Şimdi Ara

355. DÖNEM (MAYIS 2014) İSKENDERUN DZ.ÜS K. DENİZ ER EĞİTİM ALAY K. / İSKENDERUN / HATAY (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
427
Cevap
9
Favori
26.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ORAYI ÖZELLİKLE BU MAYIS'TA GİDİP DE GÖREN VEYA DAHA ÖNCE GÖRMÜŞ OLAN ARKADAŞLAR BİRAZ BİLGİ VEREBİLİR Mİ? CUMARTESİ GİDECEĞİZ HALİYLE UFAKTAN BİR HEYECAN BASTI. NELER GÖTÜRÜLMELİ, NELERE GEREK YOK, ORTAM NASIL, AVANTAJ-DEZAVANTAJ, DÜNYA KUPASI İZLEME İHTİMALİMİZ :)) YEMİN EDERİM ŞÖYLE UFAK BİR RUS EDEBİYATI BETİMLEMESİ YAPAN ARKADAŞ ÇOK BÜYÜK SEVABA GİRER :(

BU ARADA CUMARTESİ SAAT 10:00 CİVARLARINDA TESLİM OLMAYI DÜŞÜNÜYORUM. ONUN YAKINLARINDA BİR YERLERDE GÖRÜŞÜP OTURABİLİR DAHA SONRA 13:00'E DOĞRU GİRERİZ.

ŞİMDİDEN HAYIRLI TEZKERELER BEYLER.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihist_sf

İstanbul'dayım diyorsun. Buradakilere 2 gün yol izni verdiler. Neye göre pazar günü teslim olacaksın?

19 haziran 2014 de silusu alirsan 2 gunde yol izni yani 20,21 teslim olacagin tarih 22 haziran

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alidonanım A kullanıcısına yanıt
    Eylüle kadar sıcaklıklar sürer. Neyse dediğin gibi yaz askeriyiz sıcakları tadacağız :) Tertip künefe yedin mi ? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erokut

Eylüle kadar sıcaklıklar sürer. Neyse dediğin gibi yaz askeriyiz sıcakları tadacağız :) Tertip künefe yedin mi ? :)

Hayır yemedim :) Öyle boğazımı pek düşünmüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alidonanım -- 19 Haziran 2014; 15:45:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alidonanım

quote:

tertipler hatay havalimanından İskenderun merkez 40 dakikaymış ? İskenderun merkez ile alay arasıda 15 dakika gibiymiş. mecburen havalanından İskenderun merkeze gidip 15 dakikalık yolu yemekten sonra geri geleceğiz:)

ben pazar günü nasipse 5:35 İstanbul kalkış ile 7:15 de hatay havalimanına ineceğim. 7:15 + 45 dakika gibi yani 8:00 de İskenderun merkezde olup kahvaltı için birşeyler atıştırıp.3-4 saat şehir turu ve yemekten sonra 13:00 gibi birliğe girişimi yapacağım.

kahvaltı
    ve öğlen yemeği için tavsiye bir yer var mı? önerebileceğiniz bir yer var mı? benim hesaba göre 11 temmuz cuma günü yemin törenimiz olacak. yaklaşık 19 gün.yemin töreninden sonra usta birliklerine direkt dağıtacaklar diye biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: xayb

quote:

quote:

tertipler hatay havalimanından İskenderun merkez 40 dakikaymış ? İskenderun merkez ile alay arasıda 15 dakika gibiymiş. mecburen havalanından İskenderun merkeze gidip 15 dakikalık yolu yemekten sonra geri geleceğiz:)

ben pazar günü nasipse 5:35 İstanbul kalkış ile 7:15 de hatay havalimanına ineceğim. 7:15 + 45 dakika gibi yani 8:00 de İskenderun merkezde olup kahvaltı için birşeyler atıştırıp.3-4 saat şehir turu ve yemekten sonra 13:00 gibi birliğe girişimi yapacağım.

kahvaltı
    ve öğlen yemeği için tavsiye bir yer var mı? önerebileceğiniz bir yer var mı? benim hesaba göre 11 temmuz cuma günü yemin törenimiz olacak. yaklaşık 19 gün.yemin töreninden sonra usta birliklerine direkt dağıtacaklar diye biliyorum.

Ben dün Trabzon'dan Adana'ya geldim oradan da otobüs ile İskenderun'a geçtim. Ben buraları bilmiyorum yemek için insanlara sorar bulursun aç kalmazsın merak etme :) Yemin töreninden sonra da evet dağıtacaklar bizleri. İskenderun'da kalan olacak fakat kalan sayısı çok az olacak. Büyük çoğunluk diğer illere dağıtılacak.

• Beyler, Allah muhammed askına, yarım bot mu gıyıcez yoksa rugan mı yoksa bayaa bildiğin postal mı ?
  • emre262emre E kullanıcısına yanıt
    Ben denizcilerin eğitimde bile rugan ayakkabı giydiğini okumuştum. Genelde söylentilerde bu yönde.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xayb

quote:

quote:

kahvaltı

Ben dün Trabzon'dan Adana'ya geldim oradan da otobüs ile İskenderun'a geçtim. Ben buraları bilmiyorum yemek için insanlara sorar bulursun aç kalmazsın merak etme :) Yemin töreninden sonra da evet dağıtacaklar bizleri. İskenderun'da kalan olacak fakat kalan sayısı çok az olacak. Büyük çoğunluk diğer illere dağıtılacak.

Alıntıları Göster
    PM attım

• BEYLER BEN İZMİR'DEN ANTEP'E GELDİM. YARİN KİSMETSE 12 VEYA 13 ARABASİ İLE İSKENDERUNA GECİYORUM. 15-16 GİBİ İSKENDERUNDA OLACAGİM. O SAATLERDE ORADA OLAN VARSA MESAJ ATSİN. YANİMDA COK ESKİ TEL GOTURUP GİRİSTE TESLİM ETCEM. OZELDEN MESAJ ATABİLİRSİNİZ. HABERLESİRİZ. BUTUN ARKADASLARA HAYİRLİ YOLCULUKLAR.

• Pazar günü girecek arkadaş yok mu burda? Iskenderun hakkında ve deniz alayı hakkında bilgi verebilecek biri olsa fena olmazdı hani.bende heyecan yokda ayrılmak kötü duygu abi

• Tertipler ben hazırlıklarımı saç sakal ikilisiyle sonlandırdım. :P :) Yarın Sabiha Gökçen'den 14.20 Pegasus uçağıyla Hatay'a gidiyorum. Nasipse 17.30 gibi birlikte olurum. Sanırım aynı uçakta bir arkadaş daha vardı. Ben 14A'dayım.

Şimdiden hepimize iyi teskereler...
  • Erokut kullanıcısına yanıt
    Check-in yaptım bende. 14:20 pegasus uçağı 14f nolu koltuktayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihist_sf -- 20 Haziran 2014; 19:34:27 >
  • İskenderun da olanlar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9.40 thy ist.hatay ucagini kaciranlar?

• KPSS izni nedeniyle dışarı çıkma şansımız oldu. Burada askerlik fena değil. Dağıtılacağımız yerler belli oldu bile. Usta birliğim Çanakkale. Çoğu kişi dağıtıldı çoğunluk İstanbul ve Kocaeli'ye gitti. Birlikte çok az kişi kaldı.
  • Arkadaşlar Askerliğimi 349. Dönem (2012/3 Kısa Dönem)

Acemi Birlik İskenderun Deniz Er Eğitim Alayı
    Usta Birlik Aksaz Marmaris/Muğla'da yaptım.

Tüm sorularınızı alıntı yaparak veya cevap aracılığı ile sorabilirsiniz. Yardımcı olmaya çalışırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BYcaps

Arkadaşlar Askerliğimi 349. Dönem (2012/3 Kısa Dönem)

Acemi Birlik İskenderun Deniz Er Eğitim Alayı
    Usta Birlik Aksaz Marmaris/Muğla'da yaptım.

Tüm sorularınızı alıntı yaparak veya cevap aracılığı ile sorabilirsiniz. Yardımcı olmaya çalışırım.

Usta birliğine giderken hangi kıyafetleri götüreceğiz? Tören kıyafeti, kaban, spor ayakkabı, bot gibi bi çok kıyafet var bunlar usta birliğinde lazım olacak mı?

• İskenderun alayda taştan bir gemi bir daha gidersem s.... beni
  • SAGUVMARIS e gelen varmi buradan? 5 kisi geliyomus 4 muhafiz 1 ikmalci..

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.