Şimdi Ara

356. Dönem (AĞUSTOS 2014) Kısa Dönem, Uzun Dönem ve Yedek Subay Aday Adayları (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.164
Cevap
122
Favori
569.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: elmariacci

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1MQtlA7aGtLlYFtajLFpIe7HF1h-BWL2qstYv7K9bs-I/edit?usp=sharing&pli=1

beyler liste bayagi artmis. yeni katilimcilari bekliyoruz.

Ağustosta 1.grup olarak gideceğiz o zaman. Ağustosta bir tatil planı yapayım diyorum. Bizim ağustosun ortasında kesin gideceğimiz net dir değil mi, 356.Dönem başlığında tarihler yazıyor 12-15 ağustos o zaman en erken 12 ağustosta en geç 15 ağustosta gideriz. İşten Temmuz sonu ayrılıyor olacağım.2 Hafta bir süreç dinlenirim. Yalnız ben 15 gün önce askerlik şubesinde sorduğumda 4 ağustos gibi bir tarih söyledi askerliğe teslim işlemlerinde. Acaba öyle mi.

Bu arada yeni katılımcı olacak şu google docs. linkine girmek istiyorum. Şirkette olduğum için yasak giremiyorum. telefondan girmeye çalışacağım. Selamlar... Grupta neler var?

• Hadi bakalım =)

356. Dönem (AĞUSTOS 2014) Kısa Dönem, Uzun Dönem ve Yedek Subay Aday Adayları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frank08 -- 7 Mayıs 2014; 11:15:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dreamscape

quote:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1MQtlA7aGtLlYFtajLFpIe7HF1h-BWL2qstYv7K9bs-I/edit?usp=sharing&pli=1

hocam listede komando ve yedek subaylık secim istekleri felanda var bu secenek imkanı orada benim karsımada geliyormu?

tabi subede sana soracaklar yedek subay olmak istiyor musun? komanda olmak istiyor musun? diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• beyler bi hatırlatma yapayım e-devletten randevu alma sistemi şuan çalışıyor. gitmeden randevu alabilirsiniz. ben cuma günü için aldım. hakkımızda hayırlısı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur.dulger

quote:

Ağustosta 1.grup olarak gideceğiz o zaman. Ağustosta bir tatil planı yapayım diyorum. Bizim ağustosun ortasında kesin gideceğimiz net dir değil mi, 356.Dönem başlığında tarihler yazıyor 12-15 ağustos o zaman en erken 12 ağustosta en geç 15 ağustosta gideriz. İşten Temmuz sonu ayrılıyor olacağım.2 Hafta bir süreç dinlenirim. Yalnız ben 15 gün önce askerlik şubesinde sorduğumda 4 ağustos gibi bir tarih söyledi askerliğe teslim işlemlerinde. Acaba öyle mi.

Bu arada yeni katılımcı olacak şu google docs. linkine girmek istiyorum. Şirkette olduğum için yasak giremiyorum. telefondan girmeye çalışacağım. Selamlar... Grupta neler var?

En erken 11 Ağustosta teslim oluyoruz. Rahat rahat tatil planı yapın beyler. Ben annemle İtalya'ya gidiyorum, işi de Temmuz başında bırakacağım, yeterince yorulacağımı düşünüyorum. Son aylarımızı mümkün olduğunca iyi değerlendirelim :)

• Öncelikle 2014 Ağustos ayında askere gidecek tüm tertiplerime selamlar. 94e3Tertiplerin en büyük reklamsız, hilesiz facebook sayfası. :)
    94/3 Tertipler Facebook Sayfası
    94/3Tertipler Facebook Grup Sayfası
  • uzun dönem: hayır
    komando: hayır
    mezuniyet : KTÜ Kamu Yönetimi Yüksek Lisans

ama içimde sanki yedek subay olacaz diyor ağustos dönemi asker sayısı düşük olacağı kanaatindeyim
  • Asker sayısı az olursa daha iyi olur ''belki'' farklı olur çok sanmıyorum ama kısmet şans tamamen, birliğe göre komutana göre herşeye göre değişir, çevremizden öyle duyuyoruz 50-100 e yakın belki daha fazla arkadaşımı gönderdim askere. Allah hepimizin hakkında hayırlısını nasip eylesin arkadaşlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur.dulger -- 7 Mayıs 2014; 14:42:51 >
  • quote:

quote:

hocam eğer yedek subaylık çıkarsa teslim tarihi 29 temmuz olarak geçiyor.planınızı ona göre yapmanızı öneririm son dk süprizi olmasın sonra size.

• Arkadaşlar kadikoy askerlik subesinden simdi geldim. Ne yazık ki sistem arızası varmış. Gidecek arkadaşlar boşuna gitmesin

• oGuxXx* kullanıcısına yanıt
    Gitmeden herhangi bir çıktı falan almak gerekiyor mu?

• Freekmichael F kullanıcısına yanıt
    hocam onu hiç bilmiyorum kod vs birşey de vermedi bilen arkadaşlar illaki vardır
  • askerlik sevk maddeniz kaç arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yu8suf

askerlik sevk maddeniz kaç arkadaşlar ?

Benim askerlik bilgilerim aşağıya yazdım. Kararımda 86/1 yazıyor hocam. Ne olduğunu bende bilmiyorum tam olarak. TSK nin maddesini okumadım henüz. İnşAllah askerde güzel görevlerde bulunuruz. Allah iyi insanlarla karşılaştırır umarım bizi..

celp dönemi : ağustos 2014
    yoklama tarihi : 07.05.2013
    grup numarasına göre celp dönemi : 2013/05 (mayıs2014)
    statüsü : yedek subay adayı
    askerlik karar belgesi : 86/1
    mezun olduğu okul : beykent üniversitesi sosyal bilimler enst. işletme yönetimi anabilim dalı (yl yüksek lisans)
    mezuniyet tarihi : 01.04.2014

Selamlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur.dulger -- 7 Mayıs 2014; 15:47:44 >

• quote:

quote:

Benim askerlik bilgilerim aşağıya yazdım. Kararımda 86/1 yazıyor hocam. Ne olduğunu bende bilmiyorum tam olarak. TSK nin maddesini okumadım henüz. İnşAllah askerde güzel görevlerde bulunuruz. Allah iyi insanlarla karşılaştırır umarım bizi..

mezun olduğu okul : beykent üniversitesi sosyal bilimler enst. işletme yönetimi anabilim dalı (yl yüksek lisans)

Selamlar..

benimde 86 yalnız 86 olmayacak 28 olacakmış 86 ya idari para cezası geliyor. oysa ben tecilleri tüm zamanında yaptırdım şu anda onu araştırıyorum dosyamda

• quote:

quote:

quote:

Selamlar..

benimde 86 yalnız 86 olmayacak 28 olacakmış 86 ya idari para cezası geliyor. oysa ben tecilleri tüm zamanında yaptırdım şu anda onu araştırıyorum dosyamda

Evet doğru ben tecil işlemlerinin yüksek lisansa giderken okulun yaptırdığını düşünerek 2-3 ay geç tecil yaptırdığım için 118-120 tl arasında bir idari para cezası geldi henüz ödemedim. Askerlikten sonra ödemesini yapacağım. Bu borcun olup olmaması askerliğin düştüğümüz yere etkisi oluyor mu acaba? buradaki diğer farklı maddelerin düştüğümüz yerlere etkisi var mı bilen arkadaşlardan yardım alalım LÜTFEN.

Karar Maddesinin 86 olması veya 28 olması neyi değiştiriyor anlamadım?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Selamlar..

Evet doğru ben tecil işlemlerinin yüksek lisansa giderken okulun yaptırdığını düşünerek 2-3 ay geç tecil yaptırdığım için 118-120 tl arasında bir idari para cezası geldi henüz ödemedim. Askerlikten sonra ödemesini yapacağım. Bu borcun olup olmaması askerliğin düştüğümüz yere etkisi oluyor mu acaba? buradaki diğer farklı maddelerin düştüğümüz yerlere etkisi var mı bilen arkadaşlardan yardım alalım LÜTFEN.

Karar Maddesinin 86 olması veya 28 olması neyi değiştiriyor anlamadım?

benim tüm teciller zamanında yapıldığı diplomaların resmi tarihinden belli dosyamı iyice baktılar sistem hatası dediler para cezasıda gelmeyecek. ama ben herşeyi zamanında yaptığım için enayi oldum bunun için askerlik şubesindekilerin ihmallerini gerekli kurumlara bildirdim

• Arkadaşlar herkese merhabalar öncelikle askere gidecek olan herkese şimdiden hayırlı tezkereler diliyorum herkesin gönlüne göre olur umarım :) Bir sorum olacak size ben de Ağustos da askere gideceğim dün itibari ile tecilimi bozdurdum transkriptimi ve diplomamıda yanımda götürmüştüm, ben geçen sene ağustos ayında tecil ettirdiğim için benden 4 diploma 4 resim kımlık fotokopisi filan aldılar ama bu sefer gittiğimde tecilimi bozdurmak istiyorum dedim bakalım olacak mı dedi oradaki görevli ve oluyor dedi transkriptin yanındaysa ver dedi diplomayıda istedi gitti 2 tane transkript fotokopısı cekti dıplomama baktı geri verdi bir daha şubeye gelmene gerek yok dedi dedim haziran ayında sevk işlemleri için bir daha gelmeme gerek varmı dediğimde yok dedi ama diplomamın fotokopisini çekmedi sadece transkripti aldı bu sorun olurmu acaba hazıranda diploma ve transkripti baştan mı götureyım ? 25 temmuzda yerin belli olacak ordan bakarsın dedi.. Uzun dönemde istiyorum bir sorun çıksın istemiyorum ortalamamda gayet iyi çoğu arkadaşım da uzun dönem yapıyor hepsinin ortalaması 3.30 ve uzeri.

• quote:

Orijinalden alıntı: Deniz_ce

Arkadaşlar herkese merhabalar öncelikle askere gidecek olan herkese şimdiden hayırlı tezkereler diliyorum herkesin gönlüne göre olur umarım :) Bir sorum olacak size ben de Ağustos da askere gideceğim dün itibari ile tecilimi bozdurdum transkriptimi ve diplomamıda yanımda götürmüştüm, ben geçen sene ağustos ayında tecil ettirdiğim için benden 4 diploma 4 resim kımlık fotokopisi filan aldılar ama bu sefer gittiğimde tecilimi bozdurmak istiyorum dedim bakalım olacak mı dedi oradaki görevli ve oluyor dedi transkriptin yanındaysa ver dedi diplomayıda istedi gitti 2 tane transkript fotokopısı cekti dıplomama baktı geri verdi bir daha şubeye gelmene gerek yok dedi dedim haziran ayında sevk işlemleri için bir daha gelmeme gerek varmı dediğimde yok dedi ama diplomamın fotokopisini çekmedi sadece transkripti aldı bu sorun olurmu acaba hazıranda diploma ve transkripti baştan mı götureyım ? 25 temmuzda yerin belli olacak ordan bakarsın dedi.. Uzun dönemde istiyorum bir sorun çıksın istemiyorum ortalamamda gayet iyi çoğu arkadaşım da uzun dönem yapıyor hepsinin ortalaması 3.30 ve uzeri.

artık yapman gereken birşey gerek yok arkadaşım. rahat olabilirsin. sadece 25 temmuzu bekleyeceğiz o tarihde e devletten yerlerimizi görecez.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Deniz_ce

Arkadaşlar herkese merhabalar öncelikle askere gidecek olan herkese şimdiden hayırlı tezkereler diliyorum herkesin gönlüne göre olur umarım :) Bir sorum olacak size ben de Ağustos da askere gideceğim dün itibari ile tecilimi bozdurdum transkriptimi ve diplomamıda yanımda götürmüştüm, ben geçen sene ağustos ayında tecil ettirdiğim için benden 4 diploma 4 resim kımlık fotokopisi filan aldılar ama bu sefer gittiğimde tecilimi bozdurmak istiyorum dedim bakalım olacak mı dedi oradaki görevli ve oluyor dedi transkriptin yanındaysa ver dedi diplomayıda istedi gitti 2 tane transkript fotokopısı cekti dıplomama baktı geri verdi bir daha şubeye gelmene gerek yok dedi dedim haziran ayında sevk işlemleri için bir daha gelmeme gerek varmı dediğimde yok dedi ama diplomamın fotokopisini çekmedi sadece transkripti aldı bu sorun olurmu acaba hazıranda diploma ve transkripti baştan mı götureyım ? 25 temmuzda yerin belli olacak ordan bakarsın dedi.. Uzun dönemde istiyorum bir sorun çıksın istemiyorum ortalamamda gayet iyi çoğu arkadaşım da uzun dönem yapıyor hepsinin ortalaması 3.30 ve uzeri.

artık yapman gereken birşey gerek yok arkadaşım. rahat olabilirsin. sadece 25 temmuzu bekleyeceğiz o tarihde e devletten yerlerimizi görecez.

Çok teşekkür ederim hocam valla rahatladım çünkü sevk işlemleri için okuduğumda diploma filan diyordu sordum hatta giden arkadaşlarıma onlarda öyle dedi aldı baktı sadece birde transkripti alıp tamam deyince içime kuşku düşmüştü teşekkür ederim 25 temmuz bir an önce olsun artık bugunde bir arkadaşımı Narlıdere İstikhama teslim ettik o duygu bambaşka hayırlısı neyse o olsun artık :)

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.