Şimdi Ara

36 Şehidin Katili Putin, Akplileri Böyle Aşağıladı (2.Katerina Heykeli Önünde) (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
521
Cevap
4
Favori
33.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
411 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cemsinan

Devlet her zaman bir yerlere aktarım yapar. Tarihimizde iki moratoryum var. (Borçların ödenemeyeceğinin ilanı) birisi Abdülhamid, diğeri Menderes.
    Abdülhamid döneminde bazı memurlara gemi parçaları filan verilmiş mesela. İki okka metal vesaire gibi.
    Senin dediğin gibi aktarım olması için fazla vermesi lazım o insalara yardım gitmedi ne yazık ki bunlar gerçekler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zingfth kullanıcısına yanıt
    Bu yalak taşları milliyetciliği 2 kuruş paraya satalı çok oldu.

Sokakta çöpçü olamayacak tipleri bakan yaparsan Osmanlı'yı 11 kez yenen Kraliçe Catherine'in heykelinin altında poz verirler.
    36 Şehidin Katili Putin, Akplileri Böyle Aşağıladı (2.Katerina Heykeli Önünde)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kernel Panic -- 6 Mart 2020; 8:41:49 >
  • Moratoryum sadece Menderes ve Abdülhamid değil mi? Bu kısmı öğrendin mi, kabul mü?
    Maaş ödeyemeyen de sadece Abdülhamid değil mi? O da kabul mü? Sanki senin elinde doğru düzgün veri var da. Devlet her zaman borcunu öder. Ödedi de zaten. Biraz gecikmelidir, şudur budur. Bu devletin klasiğidir. Ama bak moratoryum sadece iki tane. Düyun u umumiye bir tane. Kimlerin yaptığı da belli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 6 Mart 2020; 8:43:29 >
  • emrehan09 kullanıcısına yanıt
    Bu rahmetlinin tırnağı olamazlar, hiç bir konuda...... Ama allah büyük. Nasılda aile boyu el pence duruyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Extralarge -- 6 Mart 2020; 8:43:53 >
  • Evet artık haberleri kapatıp survivor izlemeye geri dönebilir herkes.

• Hocam bizim zeka seviyemiz el vermiyor. Yani ben yapamıyorum yaa gündemsiz kalamıyorum. Hiç bir şey yoksa en kötü açıyorum bloombergi.

Bir de çok uyuz olduğum bir şey, idlipte sıcak çatışma varken twitterda ersun yanal, wakaaeme yok sörloth, hakemler,tff, yok bilmem ne, seyma ubası, falan bunlar gündem oluyor, işte o an kafayı sıyırıyorum..
  • Ruhun Şad olsun Karaoğlan. Sana utanmadan laf eden bu çöplük tayfaya ilahi adalet dersini veriyor. Vermeye de devam edeceğinden hiç kuşkumuz yok. Dünya lideriymiş ..

Bu dünyanın tek bir lideri oldu. O da Mustafa Kemal Atatürk ' tür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elamdanbinmahrum

Ruhun Şad olsun Karaoğlan. Sana utanmadan laf eden bu çöplük tayfaya ilahi adalet dersini veriyor. Vermeye de devam edeceğinden hiç kuşkumuz yok. Dünya lideriymiş ..

Bu dünyanın tek bir lideri oldu. O da Mustafa Kemal Atatürk ' tür.
    +1923
  • Resmin diğer yarısında putinin yanında rusyanın bakanları var ama malum kesimi kandırmak için bu resimde yeter. Genede biz resmimizi paylaşalım

• Ey putin sen kimsin ya?
    Rusları vurduk pek bir mahçup durumdayız.
    Yatacak yerleri yok yemin ederim. Şehitlerin kemikleri sızlıyor.
  • Araştır dediğin havuz medyası olduğu belli. Deprem vergileriyle ne yapılmış bakanınız söylesin

www.milliyet.com.tr/amp/siyaset/bu-aciklama-deprem-etkisi-yaratti-1456359

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kernel Panic

Bu yalak taşları milliyetciliği 2 kuruş paraya satalı çok oldu.

Sokakta çöpçü olamayacak tipleri bakan yaparsan Osmanlı'yı 11 kez yenen Kraliçe Catherine'in heykelinin altında poz verirler.
    Bir tek ayak üstünde durmadıkları kalmış bir sonraki gelişlerinde Putin onu da yaptırır.
  • Ads-1940 kullanıcısına yanıt
    İçeride hepsi aslan kesiliyor dışarı çıkınca süt dökmüş kediye dönüyorlar.El pençe bekliyorlar...

• y_catar Y kullanıcısına yanıt
    Putinin onları selam vermek için ayağına çağırmasına ne diyeceksin trol putin ayağına çağırıyor erdoğan kalkıp yanına gidiyor lavrov un

• Yorum yazmadan önce dilinizi öğrenin. Gözlerim kör oldu resmen

• Sıra dayağına çekecekmiş gibi dizmiş bakanlarımızı

• Baktılar Reise kulp takamıyorlar bu sefer bakanlara yürüyorlar. Bakan ne yapıcak ayak ayak üstünemi atacak kendi baskanının yanında. Resmin diğer tarafındada rusya bakanları aynı şekilde bekliyor. Ya böyle şeylerle kendinizi tatmin ediyorsunuz . Gidin imamoğlunun yaptığı tuvaletlerle övünün
  • Donyo lodoro 😂 Ben Devlet Bahcelininde Putin ile gorusmesini istiyorum ama

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.