısa dönemin çıkmamasını istediniz merak ettim

• sabah açıklanacaksa e-devlette neden 00:01 özellikle belirtilmiş diye sorarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tbursoy -- 23 Temmuz 2015; 22:20:58 >
  • Öncelikle herkese hayırlı teskereler şimdiden. Ben 2013 yılında denizci yedek subay olarak askerliğimi yaptım tuzla piyade okulu çıktı ardında kura ile hatay iskenderun çok kral askerlik geçirdim bitmesini istemiyordum o derece :) inşallah sizlere de öyle bir yer çıkar sonuçların açıklanmasına gelince hiç unutmam galatasaray Real madrid maçını 3-2 kazandığımız gece açıklanacaktı heyecandan bakmayı unutmuştum :)) saat 00:00 oldu mu tsk nın site kitlenmişti ardından uğraşmış öğrenmiştim şuandaki sistem bilmiyorum ama e devletten muhtemelen öğrenirsiniz askeriye mantığı çünkü zaman geldi mi erteleme olmaz :))
  • Atmin kullanıcısına yanıt
    Uzun dönem 1 aylık eğitim fena olmaz :)

• 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.