Şimdi Ara

360. Dönem(AĞUSTOS 2015) Kısa Dönem, Uzun Dönem ve Yedek Subay Aday Adayları(Form Eklendi) (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.955
Cevap
34
Favori
141.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Deep Rex

Teşekkürler

Rica ederim ne demek
  • quote:

Orijinalden alıntı: pcwolf28

quote:

Orijinalden alıntı: Abraham_KSK

quote:

Güya burası insanların birbirine yardım ettığı bir yer, kaç gündür lanet olası ptt kartının soruyorum bir Allah'ın kulu da cevap vermiyor...
    Neyse ben en iyisi elimdeki kartın atmleri nerde onu araştırayım...

Bak kardeşim öncelikle burası babanın çiftliği değil, bu yuzden seni foruma yorum yazarken dıkkatlı olmaya davet ediyorum..
    Ayrıca bir kez PTT kart ile ilgili soru sormuşssun ve soruna cevap olabilecek nitelikte cevaplar konunun ilk sayfalarında birden fazla kez verilmiş.. Öncelikle konunun tamamını okumanı öneriyorum..

Yine de cevap verecek olursa"K" : PTT kart almana gerek yok. Kimliğini ver ptt'deki görevliye al paranı git askerine...

Burası askerlik için oluşturulmuş bir konu değil mi ve her gelen baştan sona neden okusun? Sonuçta sevk tarihiyle konunun açılışı bir değil.
    Ben yorumlarımı gayet dikkatli yazmaya çalışıyorum merak etmeyin. Normal bir şekilde sorduğum soruların sonunda patladım sadece, önceki yorumlarımını kötü olacağı anlamına gelmiyor bu.
    Neyse parayı alıp defo lolabiliriz askere sağolun...

Dedeler daha iyi bilir ama sen bu kafayla çok dayak yersin askerde hele son cümlenden sonra

Bir tavsiye: Diline hakim ol kardeşim, sadece askerde değil sosyal hayatında da rahat edersin

• quote:

quote:

quote:

quote:

Güya burası insanların birbirine yardım ettığı bir yer, kaç gündür lanet olası ptt kartının soruyorum bir Allah'ın kulu da cevap vermiyor...
    Neyse ben en iyisi elimdeki kartın atmleri nerde onu araştırayım...

Bak kardeşim öncelikle burası babanın çiftliği değil, bu yuzden seni foruma yorum yazarken dıkkatlı olmaya davet ediyorum..
    Ayrıca bir kez PTT kart ile ilgili soru sormuşssun ve soruna cevap olabilecek nitelikte cevaplar konunun ilk sayfalarında birden fazla kez verilmiş.. Öncelikle konunun tamamını okumanı öneriyorum..

Yine de cevap verecek olursa"K" : PTT kart almana gerek yok. Kimliğini ver ptt'deki görevliye al paranı git askerine...

Burası askerlik için oluşturulmuş bir konu değil mi ve her gelen baştan sona neden okusun? Sonuçta sevk tarihiyle konunun açılışı bir değil.
    Ben yorumlarımı gayet dikkatli yazmaya çalışıyorum merak etmeyin. Normal bir şekilde sorduğum soruların sonunda patladım sadece, önceki yorumlarımını kötü olacağı anlamına gelmiyor bu.
    Neyse parayı alıp defo lolabiliriz askere sağolun...

Dedeler daha iyi bilir ama sen bu kafayla çok dayak yersin askerde hele son cümlenden sonra

Bir tavsiye: Diline hakim ol kardeşim, sadece askerde değil sosyal hayatında da rahat edersin

Dilimde sorun yok, al paranı nereye gidersen git tarzında yazdığınız son cümle tahrik etti..

• Öncelikle herkese şimdiden hayırlı tezkelere demek isterim. Ben de Ağustos celbinde kısa dönem olarak askerliğimi yapacağım.

Daha önceden askerlik yapmış kişilerden tavsiyelerinizi öğrenmek isterim. Mesela cep telefonunu yanımızda taşıyabilir miyiz?

giysi konusunda yanımıza neler almalıyız, orada bize tedarik edilecek, ama yine de önerilerinizi bilmekte fayda var. Bir de her giysimiz

yeşil mi olmak zorundadır? genel olarak kısaca tavsiyelerinizi aktarırsanız, iyi olacak gitmeden öğrenmek. Sınav sonucu açıklanacakmış

gibi sevk yerimizin nerede olacağını merakla beklemekteyiz.
  • sa arkadaşlar TE.MÜC.EĞT. VE TATB.MRK.K.LIĞI 40 INCI P.EĞT.A. 3 ÜNCÜ P.EĞT.TB. 1
    İNCİ P.EĞT.BL./ISPARTA MERKEZ acemi birliğim buraya cıktı teslim tarihim 6 ağustos. giresundan gidicem. gidecek arkadaşlar varsa irtibata geçelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pisces3588

Öncelikle herkese şimdiden hayırlı tezkelere demek isterim. Ben de Ağustos celbinde kısa dönem olarak askerliğimi yapacağım.

Daha önceden askerlik yapmış kişilerden tavsiyelerinizi öğrenmek isterim. Mesela cep telefonunu yanımızda taşıyabilir miyiz?

giysi konusunda yanımıza neler almalıyız, orada bize tedarik edilecek, ama yine de önerilerinizi bilmekte fayda var. Bir de her giysimiz

yeşil mi olmak zorundadır? genel olarak kısaca tavsiyelerinizi aktarırsanız, iyi olacak gitmeden öğrenmek. Sınav sonucu açıklanacakmış

gibi sevk yerimizin nerede olacağını merakla beklemekteyiz.

Telefonu ustunde tasirsin ama cepte cok belli olmayacak bir model olursa iyi olur.

Corap siyah olmali.ic camasirinda ne istersen giyersin usta birliginde ama acemiye giderken yesil gotur yada mavi en kotu.acemiyr giderken sivil elbise goturmeyin cunku valizhaneden yaniniza almaniza izin vermiyorlar.ustaya giderkende tavsiyem cok fazla sivil elbise goturmeyin.ben suan konya da yapiyorum askerligimi kisa donem olarak.carsidan carsiya giyeceginiz icin fazla elbise goturmeyin.yikama olayida genelde sikinti olacaktir.o nedenle 2 ser tane goturun mesela tshirt sort pantolon gibi seyleri ve cok kaliteli seyler goturmeyin derim yine ayni sebeplerden ve calinma riskine karsi.gerekirse carsiya cikinca uygun fiyata yeni bir seyler alirsiniz hem yikamayla cok ugrasmamis olursunuz.
    sampuan dis firasi-macunu dus jeli tras kopugu tras bicagi gibi seyleride tedarik ediyor tsk ama kalitesiz urunler oldugu icin kendi kullandiklarinizi goturmeniz avantajli olacaktir.
    ozellikle tavsiyem acemiye giderken minimum esya goturmeniz olacaktir.hem yer sikinti oluyor hemde giysi olarak kamuflaj disinda giyecek zaman olmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: illkerr

sa arkadaşlar TE.MÜC.EĞT. VE TATB.MRK.K.LIĞI 40 INCI P.EĞT.A. 3 ÜNCÜ P.EĞT.TB. 1
    İNCİ P.EĞT.BL./ISPARTA MERKEZ acemi birliğim buraya cıktı teslim tarihim 6 ağustos. giresundan gidicem. gidecek arkadaşlar varsa irtibata geçelim.

Hocam nasıl öğrendin??

• quote:

Orijinalden alıntı: manivelda

quote:

sa arkadaşlar TE.MÜC.EĞT. VE TATB.MRK.K.LIĞI 40 INCI P.EĞT.A. 3 ÜNCÜ P.EĞT.TB. 1

Hocam nasıl öğrendin??

Arkadas uzun donem er olarak yapacaktir, onlarin gecen hafta aciklanmisti cunku :) yd sb adaylari icin 24 temmuzu bekliyoruz kardesim.. Insallah hepimize hayirli olur

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: manivelda

quote:

Hocam nasıl öğrendin??

Arkadas uzun donem er olarak yapacaktir, onlarin gecen hafta aciklanmisti cunku :) yd sb adaylari icin 24 temmuzu bekliyoruz kardesim.. Insallah hepimize hayirli olur

İnşallah kardeşim hepimizin hakkında hayırlsıı :)

• ogretmen_86 O kullanıcısına yanıt
    eyvallah kardeş...

• quote:

Orijinalden alıntı: ogretmen_86

quote:

Orijinalden alıntı: Dehşetengiz

bu yedek subay adaylığı için sınava filan girilmiyor mu internette öyle yazıyor, ben girmedim öyle birşeye

geçti o devirler delikanlı sen hangi siteden kaç yıl önceki güncellenmemişten bakıyosundur

kartlaştık bile artık yav ne delikanlısı, 2013 ten bulmuşum bir tane

ben herşeyi tam olarak yapmadım gibime geldi, yabancı dil belgesi de vermedim farketmez diye acaba o etkiler mi yeri :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dehşetengiz -- 21 Temmuz 2015; 9:17:58 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Sevk hazırlık işlemleri için askerlik şubesine gittiğimde oradaki asteğmen, sınıflandırma sonuçları 20-24 temmuz arasında açıklanacak demişti.
    Sonuçlar için bu iki gün E-Devlet yerine askerlik şubesini arayan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sumerman

Sevk hazırlık işlemleri için askerlik şubesine gittiğimde oradaki asteğmen, sınıflandırma sonuçları 20-24 temmuz arasında açıklanacak demişti.

Sen bi ara kardeş sevabına

O değilde, herkes 24üne kitlendi ama zaman geçmiyor gibi sankii Şafak atmıo

• Abraham_KSK kullanıcısına yanıt
    Hakikaten gün geçmiyor...
    Dün 10 defa aradım Halıcıoğlu şubesini. Sadece bir kere telefon açıldı o da daha konuşamadan kapandı
    Senin hatırın için şimdi Mardin Askerlik Şubesini aradım yoğunluk orada azdır diye :)
    25 inde belli olacak dedi !!! Daha önce belli olursa TRT de duyurusu yapılacakmış.
  • quote:

Sevk hazırlık işlemleri için askerlik şubesine gittiğimde oradaki asteğmen, sınıflandırma sonuçları 20-24 temmuz arasında açıklanacak demişti.

Normal zamanda açmıyorlar ki zaten telefonu, şimdi hayatta açmazlar...
  • cgty89 C kullanıcısına yanıt
    Cevabın için sağolasın, sana hayırlı tezkereler. Küçük bir valize dediğin gibi 1-2 tshirt, pantolon ya da beyaz ve yeşil bir kaç tane iç çamaşırı alsam, ona da el mi konulacak?

Yanıma hiç bir şey almadan mı gitmem daha doğru olur eğer acemilik döneminde kullanmama izin yoksa, bir de banka kartımı yanıma alacağım, bilmiyorum güvenlikli mi?

sonuçta parasız da olmaz yanımızda bir miktar para alsakta çalınma riski olur mu? temizlik ürünlerini de yanımda almam da sıkıntı yok sanırım dediğin gibi, çok kalitesizse
  • quote:

Hakikaten gün geçmiyor...
    Dün 10 defa aradım Halıcıoğlu şubesini. Sadece bir kere telefon açıldı o da daha konuşamadan kapandı
    Senin hatırın için şimdi Mardin Askerlik Şubesini aradım yoğunluk orada azdır diye :)
    25 inde belli olacak dedi !!! Daha önce belli olursa TRT de duyurusu yapılacakmış.

Ahahah mardini aramak iyi fikir :)

Ama adam başından sallamış 25 diye nasılsa cumartesi kendi olmıcak şubede :)

E devlette 24 temuuz 00:01 diyor hayırlısı bakalım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abraham_KSK -- 21 Temmuz 2015; 13:46:03 >

• Abraham_KSK kullanıcısına yanıt
    24 ünde açıklanırsa bende onu sallayacağım...
  • 24 temmuz'da açıklanacak arkadaşlar gece mi olur sabah mı olur bilmem ama. Tahminim sabah saat 10'dan itibaren açıklanır. Ekstra bir duyuru yapmadıkları takdirde kafalarına göre erken açıklama gibi bir durum olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragen

24 temmuz'da açıklanacak arkadaşlar gece mi olur sabah mı olur bilmem ama. Tahminim sabah saat 10'dan itibaren açıklanır. Ekstra bir duyuru yapmadıkları takdirde kafalarına göre erken açıklama gibi bir durum olmaz.

askerlik şubeinin müdürü müsün bilader nasıl bu kadar net konuşuyosun ve devrelerini yanıltıyosun
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.