Şimdi Ara

355. DÖNEM (MAYIS 2014) İSKENDERUN DZ.ÜS K. DENİZ ER EĞİTİM ALAY K. / İSKENDERUN / HATAY (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
427
Cevap
9
Favori
26.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yolun acik olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Subat celbi 2.grup olarsk iskenderunda acemilik yaptim..Sahil Guvenlik olarak tertiplenenler 1-0 onde basliyolar bastan soyliyeyim :) 20.boluge duserseniz daha rahat edersiniz ama sicaktan yana sanssiz olacaksiniz...acemilikte bol bol 4 lu sira yapip,comelip kalkip,yuruyeceksiniz...Sahil guvenlik olarak suan marmaristeyim, burayada duserseniz guzel bi askerlik yapmis olursunuz..herkese simdiden hayirli olsun..sorunuz llursa mesaj atarsiniz cevaplarim musait oldukca..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tncsnkl

Subat celbi 2.grup olarsk iskenderunda acemilik yaptim..Sahil Guvenlik olarak tertiplenenler 1-0 onde basliyolar bastan soyliyeyim :) 20.boluge duserseniz daha rahat edersiniz ama sicaktan yana sanssiz olacaksiniz...acemilikte bol bol 4 lu sira yapip,comelip kalkip,yuruyeceksiniz...Sahil guvenlik olarak suan marmaristeyim, burayada duserseniz guzel bi askerlik yapmis olursunuz..herkese simdiden hayirli olsun..sorunuz llursa mesaj atarsiniz cevaplarim musait oldukca..

Deniz kuv. komutanligiyla,sahil guvenlik komt ayni yerde mi? Genel olarak guzel bi yermis bir de benim usta birligide ayni yer yaziyor orda kalirmiyim yoksa baska bi yere gitme ihtimalim var mi? Siz de acemi iskenderun usta marmaris mi yaziyordu?

• Deniz Kuv. ve SG ayri kuvvetler ve ayri dagitimlari olacak...sadece iskenderunda beraber egitim alacaksiniz.SG ayri bir boluk olacak muhtemelen 19 veya 20. boluk..Dagitim acemiligin ikinci haftasi gibi belli olur ve sadece yuzde 10 luk bi grup iskenderunda kalir egitim alayinda ki onlarda Deniz Kuv. lerindekiler olur...yani herkesin suluste esas birlik iskenderun yazar deniz kuv. icin ama herkes dagilacak..SG olanlarda yazmaz ama onlarda dagilacaklar..dedigim gibi sadece cok sicak olacak iskenderun hazirlikli olun..

• quote:

Orijinalden alıntı: tncsnkl

Deniz Kuv. ve SG ayri kuvvetler ve ayri dagitimlari olacak...sadece iskenderunda beraber egitim alacaksiniz.SG ayri bir boluk olacak muhtemelen 19 veya 20. boluk..Dagitim acemiligin ikinci haftasi gibi belli olur ve sadece yuzde 10 luk bi grup iskenderunda kalir egitim alayinda ki onlarda Deniz Kuv. lerindekiler olur...yani herkesin suluste esas birlik iskenderun yazar deniz kuv. icin ama herkes dagilacak..SG olanlarda yazmaz ama onlarda dagilacaklar..dedigim gibi sadece cok sicak olacak iskenderun hazirlikli olun..

saol tertip verdigin bilgiler icin bir de iskenderuna gidince dikkat edecegimiz bisey var mi acemilikle ilgili verebilecegin tuyolar var mi?

• tncsnkl T kullanıcısına yanıt
    İlgin ve bizi bilgilendirdiğin için çok teşekkürler.
  • İSKENDERUN DZ.ÜS K. DENİZ ER EĞİTİM ALAY K. / İSKENDERUN / HATAY 2. celp grubu. Hepimize kolay gelsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyupogluanil

İSKENDERUN DZ.ÜS K. DENİZ ER EĞİTİM ALAY K. / İSKENDERUN / HATAY 2. celp grubu. Hepimize kolay gelsin...

Sagol tertip nereden gidiyosun Hataya ?

• 20 hazıran sabah 5 bucukda sabıha gokcenden hataya bıletımı aldım hadı hayırlısı arkadaslar. Aynı ucaga bılet alan varsa ırtıbata gecsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkut25

quote:

İSKENDERUN DZ.ÜS K. DENİZ ER EĞİTİM ALAY K. / İSKENDERUN / HATAY 2. celp grubu. Hepimize kolay gelsin...

Sakarya kardeşim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: erkut25

quote:

Sakarya kardeşim

hayirlisi olsun tertip

• Eğitim Birliği: İSKENDERUN DZ.ÜS K. DENİZ ER EĞİTİM ALAY K. / İSKENDERUN / HATAY
    Esas Birliği:İSKENDERUN DZ.ÜS K. DENİZ ER EĞİTİM ALAY K. / İSKENDERUN / HATAY
    Celp Grubu:2
    Statü:KISA DÖNEM ER
    Sınıf:MUHAFIZ
    Kuvvet:DENİZ KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI
    Sevk Başlangıç: 18/06/2014
    Sevk Bitiş: 20/06/2014

İstanbul Bahçelievler .
  • aksaz marmaris muğla ö.e.m.k düşen olursa alıntılasın 4/1A kamp harika
  • Erokut kullanıcısına yanıt
    Sahil guvenlik varmi 2.grup giden ataturk havaalanindan bilet alan var mi tertipler

• ebubekirguler E kullanıcısına yanıt
    Selamlar tertip. Benim kuvvetim sahil güvenlik komutanlığı fakat uçağım Pegasus 19 Haziran sabah 9.55'de Sabiha Gökçen'den kalkıyor. 19 Haziranda teslim olmayı düşünüyorum. Senin ki saat kaçta ? Aynı bölüğe düşme ihtimalimiz yüksek. Sahil güvenlikleri 2 bölüğe ayırıyorlarmış.
  • Arkadaşlar haziranda gidecekler için, sülüs dagitilmaya basladimi acaba şubeye soran veya bir bilgisi olan var mi ?

• a.brk A kullanıcısına yanıt
    Ben bir iki gün önce sordum. Henüz erken olduğunu Haziranda verileceğini söyledi. Sanırım 2 Hazirandan itibaren verilmeye başlanacak fakat bazı duyumlarıma göre 9 Hazirandan sonraya sarkma ihtimalide varmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erokut

Ben bir iki gün önce sordum. Henüz erken olduğunu Haziranda verileceğini söyledi. Sanırım 2 Hazirandan itibaren verilmeye başlanacak fakat bazı duyumlarıma göre 9 Hazirandan sonraya sarkma ihtimalide varmış.

tertip ayni ucaktayiz bir arkadas daha var hayirlisiyla teslim oluruz.

• Arkadaslar, sulus almadan kafaniza gore bilet alamyin sevk tarihi ile teslim tarihini birbiine karistimayin 18-20 haziran sevk tarihidir istanbul icin konusuak 600 km fazla oldugu icin 2 gun yyol izni veilir. Yani son teslim tarihi 20-22 hazian arasidir en dogru gun ve saat suluste yazar 19 ina bilet alanlar 3 gun otelde kalabililer subenin tavsiyesi sulus almadan bilet alamyin!!!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilgin12 B kullanıcısına yanıt
    KARDEŞİM BENDE bilet almadım ama bileti şimdiden almak bizim için daha ekonomik oluyor son bir hafta kala bilet almak pek içime sinmiyor THY zaten uçmuş Sabiha gökçenden gitmek daha mantıklı fakat avrupa yakasından ulaşımda sıkıntı ne yapacam şaşırdım @bilgin12
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.