Şimdi Ara

355. DÖNEM (MAYIS 2014) İSKENDERUN DZ.ÜS K. DENİZ ER EĞİTİM ALAY K. / İSKENDERUN / HATAY (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
427
Cevap
9
Favori
26.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bilgin12

Arkadaslar, sulus almadan kafaniza gore bilet alamyin sevk tarihi ile teslim tarihini birbiine karistimayin 18-20 haziran sevk tarihidir istanbul icin konusuak 600 km fazla oldugu icin 2 gun yyol izni veilir. Yani son teslim tarihi 20-22 hazian arasidir en dogru gun ve saat suluste yazar 19 ina bilet alanlar 3 gun otelde kalabililer subenin tavsiyesi sulus almadan bilet alamyin!!!

Tertip sanırım ben 14A'daydım. Evet hayırlısıyla hep beraber teslim oluruz.

Ben şubeye uçak bileti aldığımı söyledim. Bana olumsuz bir şey söylemediler. Evet ufak bir risk var ama ayarlayabiliriz diye umut ediyorum. 2 gün yol izni var ve genelde sevk alındığı günden sonraki 2 gün içinde gidildiğini gördüm. Malum uçak biletleri fiyatları uçuş yaklaştıkça yükseliyor. Eğer almasaydık uçak bileti bulamayabilirdik veya değmeyecek fiyatlara gidebilirdik. Bu nedenle ben biraz daha para verip ekonomi esnek aldım değiştirilebilir ve iptal edilebilir olan. Bileti değiştirmek istediğin günün biletiyle senin elindeki bilet arasında fiyat farkı varsa onu verip değiştirebiliyorsun. Ha ama diğer yandan diyelim ki sevkimiz uzadı belkide bizde tertiplerle bir iki gün bir yerlerde kalıp iskenderunda bol künefe ve kebap yiyerek özgürlüğün tadını çıkarırız :) :P

• ebubekirguler E kullanıcısına yanıt
    Tertip hangi semtte oturuyorsun. Havaşla falan gelemez misin?
  • Acemilik kaç gün sürüyor bilen var mı ?
  • -ToKuGaWa- kullanıcısına yanıt
    Tam emin değilim ama sanırım kısa dönemlerin 21 veya 28 gün sürüyor.
  • Erokut kullanıcısına yanıt
    21 daha iyi gibi duruyor :) bakalım
  • -ToKuGaWa- kullanıcısına yanıt
    :) öyle gerçekten...
  • Sıcaklar istanbulda artti hatayi dusunemiyorum allah kolaylik versin tertipler sicakta içtima yapmak bizi zorlayacak gunes kremi gotursek alirlar mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ebubekirguler E kullanıcısına yanıt
    Hayırdır tatile mi geldiniz diyebilirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ebubekirguler

Sıcaklar istanbulda artti hatayi dusunemiyorum allah kolaylik versin tertipler sicakta içtima yapmak bizi zorlayacak gunes kremi gotursek alirlar mi

haha :) Belki nöbet tutarken güneşleniriz. Mayoda götürmek lazım :P. Şaka bir yana güneş kremi götürmeyi bende düşünüyorum. Alıyorlarsa gerçekten götürmek lazım. Özellikle benim gibi açık tenli olanlar için gerekli. Bu arada bizim alay anladığım kadarıyla deniz kenarında değil, şehrin ortasında bir yerde. Bilen veya alayı gören var mı ?
  • Sali gunu sulusler dagitilmaya basliyor, e devletten de alabiliyormusuz.
  • Tertip bilgi için sağol. Umarım 19 Haziran gününü denk getirebilirim.
  • Suluslerin sali gunu dagitilmasi kesin bilgimi ?
  • Kaynak nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihist_sf -- 30 Mayıs 2014; 9:48:26 >
  • güzel bilgi bu arada forumda 3 4 kişi kaldık millet askerde :)
  • erkut25 E kullanıcısına yanıt
    kardeşim. kısa dönemler de e-devletten alabiliyor mu kesin olarak ? sadece uzun dönem diye söylemişlerdi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: a.brk

kardeşim. kısa dönemler de e-devletten alabiliyor mu kesin olarak ? sadece uzun dönem diye söylemişlerdi ?

Sistem tamamlandigi icin alabiliyoruz bende subeden ogrndim arkadasim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erokut

Tertip bilgi için sağol. Umarım 19 Haziran gününü denk getirebilirim.

inslhh tertip bilet de aldik.sube verdi bu bilgiyi

• Tertipler selam. Kasim celbi 2. Grupta bu alayda askerlik yapan arkadasimin soyledigine gore teslim tarihimiz 21 haziran. Izin kullanmazsak terhis tarihimiz 4 aralik. Allah sabir versin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana 2 gün yol izni verecekler galiba. Giresun dan gideceğim. 18 ine uçak bileti almıştım. 20 si teslim tarihim olursa 18-19 akşamları otel pansiyon gibi yerde konaklar 20 sinde teslim olurum.
  • bu arada mayis 7 celbinde gidenler dun yemin toreni duzenlenmis.acemilik 21 gun bizim yemin toreni de buyuk ihtimal 11 temmuz .

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.