Şimdi Ara

358/1. DÖNEM > ANTALYA ÇIKANLAR BURAYA (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
2
Favori
3.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 3 ÜNCÜ P.EĞT.TUG. 4 ÜNCÜ P.EĞT.TB. / ANTALYA MERKEZ / ANTALYA

2 NCİ OR.HRK.KUR.YBŞK.LIĞI HRK.BŞK.LIĞI HV.SVN.TB. 1 İNCİ 35 MM.LİK OER.HV.SVN.BT. / MALATYA MERKEZ / MALATYA

UĞUR / ERZURUM
  • Bende ankara Polatlı dan gideceğim gece 1. 30a otobüs bileti aldim ayın 4 de sabah Antalya dayim inşallah. . Sabah orda olur güzel bi kahvaltı ardından paşa paşa teslim olurum :-)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar sevk ulaşım ücretini nereden alıyoruz ? Ptt olduğunu düşünerek en yakın şubeye dün gittim ancak Ptt görevlisi, senin gibi çok gençleri geri çevirdim ptt vermiyor artık diye saçma bir cevap aldım. Yol ulaşım ücretini almış olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alikiran

Arkadaşlar sevk ulaşım ücretini nereden alıyoruz ? Ptt olduğunu düşünerek en yakın şubeye dün gittim ancak Ptt görevlisi, senin gibi çok gençleri geri çevirdim ptt vermiyor artık diye saçma bir cevap aldım. Yol ulaşım ücretini almış olan var mı ?

Öyle saçma şey olur mu ? Allah Allah şaşırdım bak bugün bende bir deniyeyim.

• Acemi birlik 3.piyade egi.Tugayi 4. Piyade egi. Taburu Antalya merkez
    Esas birlik Şanliurfa merkez
    Harun batman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi African_leo9 -- 27 Ocak 2015; 14:24:18 >
  • Askerlik şubesini aradım.Tsk'da ödeme ile ilgili problem olmuş. Perşembe hesablarınıza gönderilicek , en geç cuma'ya kadar da parınızı çekebilirsiniz dediler.
  • askkker kullanıcısına yanıt
    valla sadece bunlar yazıyor hocam :)
  • Ptt den yol ücretini biraz önce aldım arkadaşlar. Ama bayan aylık ücretiniz ptt kartınıza yatacak felan dedi bende bana kart gelmedi dedim fazlada bilgi alamadım çıktım.

• beyler telefon sokacak mısınız içeri? birşey demiyorlar yazmış birkaç arkadaş ama ben kararsız kaldım.
  • kollaps kullanıcısına yanıt
    Acemilikte gerek yok bence telefona, biraz dayanalım. :) Gerçi götürüpte yakalatırsan da acemilik bitince hemen veriyorlarmış.
  • Arkadaşlar yarın görüşmek üzere.

Bağırırsam duyarsanız haber edin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANLOVE -- 16 Eylül 2020; 12:32:34 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.