Şimdi Ara

356. Dönem - KIRIKKALE YAHŞİHAN (K.K.LOJ.K.LIĞI MÜHT.K.LIĞI MÜHT. ANA DP.K.LIĞI MÜHT.BL.K.LIĞI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
9.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, aynı yere usta birliği çıkan var mı? Bir de konuda Tecrübeli olan arkadaşlara bir iki sorum olacak, nasıl bir yerdir burası? İnternette pek bi bilgi bulamadım. Bulduğum 2 tane haber, birisi burada bir mühimmat patlaması olduğu, diğeri de yine burada bir askerin intihar ettiği yönünde. Diğer birkaç bilgi kırıntısı da, buraya gönderilen askerlerin çoğunun problemli tipler olduğu, komutanların da aynı şekilde problemli olduğu yönünde. Tecrübeli arkadaşlar bilgi ve deneyimlerini paylaşırsa çok sevinirim.

Başka bi soru,
    Statü: KISA DÖNEM - ER
    Sınıf: Bakım

Yazıyor. Bakım sınıfı nedir? Ne iş yapar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yeni-hesap -- 23 Temmuz 2014; 8:17:59 >

• Mühimmatla ilgili olduğundan bakım yazıyor. Bakım yazdığına bakma gittiğinizde bölük komutanı tarafından önemli kısımlarda görevlendirilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilginizden ve açıklamalardan dolayi çok teşekkür ederim. Peki kısa dönemlere hep bu tip işler mi verilir? Veya orada beni en çok sıkıntıya sokacak iş nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yeni-hesap -- 25 Temmuz 2014; 22:54:29 >
  • Ben de yahşihan Kırıkkale muhafiz ve hizmet bölügundeyim iletisime geçelim devreler

• 360. kd olarak yahşihan'a usta birliğim çıktı. yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı aranızda?
  • metalxrock M kullanıcısına yanıt
    Bende ordayim devrem

• quote:

Orijinalden alıntı: raklaxx

Bende ordayim devrem

Bizi Yahşihan hakkında bilgilendirecek birini bulursak iyi olur devrem.
    İçerisi nasıl? Olumlu yanları neler? Bizi içeri girdiğimizde neler bekliyor? cevaplayacak birini bulsaydık iyi olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metalxrock

quote:

Orijinalden alıntı: raklaxx

Bende ordayim devrem

Bizi Yahşihan hakkında bilgilendirecek birini bulursak iyi olur devrem.
    İçerisi nasıl? Olumlu yanları neler? Bizi içeri girdiğimizde neler bekliyor? cevaplayacak birini bulsaydık iyi olurdu.

Aynen devrem bende arıyorum. Facebook grubuna gel istersen
  • Yahsihan hakkinda yeni bilgiler var mi ben gidiyorumda

• Burada askerlik yapanlar bilgilendirebilir mi acaba? Cok az yorum var.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.