Şimdi Ara

356. Dönem (AĞUSTOS 2014) Kısa Dönem, Uzun Dönem ve Yedek Subay Aday Adayları (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.164
Cevap
122
Favori
569.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gecelerin yargıcı_10 kullanıcısına yanıt
    yokmu soruma sevap verebilecek biri ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsosyalBilgisayar

agustos celbi icin bugun yada onumuzdeki hafta basvuru icin gidip tecil bozdurmak istesek sansimiz varmi alirlarmi?
    yoksa gecmi kaldik kasimi mi bekleyecegiz.

15 Mayıs tarihine kadar işlemlerini yaptırabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gecelerin yargıcı_10

Okula başvurmuştum yüksek lisans tecilimi bozmaları için, aradım bugün şubeyi bozmuşlar, haziranda transkriptini al gel dediler. Artık bende tertibinizim, hayırlı olsun hepimize.

Haziranı beklemene gerek yok istersen istediğin zamanda gidip transkribi verirsin kayıt altına işlemlerine alırlar. Hadi hayırlı olsun bakalım. Ağustosta gidiyoruz..

2.Gruba kalmak belki tercihim (Eylül201) ama yine de fark etmez.
  • mezun olmus biri icin transkripte gerek varmı? yoksa sadece gecici mezuniyet belgesiyle gitsem yeterli olurmu?
  • Dreamscape kullanıcısına yanıt
    Diploman çıkmadıysa geçici mezuniyet belgenle gider işlemlerini yaparsın. Zaten onlarda ya diplomanı getir ya da geçici mezuniyet belgeni getir derler. Geçici mezuniyet belgeni aldığın zaman sana transkriptinide verirler. Birçok kişi yok onu götürme not ortalaman 0 yazılır kısa dönem çıkar der ama bu konuda kesin bir bilgi yoktur. Kimse neye göre kısa neye göre uzun çıktığını bilmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dreamscape

mezun olmus biri icin transkripte gerek varmı? yoksa sadece gecici mezuniyet belgesiyle gitsem yeterli olurmu?

tecil islemlerini onceden yaptiysan zaten tum belgelerin dosyanin icinde olacak. ilk defa subeye gidiyorsan transkripti de götür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uzun dönem çıkması için dua ediyorum.çıkmazsa çok üzülürüm.çıkmaz da muhtemelen.
  • Mayıs celbi gitti sıra bize de gelecek :)
  • Bugun gittim.tecili bozdurdum.
    Dilekce doldurdum yarin muayene olucam.
    Agustos ilk grupta cikabilir 2.de dedi bekliycez bakalim kasima kalmasa bari

• AsosyalBilgisayar kullanıcısına yanıt
    Ağustosta başvuru sayısı az olduğu için kasıma kalma ihtimali pek olmaz diye tahmin ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkangt

Ağustosta başvuru sayısı az olduğu için kasıma kalma ihtimali pek olmaz diye tahmin ediyorum.

ins. hocam bir an once gidelim gelelim.
    yarin muayeniyi olalimda sanirim yapacak fazla birsey kalmiyor yerler aciklanana kadar beklemekten baska.
  • uzun donem adaylari yokmu hic ya?
    herkes universite mezunu herhalde

yarin ki muayeneden sonra yapacagim bir is kalacakmi acaba?
    silisu ve yerlerin aciklanmasinimi bekleyecegiz?
  • AsosyalBilgisayar kullanıcısına yanıt
    eğer evraklarını eksiksiz verdiysen 25 temmuza kadar yapacak birşey yok
  • elmariacci kullanıcısına yanıt
    hocam ben 7 ay öncesinde tecil ettirmiştim o zaman diploma fotokopisi fln alınmıştı muayene de olmuştum. şimdi transkript ve diploma dışında götürmem gereken bir şey var mı? resim gibi.
  • oGuxXx* kullanıcısına yanıt
    bende seninle aynı durumda gittim sadece diploma ve transkript'i aldılar.
  • Hadi gaza gelelim :)

http://www.youtube.com/watch?v=L182CvgPTaI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YILDIRIMK -- 8 Mayıs 2014; 15:53:02 >
  • Listeye beni de ekleyin

• 2. grup eylül dönemi askere gidelenler acaba sadece sağlıkcılar mı olacak bir önceki dönemde mayıs veya şubat celbinde 2.grup gidenler nasıl seçildiler, sağlıkcılar mıydı hepsi acaba normal giden olamıyor mu,
  • merhaba arkadaşlar
    ben de ağustos için tecili iptal ettirdim ama bana verilen belgede sevk tarihi kısmı kafamı karıştırdı
    transkripti de teslim ettim işlem sırasında.

30.06.2014 tarihine kadar askerlik işlemi yönünden sakıncası yoktur
    celp dönemi ağustos 2014
    karar maddesi 28
    sevk tarih 01.06.2014 30.06.2014

benim bu duruma göre acaba şubeye gitmem gerekecek mi tekrar?

• quote:

Orijinalden alıntı: xsahin

merhaba arkadaşlar
    ben de ağustos için tecili iptal ettirdim ama bana verilen belgede sevk tarihi kısmı kafamı karıştırdı
    transkripti de teslim ettim işlem sırasında.

30.06.2014 tarihine kadar askerlik işlemi yönünden sakıncası yoktur
    celp dönemi ağustos 2014
    karar maddesi 28
    sevk tarih 01.06.2014 30.06.2014

benim bu duruma göre acaba şubeye gitmem gerekecek mi tekrar?

Bende de aynı gitmene gerek yok,önemli olan celp döneminin karşısında ağustos 2014 yazması..

Bu arada ben daha önceden tecil ettirenler tekrar kilo boy ölçülüyor mu diye sormuştum kimse bilmiyordu..Ben sordum bozdururken değiştiremiyoruz dedi.
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.