Şimdi Ara

36 Şehidin Katili Putin, Akplileri Böyle Aşağıladı (2.Katerina Heykeli Önünde) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
521
Cevap
4
Favori
33.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
411 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Doğru çünkü Türk halkı demokrasiyi kaldıracak kadar eğitimli ve donanımlı değil, zaten demokratik bir ülkede olsak çoktan malum partinin üyelerinin yargılanması gerekiyordu...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Y-CHP diyor . CHP ile alakam yok halbuki. Bir de koyu renk ile yazmış. İktidar olmak için siyaset yapılmaz canım benim önce bunu öğren. Siyaset öncelikle temsil ettiğin kitlenin görüşlerini savunmak ve haklarını korumak için yapılır. Senin dediğin şey TKP bu kadroyla iktidar olamaz demekten farksız. Şu anki demografide CHP iktidar olacak olsa zaten AKP'nin ideolojisini CHP temsil ederdi. Kapiş?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-481916DD1 -- 6 Mart 2020; 0:22:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arslan Yabgu

Yani? Erdoğan da eline haydari alsın çektirdin bir tane. Batınin işi bu ancak show yapmak. Bizim lümpen kesim de ağzı açık bakar.
    Trump un mektubuna bir mektupla niye cevap verilmedi madem?
    Çöpe attım dedi sonra tee amarikalara kadar gidip çöpten aldığı mektubu iade ettim dedi.

Bunu da konuşalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-481916DD1

Y-CHP diyor . CHP ile alakam yok halbuki. Bir de koyu renk ile yazmış. İktidar olmak için siyaset yapılmaz canım benim önce bunu öğren. Siyaset öncelikle temsil ettiğin kitlenin görüşlerini savunmak ve haklarını korumak için yapılır. Senin dediğin şey TKP bu kadroyla iktidar olamaz demekten farksız. Şu anki demografide CHP iktidar olacak olsa zaten AKP'nin ideolojisini CHP temsil ederdi. Kapiş?
    ozaman pardon nerde kemal ve canan savunsalar seni orda görüyorumda ben nickleri karıştırmışım ozaman çok pardon..
  • Yahu bakanın koşması ayrı askerini öldüren devletle anlaşıp sonra bunu başarı diye göstermesi ayrı nasıl bir döneme denk geldik biz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

sen ilk once chp yi temizle ülkede hükümet sorunu yok muhalafet sorunu var chp nin o kadrosuyla çok zor...
    CHP yi kim neden temizlesin ?

Elbetteki CHP nin de muhalefet kusurları olmuştur ama hükümet sorunu yok demek nedir?

Biraz açarmısın lütfen? öyle bir laf atıpğp ekşi sözlük suser ları gibi kaçmayın !

Sizler inkar etseniz de bugün CHP nin kadrosu tüm batıyı oy oranı bazında alarak kendini kanıtlamıştır!

HDP diyeceksin, onlarda HDP diyecek. bir artı üstüne fetö diyecekler, "beraber yürüdük biz bu yollarda" diyecekler. "ne istedilerde vermedik" diyecekler.

sen ne diyeceksin ?

Bugün ülkede muhalefet sorunu yok. bugün ülkede herkesimin konuştugu ve yürümeyen bir hükümet sorunu var.

ahh be genç dostum polisler heeppp peşimizde bizim. polisler niye peşimiz de?

• Mide bulantısına sebep şu fotoğraf. Tiksindim artık

• İnsan bir sandalye felan verir. Şu oçun ayağına gitmeyecektiniz.
    Ya harekatı bitirmeyceksiniz.
    Ya da Suriye topraklarından çıkacaksınız.
    Merkez bankasının parası 2023 e kadar bitmese şükredin.

• ADAM , ONUR , ŞEHİT !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sıçuruk Kedi -- 6 Mart 2020; 1:31:10 >
  • Sonic.Storm kullanıcısına yanıt
    Bunları Atatürk düşmanı fanatik bir akpli yazınca komik oluyor.
  • Fena dizmişler hazır olda sıraya.
  • Hemen twitterda botlarla #erdoğanınyanındayım diye hashtag açmışlar. Bot olduğu anlaşılıyor girip bakınca.
    İyi allahtan #rusyadizegeldi #rusyakorkusundanateskesimzaladı #rusyaaltınasıçtı gibi hashtagler açmamışlar bu sefer. Gerçekten küfretmemek için kendimi tuta tuta sinir hastası oldum ne güzel hayat her istediğin haltı ye sonra ver parayı trollere konuşsunlar, ferrarilere binsinler, Cumhuriyet Halk Partisi ve Mustafa Kemal Atatürk'e ve sıradan insanlara hakaretler etsinler, işlerine gelince herkes bunları eleştirmeye başlayınca "birlik olmalıyız'' işlerine gelmeyince yalandan 2-3 başarı elde edince içimizdeki hain ruslar kudursun yazmalar falan.. Sizin de devriniz bitecek. O aldığınız paralar fitil fitil burnunuzdan gelecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sonic.Storm

Bu mesaj silindi.
    Esad bugün masaya oturmadan istediğini almış diyorlar. Esad chp dost diyorsun ama yarın ilk kızan chp olacak bu anlaşmaya. Akp ise savunacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sıçuruk Kedi

ADAM , ONUR , ŞEHİT !!!
    Yeltsin başarısız ve alkolik bir başkandı ve rusyanın belkide en kötü başkanı idi clinton bile dalga geçmişti.

Bu olayların üstüne Putin çok pis üstünden geçti çeçenlerin her kim varsa yok etti bu günlere alet olen.Şuanda kadirovlar denen kukla yapı kontrolünde çeçenya.

• Kardeş ben de biliyorum sonra neler olduğunu . Ama adam en azından ruhunu satmadı ve onuruylan öldü .
  • Ana muhalefet lideri Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ne; "Suriye topraklarından elinizi çekin, Suriye'nin bütünlüğüne saygılı olun" dediği gün film koptu maalesef. Bu lafların izahı, özrü, geri dönüşü olmaz. Suriye rejim sözcüsü mü, Türkiye ana muhalefet lideri mi belli değil.

• captain_turkiye kullanıcısına yanıt
    Olmuyor böyle ucuz ithamlarla üste çıkma çabası, daha profesyonel olun. "Yazdıkları doğru, o zaman çamur ve iftira atarak konuyu örtmeliyim" modu çok belli oluyor çünkü :) Ben çok nadir yazarım siyasi konulara, Akpli değilim, olsaydım onu da söylerdim ama partilerle işim olmadı hiç çok şükür. Erdoğan'ı şuan alternatifsiz bir lider olarak gördüğüm için destekliyorum evet. Atatürk düşmanı da değilim, tektipçi dayatmacı, kültürel emperyalizme hizmet eden azınlık ideolojisi olan Kemalist ideoloji karşıtıyım, daha doğrusu onun devlet ideolojisi olarak sürdürülmesi çabasına karşıyım. Herhangi bir - izm'le bağım yok. Bu sayede her zaman faydalı ve doğru olandan yana olabiliyorum. Ben dün de buydum bugünde. Peki ya sen? İdeoloji kafesinde hür düşünme yetisini kaybetmiş bir partizan, fanatik, karşıdaki A derse B demeye, B derse A demeye programlanmış, özgürlüğünü başkalarının aklına teslim etmiş bir birey, 1930'ların kafasıyla tam gaz devam :)

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.